SocialPilot Review 2020: Funkcie + Klady a zápory + Ceny

Recenzia SocialPilot

Soci├ílne siete sa stali hlavn├Żm miestom na trhu s na┼íimi v├Żrobkami a obsahom. M├í mili├│ny pou┼ż├şvate─żov na v┼íetk├Żch platform├ích vr├ítane Facebook, Twitter, Pinterest, a ─Ćal┼íie. Jeho distrib├║cia n├ím pom├íha propagova┼ą v├Żrobky pre ve─żk├║ skupinu bez akejko─żvek met├│dy marketingu od domu k domu.

Ako vieme, pre ka┼żd├║ str├ínku soci├ílnych m├ędi├ş je maxim├ílny ─Źas, ktor├Ż sa l├ş┼íi v z├ívislosti od typu siete a regi├│nu. Dostanete maxim├ílnu expoz├şciu pre pr├şspevky vytvoren├ę v ─Źase ┼ípi─Źky. Nie je v┼íak praktick├ę sedie┼ą v┼żdy pri po─Ź├şta─Źi a uverej┼łova┼ą pr├şspevky na ka┼żdej soci├ílnej str├ínke v najlep┼íom mo┼żnom ─Źase.

Pre─Źo SocialPilot?

V predch├ídzaj├║cich pr├şspevkoch sme diskutovali o nieko─żk├Żch n├ístrojoch marketingu soci├ílnych m├ędi├ş. Soci├ílny pilot Je to jeden z najlep┼í├şch v tejto kateg├│rii. Je to vynikaj├║ci n├ístroj na programovanie obsahu v syst├ęme Windows 7 Facebook, TwitterLinkedIn Pinteresty Tumblr blog. Pr├şspevky je mo┼żn├ę zdie─ża┼ą naprie─Ź Facebook str├ínky, vlastn├ę skupiny a str├ínky LinkedIn.

Upozor┼łujeme, ┼że tento pr├şspevok obsahuje pridru┼żen├ę odkazy a ak├ęko─żvek predaje uskuto─Źnen├ę prostredn├şctvom t├Żchto odkazov ma odmenia malou prov├şziou, a to bez ─Ćal┼í├şch n├íkladov. To mi pom├íha pokry┼ą n├íklady na ├║dr┼żbu blogu. “

Funkcie SocialPilot

Marketing Marketing soci├ílnych m├ędi├ş ԝ Recykl├ícia obsahu
Analysis Anal├Żza soci├ílnych siet├ş In Prijat├ę soci├ílne m├ędi├í
Hromadn├ę programovanie T├şm Efekt├şvna spr├íva t├şmu a obsahu
Spolupr├íca t├şmu spolupr├íce ԝ Automatiz├ícia informa─Źn├Żch kan├ílov RSS
Tvorba Tvorba obsahu

Sociálny pilot

Klady a zápory

Pros

 • ├Üsporn├Ż (pl├ínuje sa iba 10 dol├írov mesa─Źne)
 • podpery Facebook, TwitterLinkedIn Pinterest, Instagram, Tumblr a VK
 • Schopnos┼ą nahr├íva┼ą vlastn├ę obr├ízky, vide├í a s├║bory GIF pre pr├şspevky
 • Najlep┼íie pre jednotlivcov, agent├║ry, spolo─Źnosti a firmy.
 • Z├ípory
 • Umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom prida┼ą obmedzen├Ż po─Źet pr├şspevkov do frontu pl├ínovania (20,500 a┼ż 10 000)
 • Soci├ílna po┼íta je k dispoz├şcii iba pri vy┼í┼í├şch pl├ínoch
 • Obsah je mo┼żn├ę recyklova┼ą maxim├ílne 10-kr├ít
 • Kliknut├şm sem vyberiete svoj pl├ín SocialPilot a propagujete polo┼żky na Facebook, Twitter, Pinterest, LinkedIn a Tumblr (profily, skupiny a str├ínky).

  Recenzia SocialPilot

  Po registr├ícii z├şskate pr├şstup k ve─żmi ─Źist├ęmu informa─Źn├ęmu panelu, kde m├┤┼żete prid├íva┼ą ob─ż├║ben├ę ├║─Źty soci├ílnych m├ędi├ş, vytv├íra┼ą a spravova┼ą pr├şspevky, vytv├íra┼ą a spravova┼ą ─Źlenov t├şmu, monitorova┼ą anal├Żzy a vykon├íva┼ą mnoho ─Ćal┼í├şch aktiv├şt s├║visiacich s va┼íimi kampa┼łami v soci├ílnych m├ędi├ích.

  Najsk├┤r prejdite na kartu ├Ü─Źty.

  Recenzia SocialPilot

  Pridajte svoje soci├ílne siete na propag├íciu obsahu. Social Pilot automaticky vytv├íra pl├íny frontov pre ka┼żd├Ż profil a m├┤┼że kedyko─żvek spravova┼ą ─Źasov├Ż interval. Po dokon─Źen├ş prejdite na obrazovku Publik├ície a zadajte text alebo adresu URL, ktor├║ chcete zdie─ża┼ą.

  Recenzia SocialPilot

  Vyberte profily na pravej strane obrazovky. V dolnej ─Źasti sa zobraz├ş uk├í┼żka pr├şspevku. V pr├şpade potreby m├┤┼żete do pr├şspevku vlo┼żi┼ą obr├ízky, vide├í a s├║bory gif.

  V Soci├ílnom pilote je k dispoz├şcii p├Ą┼ą typov zdie─żania: Prida┼ą do frontu, Zdie─ża┼ą teraz, Zdie─ża┼ą nesk├┤r, Napl├ínova┼ą a Opakova┼ą pr├şspevky. Pridanie do frontu odo┼íle jeho obsah do pl├ínu frontu a zverejn├ş sa pod─ża ─Źasov├ęho intervalu pr├şslu┼ín├Żch ├║─Źtov. Opakovan├ę pr├şspevky pom├íhaj├║ v pravideln├Żch intervaloch recyklova┼ą obsah.

  Hist├│ria ├║─Źtovania a graf denn├ęho pou┼ż├şvania na hlavnom paneli v├ím umo┼ż┼łuj├║ r├Żchlo skontrolova┼ą hist├│riu kampane a pr├şpadn├ę chyby. Analytics je ─Ćal┼íou d├┤le┼żitou s├║─Źas┼ąou v├í┼ího ├║─Źtu Social Pilot, v ktorej z├şskate cenn├ę inform├ície o dosahu na soci├ílne m├ędi├í, pr├şspevky, post-performance, kliknutia na str├ínky, rast fan├║┼íikov, umiestnenie publika at─Ć.

  Stru─Źne povedan├ę, m├┤┼żeme poveda┼ą, ┼że program Social Pilot je pre marketingov├Żch pracovn├şkov neuverite─żn├Żm pr├şnosom pri propag├ícii ich obsahu, produktov a zvy┼íovania predaja.

  Kliknite sem a zaregistrujte sa na SocialPilot a napl├ínujte si svoje pr├şspevky na soci├ílnych m├ędi├ích bez ob├ív.

  Soci├ílne pilotn├ę ceny

  profesion├ílny Mal├Ż t├şm kancel├íria
  25 ├║─Źtov soci├ílnych m├ędi├ş 50 ├║─Źtov soci├ílnych m├ędi├ş 100 ├║─Źtov soci├ílnych m├ędi├ş
  3 ─Źlenovia t├şmu 5 ─Źlenovia t├şmu 10 ─Źlenov t├şmu
  200 pr├şspevkov denne 500 pr├şspevkov denne 1 000 pr├şspevkov za de┼ł
  20,500 pr├şspevkov vo fronte 5 000 pr├şspevkov vo fronte 10 000 pr├şspevkov vo fronte
  Mas├şvne programovanie Mas├şvne programovanie Mas├şvne programovanie
  Anal├Żza a tvorba soci├ílnych m├ędi├ş Anal├Żza a tvorba soci├ílnych m├ędi├ş Anal├Żza a tvorba soci├ílnych m├ędi├ş
  Obnovenie obsahu Obnovenie obsahu Obnovenie obsahu
  RSS kanály RSS kanály RSS kanály
  URL skrátenie URL skrátenie URL skrátenie
  Publikovanie viacer├Żch obr├ízkov Publikovanie viacer├Żch obr├ízkov Publikovanie viacer├Żch obr├ízkov
  24x 5 podpora pre 24x 5 podpora pre 24x 5 podpora pre
  Sociálna pošta Sociálna pošta
  Neobmedzen├í spr├íva z├íkazn├şkov Neobmedzen├í spr├íva z├íkazn├şkov
  $ 25 / mesiac * 41,66 $ / mesiac * 83,33 $ / mesiac *

  * Ro─Źn├ę pl├íny

  Z├íkladn├Ż pl├ín programu SocialPilot sa za─Ź├şna na $ 25 / mesiac a┼ż s 25 ├║─Źtami soci├ílnych m├ędi├ş, 3 ─Źlenovia t├şmu a v┼íetky ─Ćal┼íie z├íkladn├ę funkcie potrebn├ę na spustenie digit├ílnej propag├ície. Umo┼ż┼łuje v├ím napl├ínova┼ą a zverejni┼ą obsah do profilov, str├ínok a skup├şn soci├ílnych m├ędi├ş mnoho mesiacov alebo dokonca rokov vopred.

  Z─żava SocialPilot

  SocialPilot pon├║ka viac ako 15% z─żavu na svoje ro─Źn├ę pl├íny predplatn├ęho. Kliknut├şm sem pon├║knete odkaz na aktiv├íciu ponuky a zak├║penie ob─ż├║ben├ęho programu SocialPilot.

  14-d┼łov├í bezplatn├í sk├║┼íobn├í verzia

  SocialPilot poskytuje bezplatn├║ 14-d┼łov├║ sk├║┼íobn├║ verziu va┼íich predplatn├Żch programov. Tak┼że si m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą svoje zdroje a za─Źa┼ą propagova┼ą publik├ície bez ak├Żchko─żvek invest├şci├ş.

  Kliknut├şm sem zak├║pite pl├ín programu SocialPilot a automatizujte svoje kampane v soci├ílnych m├ędi├ích

  Pre─Ź├ştajte si AgoraPulse Review 2020: Funkcie + Klady a z├ípory + Ceny