Snapchat využíva Zynga na vlastný klon Medzi nami s názvom ReVamp

Minuloročný prekvapivý hit Medzi nami inšpirovalo niekoľko klonov v obchodoch s aplikáciami, po ktorých v poslednej dobe nasledoval veľmi podobný herný režim s názvom „Impostors“ v Fortnite. Najnovším žánrom je Snapchat s pomocou Zynga, spoločnosti, ktorá kedysi ovládala svet mobilných hier s titulmi ako FarmVille.

Snapchat je domovom Snap Games, funkcie obľúbenej aplikácie pre sociálne médiá, ktorá bola predstavená v roku 2019. Snap Games je portál pre rôzne hry, ktoré je možné hrať priamo v aplikácii, hry, ktoré majú často pomerne jednoduchý charakter a sú podobné starým -školské flash hry. Najnovším titulom, ktorý prichádza do Snap Games, je ReVamp.

Na rozdiel od nás, ktorý obsahuje malé postavičky v tvare fazule a jednu alebo viac príšer, ktoré sa vydávajú za personál, ReVamp predstavuje humanoidné postavy, z ktorých niektoré sú v skutočnosti upíri. Hráči musia behať a plniť úlohy, pričom sa vyhýbajú upírom.

V štýle Among Us môžu hráči naraziť na mŕtve telo a nahlásiť to, čo tímu umožní hádať sa, kto môže byť zodpovedný. Hra má veľmi základný kreslený dizajn a podľa upútavky sa dá hrať skôr v bežnom režime na výšku, než by ste museli otáčať telefón.

Podľa Zynga, ReVamp bude titul pre viacerých hráčov, ktorý si môžete zahrať so svojimi priateľmi. Hra bude exkluzívna pre Snapchat a bude k dispozícii iba na niektorých trhoch, odhalil vývojár hry a poznamenal, že toto je jej tretí exkluzívny titul pre aplikáciu sociálnych médií. Nie je jasné, kedy hra vyjde.