Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Šoková ponuka na herný notebook Lenovo Legion 5 s RTX 3060

Začnite nový školský rok pod tou najlepšou záštitou s touto bláznivou akciou na hernom notebooku Lenovo Legion 5 čo v Cdiscounte vyjde na menej ako 900 €.


Lenovo Legion 5 je notebook bez OS, ale vybavený grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 3060 a všetkým, čo potrebujete na hranie v tých najlepších podmienkach.

Lenovo Legion 5 V skratke :

  • Obrazovka s podporou 120 Hz
  • 512 GB SSD
  • Grafická karta RTX 3060

S dnešnou výnimočnou akciou nájdete Lenovo Legion 5 a jeho grafickú kartu Nvidia GeForce RTX 3060 len za 899,99 € na Cdiscount.

Nájdite Lenovo Legion 5 za 899,99 € v Czľave

Skvelá redukcia pre herné PC Lenovo Legion 5

Herné počítače Lenovo sú vo všeobecnosti zariadenia, ktoré nie sú lacné. Vystrihnuté na hranie, kombinujú kvalitné komponenty, aby svojim používateľom poskytli neporovnateľný komfort používania. Samozrejme, vzhľadom na silu sú orientovaní hlavne na hráčov.

Ale ak ste profesionál v oblasti grafiky alebo videa a hľadáte výkon, tento počítač to zvládne v pohode. Najmä preto, že Cdiscount ho momentálne na svojej stránke ponúka za 899,99 €. A ak máte obavy, je to oprávnené na CDAV.

Ideálny technický list pre hry

Lenovo Legion 5v každom prípade verzia ponúkaná tu v akcii je vybavená Full HD obrazovkou s uhlopriečkou 15,6“, s webovou kamerou v rozlíšení 720p a schopnou zobraziť obnovovaciu frekvenciu 120 Hz.

Jeho batéria ponúka autonómiu približne 7 hodín, počas ktorých budete môcť hrať svoje obľúbené tituly s konfiguračnými kartami posunutými na maximum. Vďaka procesoru AMD Ryzen 5 5600H so základnou frekvenciou 30,3 GHz s možnosťou rozšírenia na 42 GHz, možnosti sú nekonečné.

Spolu s grafickou kartou AMD Radeon iGPU je to vlastne NVIDIA GeForce RTX 3060, ktorá je skutočnou hviezdou. S ním budú vaše hry žiariť tisíckami svetiel. Na zabezpečenie plynulosti máte 8 GB základnej pamäte RAM s vedomím, že je možné nainštalovať až 32 GB.

512 GB SSD nemá OS, takže si môžete nainštalovať ten, ktorý si vyberiete. K dispozícii je dokonca aj druhý slot M.2 dať druhý SSD.

Nakoniec je pripojenie kompletné a veľkorysé s USB portom 3.2 Gen 1 (Vždy zapnutý)
tri USB porty 3.2 Gen 1jeden port USB-C 3.2 Gen 2 (podporuje DisplayPort 1.4 Alt Mode a Power Delivery), port USB-C 3.2 Gen 2 (podporuje DisplayPort 1.4 Alt Mode), ethernetový port, kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón
a port HDMI.

Lenovo Legion 5 15ACH6H © Lenovo

Nájdite Lenovo Legion 5 za 899,99 € v Czľave

Porovnajte s najlepšími hernými notebookmi

Ak hľadáte nový herný notebook, môžete si pozrieť porovnávaciu príručku dostupnú na Clubic. Nájdete tam redakčné testy pre veľké množstvo strojov. A tak si môžete vytvoriť názor na problém skôr, ako prasknete, alebo nie, pre Lenovo Legion 5.