Sony ponúka množstvo snímačov, logo a mnoho ďalších pre Samsung a OmniVision

Relatívne väčšina divízií obchodného drôtu sa môže líšiť od ostatných snímačov, ktoré môžu zaznamenať 10% nárast relatívnej hodnoty predného semestra 2021.

Globálne globálne senzory predstavujú smartphones celková registrácia je v USD 7 Milhões no primeiro semestre de 2021, de acordo com o relatório de serviço de tecnologias of componentes of equipment of Strategy Analytics intitulad “Smartphone Image Sensor Market Market Share Q2 2021: Sony Captures 41% Share”.

Relatívne väčšina divízií obchodného drôtu sa môže líšiť od ostatných snímačov, ktoré môžu zaznamenať 10% nárast relatívnej hodnoty predného semestra 2021.

Mas foi a Polovodič Sony čo sa týka klasifikácie, ako je uvedené v predchádzajúcom texte, predpokladá sa, že počet snímačov sa bude líšiť. smartphones„Žiadny hlavný semester roku 2021 nemá účasť 42%. Logo seguida pela Systém Samsung LSI e Technológie OmniVision.

Naše hlavné a hlavné princípy patria medzi 80% celkových globálnych senzorov. smartphones žiadny hlavný semester roku 2021.

Jeffrey Mathews, analytik spoločnosti Strategy Analytics, povedal: „Naši predchádzajúci výrobcovia senzorov si vyskúšali, ako zrýchlia impulzy od výrobcov OEM. smartphonesčo najviac výhod CIS de alta resolução e CIS de baixo pixel para aplicações multi-câmaras, para garantir o inventário e inender à procura reprimida. A Sony, Samsung and OmniVision forneceram principals of Cis de alta resolução para os principais OEMs de smartphones žiadny hlavný semester roku 2021. “

Všetky možnosti sú nové a nové a podrobné informácie o CIS dosahujú všetky hlavné formáty, ako sú hlavné dostupné údaje, ako aj Stephen Entwistle, viceprezident spoločnosti Prática de Tecnologias Estratégicas da Strategy Analytics.

Žiadne entanto, ele acrescentou que as flutuações of fornecimento de vários produtos CIS deto alt pixel and baixo pixel continuum a desafiar as perspetivas de crescimento dos envios to mercado de sensores de smartphones em 2021 e além.

Súvisiace články: Dvojitá kópia čínskeho súčiastky a príslušenstvo smartphones

Um relatório anterior revelou que a Sony Pripojte sa k počítaču CMOS Image Sensor em 2020, mas a Samsung está a diminuir a differentença. Väčšina aktuálnych senzorov ISOCELL HP1 s rozlíšením 200 MP – reflexná konštrukcia a ultrafialové žiarenie obmedzujú existujúce technológie. Výrobca má k dispozícii najnovší prehľad všetkých snímačov s rozlíšením 576 MP a väčším rozlíšením. A Sony súčasné rozlíšenie a súčasné zobrazenie nového alebo nového snímača snímok CMOS IMX661 s počtom pixelov 127,68 megapixelov.