Sonos podpichuje nov├Ż OS a aplik├íciu pre reproduktory

Sonos podpichuje nov├Ż OS a aplik├íciu pre reproduktory 2

Sonos odha─żuje bud├║cnos┼ą svojej platformy tento t├Ż┼żde┼ł. Spolo─Źnos┼ą ┼ík├ídl├ş Sonos S2, ktor├Ż bude z├íkladn├Żm kame┼łom hardv├ęru novej gener├ície, ako aj v├Ą─Ź┼íiny existuj├║cich.

Sonos S2 predstav├ş nov├Ż opera─Źn├Ż syst├ęm pre reproduktory spolo─Źnosti, ako aj nov├║ aplik├íciu. Sonos neodha─żuje, ak├ę funkcie nov├í aktualiz├ícia prinesie, ale je to s─żubn├ę ve─żk├ę veci.

Nov├í aktualiz├ícia bude k dispoz├şcii pre zariadenia Sonos ako bezdr├┤tov├í aktualiz├ícia a zavedie podporu zvukov├Żch form├ítov s vy┼í┼í├şm rozl├ş┼íen├şm a zv├Ż┼íenej ┼í├şrky p├ísma zvuku. Nov├í aplik├ícia Sonos, ktor├í sa spust├ş spolu so Sonosom S2, tie┼ż umo┼żn├ş pou┼ż├şvate─żom nastavi┼ą vlastn├ę skupiny miestnost├ş.

Sonos podpichuje nov├Ż OS a aplik├íciu pre reproduktory 3

Aktualiz├ícia bude pre v├Ą─Ź┼íinu pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Sonos bezprobl├ęmov├í, ale pre pou┼ż├şvate─żov zariaden├ş, ktor├ę s├║ kompatibiln├ę so syst├ęmom Sonos S2, a pre niektor├ę, ktor├ę nie s├║ kompatibiln├ę s nov├Żm syst├ęmom, by to mohlo sp├┤sobi┼ą trochu komplik├íci├ş. Sonos podrobne popisuje, ako by to pre t├Żchto pou┼ż├şvate─żov mohlo fungova┼ą, ale spolo─Źnos┼ą bude aj na─Ćalej podporova┼ą star┼íie zariadenia pomocou bezpe─Źnostn├Żch opr├ív a opr├ív ch├Żb. Zachov├í aj aktu├ílnu aplik├íciu Sonos a po spusten├ş novej aplik├ície Sonos S2 ju bude naz├Żva┼ą aplik├ícia S1 Controller.

Zatia─ż s├║ podrobnosti o syst├ęme Sonos S2 dos┼ą obmedzen├ę, ale spolo─Źnos┼ą Sonos pl├ínuje ofici├ílne spustenie novej aktualiz├ície v j├║ni a d├║fajme, ┼że odhal├ş ─Ćal┼íie podrobnosti bli┼ż┼íie k tej dobe.

Ozna─Źen├ę ako Sonos, Sonos S2

Related Articles

Back to top button