Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Soci├ílny obchod: ako vytvori┼ą efekt├şvnu predajn├║ strat├ęgiu InstagramTikTok, SnapchatÔÇŽ

Soci├ílny obchod v s├║─Źasnosti prekvit├í s exponenci├ílnym rastom zaznamenan├Żm od zdravotnej kr├şzy. Ako v┼íak nastavi┼ą marketingov├║ strat├ęgiu pre va┼íe aktivity elektronick├ęho obchodu s cie─żom zv├Ż┼íi┼ą va┼íe konverzie?

E-kniha od Channable v├ím poskytuje mno┼żstvo inform├íci├ş o k─ż├║─Źov├Żch trendoch soci├ílneho obchodu v roku 2022 a praktick├ę rady od marketingov├Żch odborn├şkov, ktor├ę m├┤┼żete implementova┼ą do svojich ─Ćal┼í├şch kampan├ş. Ka┼żd├í ─Źas┼ą ebooku, ktor├í je venovan├í najv├Ą─Ź┼í├şm platform├ím, je kompletn├í a didaktick├í s mnoh├Żmi ilustrovan├Żmi k─ż├║─Źov├Żmi ─Ź├şslami (demografick├ę ┼ítatistiky, anga┼żovanos┼ą, platen├í reklama, pr├şpadov├ę ┼ít├║die, n├ízory odborn├şkov, efekt├şvne techniky at─Ć.).

Stiahnite si e-knihu Channable

8 tipy na vytvorenie efekt├şvnej marketingovej strat├ęgie soci├ílnych m├ędi├ş

Ak je optimaliz├ícia toku produktov nevyhnutn├í pre ├║spech va┼íej e-commerce aktivity na soci├ílnych sie┼ąach, je potrebn├ę najsk├┤r vytvori┼ą strat├ęgiu soci├ílneho obchodu. Umo┼żn├ş v├ím to zvidite─żni┼ą sa a generova┼ą viac konverzi├ş. E-kniha od Channable v├ím prin├í┼ía s├ęriu 8 osved─Źen├ę postupy, ktor├ę m├┤┼żete teraz pou┼żi┼ą na svoje online ├║─Źty:

    Majte ├║pln├Ż profil na soci├ílnych sie┼ąach, n├íjdite a sledujte influencerov, ktor├ş sa v├ím zhoduj├║, pripojte sa ku skupin├ím a online komunit├ím vo va┼íom sektore, zdie─żajte kvalitn├Ż obsah ka┼żd├Ż de┼ł, n├íjdite sp├┤soby, ako zauja┼ą, bu─Ćte d├┤veryhodn├ş uverej┼łovan├şm svedectiev, zdie─żan├şm exploitov, retweetovan├şm z├íkazn├şckych recenzi├ş, at─Ć., Vyu┼żitie rekl├ím na soci├ílnych sie┼ąach, Prisp├┤sobenie a aktualiz├ícia va┼íich obchodov na soci├ílnych platform├ích pomocou kolekci├ş produktov, zna─Źiek vo va┼íich reklam├ích at─Ć.

Instagram : p├║tav├ę a efekt├şvne pr├şspevky hne─Ć po ich zverejnen├ş

S dvomi tretinami pou┼ż├şvate─żovInstagram do 34 rokov (z 1 miliardy akt├şvnych pou┼ż├şvate─żov ka┼żd├Ż mesiac), zna─Źky investuj├║ st├íle viac a viac do platformy spustenej v roku 2010. Form├ít pr├şbehov je obzvl├í┼í┼ą ob─ż├║ben├Ż u komunity, ktor├í tr├ívi aplik├íciou pribli┼żne 30 min├║t denne, s mierou priemern├ęho z├ív├Ązku 10,94 % pre v┼íetky typy obsahu.

channable-ebook-social-commerce-2022-instagramZ├ív├Ązok figuruje na Instagram. ┬ę Channable

Medzi techniky odpor├║─Źan├ę pre Instagram : vytvorte si svoj obchod, aby ste nab├ídali k n├íkupom, vyu┼ż├şvajte kot├║─Źe, ale aj funkcie aplik├ície, ako napr├şklad ┼żiv├ę nakupovanie alebo okam┼żit├ę spr├ívy.

Prv├Żch 60 min├║t pr├şspevku je reprezentat├şvnych pre jeho ┼żivotnos┼ą. Ak sa darilo dobre (up├║talo pozornos┼ą mnoh├Żch ─żud├ş) po─Źas prvej hodiny, je pravdepodobn├ę, ┼że sa stane hlavn├Żm pr├şspevkom na Instagram a uvid├ş ich e┼íte viac ─żud├ş. Preto uverej┼łujte ve─żmi p├║tav├Ż obsah, rad├ş Martin Luenendonk, gener├ílny riadite─ż spolo─Źnosti Founder-Jar.

TikTok: spolupráca s influencermi na propagácii vášho obchodu

Najp├║tavej┼íia soci├ílna sie┼ą s pou┼ż├şvate─żsk├Żmi rel├íciami v priemere 10,85 min├║ty, TikTok, sa v posledn├Żch mesiacoch te┼í├ş ve─żkej ob─żube. Aplik├ícia, ktor├í je najpopul├írnej┼íia na App Store a Google Play, sa po─Ź├şta 1 miliardy akt├şvnych pou┼ż├şvate─żov mesa─Źne na celom svete. Ak chcete vystupova┼ą na TikTok a generova┼ą tr┼żby pre svoju aktivitu v elektronickom obchode, je vhodn├ę vytvori┼ą obchod TikTok tak, ┼że sa budete stara┼ą o svoj katal├│g produktov, uverej┼łova┼ą videoobsah, ktor├Ż pritiahne pou┼ż├şvate─żov, alebo spolupracova┼ą s influencermi na propag├ícii va┼íej zna─Źky a va┼íich produktov.

Aby som pred├íval na TikTok, v┼żdy pou┼ż├şvam influencerov na vytvorenie humbuku okolo uvedenia nov├ęho produktu alebo slu┼żby. (…) V┼żdy db├ím na to, aby som bol vo svojich ─Źinoch ve─żmi konkr├ętny a aby som vo v┼íetk├Żch svojich vide├ích pon├║kal vidite─żn├║ v├Żzvu na akciu. Chcem, aby moje publikum presne vedelo, ─Źo mus├ş urobi┼ą, aby vyu┼żilo moju ponuku, hovor├ş Chris Grayson, odborn├şk na soci├ílne m├ędi├í, kou─Ź influencerov a zakladate─ż spolo─Źnosti Influencer Made.

─Äal┼íie efekt├şvne techniky na TikTok: prem├Ż┼í─żajte o optimaliz├ícii titulkov svojich vide├ş, zn├ísobte sc├ęny vo svojich klipoch a surfujte po trendoch aplik├ície.

channable-ebook-social-commerce-2022-tiktokEfekt├şvne techniky v soci├ílnom obchode pre TikTok. ┬ę Channable

Snapchat: s├║┼ąa┼że na podporu z├şskavania nov├Żch z├íkazn├şkov

S viac ako 210 mili├│nmi odoslan├Żch sn├şmok ka┼żd├Ż de┼ł a denn├Żm ─Źasom pou┼ż├şvania 28 min├║t pon├║ka Snapchat tie┼ż skvel├ę pr├şle┼żitosti pre zna─Źky, ako oslovi┼ą viac z├íkazn├şkov a zv├Ż┼íi┼ą ich predaj na platforme. V├Ą─Ź┼íinov├í vekov├í skupina je 18-24 rokov (38,9 %), pred 25 ÔÇô 34 ro─Źn├Żmi (22 %) a 13 ÔÇô 17 ro─Źn├Żmi (21.1 %) z odhadovan├Żch 319 mili├│nov denn├Żch pou┼ż├şvate─żov.

Na vystupovanie na tomto kan├íli sa odpor├║─Źa vyu┼ż├şva┼ą roz┼í├şren├║ realitu, ale aj s├║┼ąa┼że Snapchat, ako napr├şklad Oreo. Princ├şp: Snapchatters museli naskenova┼ą ┼ípeci├ílne vytvoren├ę obaly s k├│dmi, ktor├ę sa mali odomkn├║┼ą pomocou Lenses aplik├ície. V tejto s├║┼ąa┼żi ÔÇ×Oreo PeopleÔÇť sa hralo o nieko─żko cien, ktor├ę umo┼żnili zna─Źke z├şska┼ą 31,4 mili├│n zobrazen├ş v 6 t├Ż┼żd┼łov.

channable-ebook-social-commerce-2022-snapchatPr├şklad s├║┼ąa┼że ÔÇ×Oreo PeopleÔÇť na Snapchate. ┬ę Channable

Chcete zisti┼ą viac poznatkov, odborn├Żch n├ízorov a pr├şpadov├Żch ┼ít├║di├ş na Facebook a Pinterest ? Stiahnite si elektronick├║ knihu Channable’s Social Commerce 2022 zadarmo kliknut├şm na odkaz ni┼ż┼íie.

Stiahnite si e-knihu Channable