Sony SmartWatch 3 Staňte sa najnovším zariadením Android Wear, ktoré sa bude zverejňovať v obchode Play

Sony SmartWatch 3 od polovice októbra obsadil spot v Obchode Play, kde nastavil cenu na 249,99 dolárov a označený ako „čoskoro“. Čoskoro teraz znamená, keď sa spustili hodiny. Stále ju nájdete na rovnakom odkaze a za rovnakú cenu. Až teraz je k dispozícii na zakúpenie.

Hodinky sú viac zamerané na fitness ako iné možnosti v obchode Play, vyhýbajúc sa kovovému rámu a všetkým luxusným pokusom v prospech plastovej pásky, ktorá pokrýva všetko okrem obrazovky. S 1,2 Štvorjadrový procesor ARM Cortex A7 GHz, 4 GB úložný priestor, 512 MB RAM a obrazovka 320 x 320, SmartWatch 3 neznie tak odlišne od existujúcich jednotiek. Je to však prvé zariadenie Android Wear, ktoré prichádza s čipom GPS. To mu umožňuje využívať funkcie obsiahnuté v nasledujúcej verzii platformy, ktorú staršie modely nebudú môcť využívať. Má tiež pomerne veľkú batériu (420 mAh) a je označený ako IP68.

V súčasnosti SmartWatch 3 sa zobrazuje iba v jednej farbe a na obrazovke sa nezobrazuje žiadny z vymeniteľných remienkov. Ale ak sa cítite dobre s vlastníctvom tejto veci v čiernej farbe, môžete si ju za pár dní pripevniť k zápästiu.

Sony SmartWatch 3 v službe Google Play

Skúste postupovať