Snap predstavuje prv├║ komer─Źn├║ vo─żbu v programoch Snapchat

Snapchat prid├íva nov├║ mo┼żnos┼ą pre inzerentov s n├ízvom ÔÇ×Prime CommercialÔÇť.

T├íto ponuka umo┼ż┼łuje inzerentom ur─Źi┼ą prv├║ reklamu, ktor├║ u┼ż├şvate─ż uvid├ş v dan├Ż de┼ł v r├ímci svojej prvej rel├ície Snap show. Bude k dispoz├şcii iba v USA. UU. Spo─Źiatku.

Prv├í komer─Źn├í funk─Źnos┼ą

Spolo─Źnos┼ą First Commercial zobraz├ş reklamu, ktor├í sa m├í zobrazi┼ą bez oh─żadu na to, ─Źo sa pou┼ż├şvate─ż rozhodne zobrazi┼ą, a preto je hra ÔÇ×hromadn├ę oslovenie publikaÔÇť.

Jeden pou┼ż├şvate─ż si m├┤┼że napr├şklad vybra┼ą dramatick├║ ┼íou a druh├Ż si m├┤┼że vybra┼ą spr├ívy, ale ak sa nach├ídzaj├║ v publiku ÔÇ×First CommercialÔÇť, obidve uvidia tohto inzerenta ako prv├Ż.

Prv├ę obchodn├ę ┼ípecifik├ície a ┼żivotnos┼ą

Prv├ę reklamy sa zobrazuj├║ ako reklamy, ktor├ę nemo┼żno ignorova┼ą a ktor├ę sa m├┤┼żu zobrazi┼ą v programoch Snap. Maj├║ trvanie 6 sek├║nd a n├íkup za ne predstavuje 24 hodinov├║ trvanlivos┼ą.

Bud├║ k dispoz├şcii na celej platforme a bud├║ ukazova┼ą na predstaveniach, ktor├ę s├║ nielen origin├ílnymi, ale aj vlastn├şkmi v├Ą─Ź┼í├şch spravodajsk├Żch jednotiek.

Prv├í komer─Źn├í mo┼żnos┼ą je v s├║─Źasnosti k dispoz├şcii iba prostredn├şctvom priameho predaja, v bud├║cnosti sa v┼íak roz┼í├şri ako programov├í ponuka. Neposkytli ├║daj o cenov├Żch rozp├Ątiach pre mo┼żnos┼ą umiestnenia.

ÔÇ×Na trhu existuje vysok├Ż dopyt po akviz├şcii poistn├ęho, ÔÇőÔÇő─Źo d├íva zna─Źk├ím pr├şle┼żitos┼ą oslovi┼ą publikum, ktor├ę denne dod├ívame.ÔÇť – David Roter, viceprezident glob├ílnych agent├║rnych asoci├íci├ş

Prichyt├ívacie nar├í┼żky pokra─Źuj├║ v ─Ćal┼íom zameran├ş videa

T├ş, ktor├ş sledovali ned├ívne kroky Snap, d├║faj├║, ┼że je to jedna z mnoh├Żch bud├║cich mo┼żnost├ş pre nov├ę reklamn├ę jednotky. Tento predpoklad vych├ídza z dvoch hlavn├Żch ─Źast├ş Snapovej aktu├ílnej poz├şcie.

Prv├Żm je jeho ned├ívne zamestnanie Petra Naylora ako jeho viceprezidenta pre Ameriku. Zameriava sa predov┼íetk├Żm na rozvoj svojho reklamn├ęho podnikania v regi├│ne.

Vaše zázemie?

Senior viceprezident a ved├║ci oddelenia predaja reklamy v spolo─Źnosti Hulu, ─Źo znamen├í, ┼że ste ponoren├ş do pochopenia spotreby videa a obchodn├Żch prakt├şk.

Zhroma┼ż─Ćuje sa tak, ako Snap oznamuje zdvojn├ísobenie ─Źasu sledovania na predstaveniach Snapchat medzi prv├Żm ┼ítvr┼ąrokom 2019 a prv├Żm ┼ítvr┼ąrokom 2020. V s├║─Źasnosti existuje 60 predstaven├ş Snapchat s 10 mili├│nmi mesa─Źn├Żch div├íkov.

Uchopte silu Q1 a COVID-19

Minul├Ż t├Ż┼żde┼ł Snap ozn├ímil svoj prv├Ż ┼ítvr┼ąrok pozit├şvneho hotovostn├ęho toku s v├Żnosmi a┼ż 44% v porovnan├ş s minul├Żm rokom.

Taktie┼ż zaznamenali pozoruhodn├Ż rast v denn├Żch akt├şvnych u┼ż├şvate─żoch s 20% n├írastom v rovnakom ─Źasovom obdob├ş.

T├íto poz├şcia pokra─Źovala aj v tomto ┼ítvr┼ąroku a dom├íci pou┼ż├şvatelia n├íjdu cestu na platformu ─Źastej┼íie, preto┼że COVID-19 pokra─Źuje.

├Ü─Źas┼ą dosiahla rekordn├ę maxim├í s n├írastom o viac ako 50% v porovnan├ş s febru├írov├Żmi trendmi.

Snap Select Growth

Snapchat tvrdil, ┼że dlhuje ve─żk├║ ─Źas┼ą svojho ned├ívneho ├║spechu za inov├íciu svojich video pon├║k.

Pr├şkladom bolo spustenie programu Snap Select, ktor├Ż minul├Ż rok umo┼żnil zna─Źk├ím nakupova┼ą reklamy 6 Sko─Źte zadarmo vo zv├Ązku, ktor├Ż hr├í na pr├ęmiov├Żch programoch Snap.

Program sa roz┼í├şri na integrovanej┼íie mo┼żnosti programu. Na rozdiel od novej funkcie First Commercial je funkcia Snap Select teraz k dispoz├şcii vo va┼íich mo┼żnostiach samoobslu┼żnej reklamy.

V novembri zaviedla aj dlh┼íie obchodn├ę mo┼żnosti, aby konkurovala ponuke TrueView od YouTube, Ozn├ímenia spolo─Źnosti 3 min├║t je mo┼żn├ę presko─Źi┼ą 6 sek├║nd.

Obrazov├Ż kredit: Snapchat