Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Sony a Facebook nez├║─Źastn├ş sa GDC 2020 z d├┤vodu koronav├şrusu

Zd├í sa, ┼że Svetov├Ż mobiln├Ż kongres 2020 Barcelona nebude jedinou v├Żznamnou obchodnou udalos┼ąou, ktor├í bude zasiahnut├í s├║─Źasnou epid├ęmiou koronav├şrus a n├ísledn├║ pomoc zru┼íen├║ ve─żk├Żmi spolo─Źnos┼ąami. A ak pred p├ír d┼łami Sony ozn├ímil, ┼że sa nez├║─Źastn├ş PAX v├Żchod z d├┤vodu mo┼żn├ęho rizika ┼í├şrenia v├şrusu teraz t├í ist├í spolo─Źnos┼ą ozn├ímila, ┼że nez├║─Źastn├ş sa ┼żiadnej z ve─żk├Żch udalost├ş roka: GDC 2020.

Sony PlayStation

Zru┼íenie bolo tie┼ż pridan├ę Facebook, ktor├í odhalila, ┼że rovnako ako firma za spolo─Źnos┼ąou PlayStation bude aj tohtoro─Źn├í konferencia Game Developers Conference presko─Źen├í, a to aj kv├┤li koronav├şrusu. Pokia─ż ide o jeho ─Źas┼ą, Facebook uviedol, ┼że va┼íe zru┼íenie je ÔÇ×Z d├┤vodu ve─żk├ęho z├íujmu o zdravie a bezpe─Źnos┼ą na┼íich zamestnancov, pridru┼żen├Żch v├Żvoj├írov a komunity GDCÔÇť, V d├┤sledku toho nebude zna─Źka Mark Zuckerberg pr├ştomn├í, a teda zna─Źky Facebook Hry a Oculus sa nez├║─Źastnia udalosti.

Spolo─Źnos┼ą Sony to medzit├Żm nazna─Źila ÔÇ×Prijali sme ┼ąa┼żk├ę rozhodnutie o zru┼íen├ş na┼íej ├║─Źasti na konferencii v├Żvoj├írov hier z d├┤vodu rast├║ceho znepokojenia nad koronav├şrusom COVID-19.ÔÇť Ako v pr├şpade Facebook, zru┼íenie spolo─Źnosti Sony bude znamena┼ą, ┼że neuvid├şme ┼żiadne novinky t├Żkaj├║ce sa slu┼żby PlayStation alebo jej mo┼żn├Żch hier.

prostredn├şctvom: Engadget