Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Sny: Ako zarobiť XP a vylepšiť

Sny: Ako zarobiť XP a vylepšiť 1

Guides

Dlho po svojom odhalení a takmer rok od vstupu do skorého prístupu, Dreams začala pre PS4. Popri obrovskej sade nástrojov a úrovní tvorby, prostredníctvom ktorých sa dajú hrať, existujú trofeje, ktoré môžete odomknúť, a XP, ktoré si môžete zarobiť. Aby ste získali platinu a odomkli viac Imps, je tu všetko, čo potrebujete vedieť ako zarobiť XP a o úroveň vyššie v snoch,

XP nie je všetko užitočné v hre Media Molecule. Úroveň sa zobrazí v strede obrazovky s profilom v ponuke a po dosiahnutí určitých úrovní odomknete niektoré trofeje.

Ako zarobiť XP a vylepšiť v snoch

Ak prejdete do hlavnej ponuky v hre stlačením tlačidla Možnosti a potom vyberiete svoj profil v pravom hornom rohu, prejdete na časť hry, ktorá zobrazuje postupnosť vašej úlohy a prispôsobenú položku Imp.

sny, o úroveň vyššie

Toto je miesto, kde môžete zorganizovať svoje zárobky XP a zvýšiť úroveň úsilia v snoch. Prvá vec, ktorú by sme vám odporučili, je pracovať v tutoriáloch o vytvorení snov.

Skutočné hranie úrovní vytvorených používateľmi nenabízí veľa XP a je pravdepodobné, že úroveň sa zvýši väčšinou, keď začnete vytvárať vlastné úrovne.

Vyplnenie týchto tutoriálov je šikovné, pretože mnohé z nich sú viazané na úlohy Dopytov a tieto úlohy Dopytu vás často odmeňujú za XP, ako aj za nové návrhy Imp.

Ich priebeh môžete sledovať výberom Imp Quest Progression na obrazovke vášho profilu. Môžete vidieť, čo od vás každý vyžaduje a čo dostanete na oplátku. Potom sa môžete rozhodnúť, ktorý z nich chcete ďalej skúsiť dokončiť.

sny, o úroveň vyššie

Lenže začnite pracovať v týchto režimoch, hrajte režim Dream Shaping a vy sa rýchlo pustíte o úroveň vyššie.

To je všetko, čo potrebujete vedieť ako zarobiť XP a o úroveň vyššie v snoch, Ak chcete získať ďalšie tipy a triky, nezabudnite vyhľadať Twinfinite.