Sol├írny radar Google Pixel 4 nie je k dispoz├şcii v niektor├Żch krajin├ích

Sol├írny radar Google Pixel 4 nie je k dispoz├şcii v niektor├Żch krajin├ích 1

V posledn├Żch nieko─żk├Żch mesiacoch bolo ve─ża inform├íci├ş o ─Ćal┼íom pixeli 4-Martphone prijat├Ż spolo─Źnos┼ąou Google. A ke─Ć┼że je bli┼ż┼íie k uvedeniu na trh, m├┤┼żeme o─Źak├íva┼ą odhalenie ─Ćal┼í├şch detailov, tak┼że fant├ízii zost├íva len m├ílo. Koncom j├║la spolo─Źnos┼ą Google ozn├ímila, ┼że jej samostatn├Ż radar sa prid├í k hlavn├ęmu zariadeniu. S nov├Żm senzorom m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia vykon├íva┼ą r├┤zne ─Źinnosti, napr├şklad preskakova┼ą piesne a odklada┼ą alarmy t├Żm, ┼że pracuj├║ jednoduch├Żmi gestami, napr├şklad potrasen├şm rukou.

V├Żvoj├íri XDA teraz zistili, ┼że na vstupnej str├ínke Best Buy pre pixely 4 Inform├ície o dostupnosti programu Motion Sense n├íjdete pomocou radarov├ęho ─Źipu Soli na hornom paneli.

Aj ke─Ć sa zd├í, ┼że str├ínka bola odvtedy aktualizovan├í, len na vedomie, ┼że funkcia ÔÇ×nemus├ş fungova┼ą vo v┼íetk├Żch krajin├ích pixlovÔÇť, bolo zaznamenan├ę toto:

Nefunguje v Japonsku. Motion Sense funguje v USA, Kanade, Singapure, Austr├ílii, na Taiwane a vo v├Ą─Ź┼íine eur├│pskych kraj├şn. Nie v┼íetky funkcie telef├│nu s├║ ovl├ídan├ę programom Motion Sense. Viac inform├íci├ş n├íjdete na str├ínke g.co/pixel/motionsense.

Odkaz na konci pozn├ímky nefunguje. Zatia─ż vieme iba regi├│ny, ktor├ę m├┤┼żu o─Źak├íva┼ą dostupnos┼ą. Zo znenia opisu sa v┼íak zd├í, ┼że v niektor├Żch eur├│pskych krajin├ích bud├║ pixely 4 bez funkcie Motion Sense. Nebudeme si ist├ş, k├Żm spolo─Źnos┼ą Google ofici├ílne nepotvrd├ş, ktor├ę regi├│ny boli vynechan├ę.

V posledn├Żch mesiacoch Google okrem neofici├ílnych pixelov spracoval aj ┼ítandardn├Ż variant nasleduj├║ceho mobiln├ęho telef├│nu 4 Prezentovan├ę XL prezent├ície. Ned├ívno sa objavili zvesti o hladkej 90 Hz obrazovke pre smartf├│n. Pixels 4Series of smartphones O─Źak├íva sa, ┼że bude predstaven├Ż na podujat├ş Made By Google v okt├│bri, ke─Ć technick├Ż gigant dodr┼żiava ┼ítandardy uvedenia na trh z predch├ídzaj├║cich rokov.