Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Snapchat filter oživuje novú notu 20 libier a oživuje Turnerove maľby v AR

Snapchat filter oživuje novú notu 20 libier a oživuje Turnerove maľby v AR 1

Snapchat vytvoril partnerstvo s Bank of England, Národnou galériou a Tate za filter, ktorý oživuje novú bankovku 20 GBP, ktorá sa dnes uvádza do obehu.

Potrebujete iba novú bankovku 20 £, Snapchat nainštalovaný na smartfóne a Snapcode nižšie a môžete vidieť, že Turner's The Fighting Temeraire a jeho autoportrét ožívajú novú menu pomocou rozšírenej reality.

Ak nemôžete nájsť jednu z nových poznámok, môžete tiež zamieriť do Národnej galérie na Trafalgarskom námestí v Londýne, kde bude jedna z nich vystavená v miestnosti č. 34, spolu so Snapcode, ktorý môžete použiť tam a potom.

  • Ako Snapchat účinkuje a čo má zmysel?
  • Najlepšie Snapchat zlyhá a komédia vyprší

Polymérna nota po prvýkrát predstavuje zozadu jedného z najväčších britských umelcov JMW Turnera. Medzi jeho najdôležitejšie diela patrí autoportréty z roku 1799 a Tematický boj [Fighting Temeraire].

Ak chcete použiť objektív Turner AR 20 £, otvorte Snapchat, namierte fotoaparát na Snapcode nižšie, stlačte a podržte Snapcode na odomknutie AR objektívu, umiestnite kurzor myši nad novú notu a sledujte, ako sa transformuje.

Snapchat filter oživuje novú notu 20 libier a oživuje Turnerove maľby v AR 2

„Uvedenie nových 20 libier povedie k tomu, že Turnerove maľby patria medzi najrozšírenejšie umelecké diela vo Veľkej Británii, možno dokonca aj na svete. Chceme zabezpečiť, aby sa fotografi vyzývali, aby vzali na vedomie, pozreli sa na hotovosť v ich peňaženke a oceniť tieto skvelé obrazy. Dúfajme, že toto partnerstvo pomôže predstaviť úplne novú generáciu jednému z najväčších britských maliarov. ““