Snap predstavuje prv├║ komer─Źn├║ mo┼żnos┼ą v aplik├íci├ích Snapchat

Snapchat prid├íva nov├║ mo┼żnos┼ą pre inzerentov s n├ízvom ÔÇ×Prime CommercialÔÇť.

T├íto ponuka umo┼ż┼łuje inzerentom zada┼ą prv├║ reklamu, ktor├í sa pou┼ż├şvate─żovi zobraz├ş v dan├Ż de┼ł v r├ímci prvej rel├ície Snap-show. Bude existova┼ą iba v Spojen├Żch ┼ít├ítoch. UU. Za─Ź├şna.

Prv├ę obchodn├ę vlastnosti

Spolo─Źnos┼ą First Commercial zobrazuje reklamu, ktor├í sa m├í zobrazi┼ą bez oh─żadu na to, ─Źo sa pou┼ż├şvate─ż rozhodne vidie┼ą, ─Źo z nej rob├ş hru ÔÇ×hromadn├ę oslovenie publikaÔÇť.

Jeden pou┼ż├şvate─ż si m├┤┼że napr├şklad vybra┼ą dramatick├║ ┼íou a druh├Ż si m├┤┼że vybra┼ą spr├ívy, ale ak s├║ v ÔÇ×prvom komer─ŹnomÔÇť publiku, obidve uvidia inzerenta ako prv├Ż.

Prv├ę obchodn├ę ┼ípecifik├ície a ┼żivotnos┼ą

Prv├ę reklamy sa zobrazuj├║ ako reklamy, ktor├ę nemo┼żno ignorova┼ą a ktor├ę je mo┼żn├ę zobrazi┼ą v programoch Snap. Maj├║ trvanie 6 sek├║nd a n├íkup za ne predstavuje 24 hodinov├║ trvanlivos┼ą.

Bud├║ k dispoz├şcii na celej platforme a predstavia programy, ktor├ę s├║ z├írove┼ł origin├ílnymi aj origin├ílnymi programami.

Prv├í komer─Źn├í alternat├şva je v s├║─Źasnosti k dispoz├şcii iba prostredn├şctvom priameho predaja, ale v bud├║cnosti sa roz┼í├şri ako programov├í ponuka. Neuv├ídzali ┼żiadne n├íznaky cenov├Żch rozp├Ąt├ş pre investi─Źn├║ mo┼żnos┼ą.

ÔÇ×Na trhu je dobr├Ż dopyt po akviz├şcii poistn├ęho, ÔÇőÔÇő─Źo d├íva zna─Źk├ím pr├şle┼żitos┼ą oslovi┼ą publikum, ktor├ę denne dod├ívame.ÔÇť – David Roter, viceprezident glob├ílnych agent├║rnych asoci├íci├ş

R├Żchla spr├íva zamestnancov sa na─Ćalej zameriava na bud├║ce video

T├ş, ktor├ş sledovali najnov┼íie Snapove kroky, d├║faj├║, ┼że toto je jedna z mnoh├Żch bud├║cich mo┼żnost├ş pre nov├ę reklamn├ę jednotky. Tento predpoklad vych├ídza z dvoch hlavn├Żch ─Źast├ş Snapovej aktu├ílnej poz├şcie.

Prv├Żm je jeho nov├ę vymenovanie Petra Naylora za jeho viceprezidenta pre Ameriku. Zameriava sa predov┼íetk├Żm na rozvoj svojho reklamn├ęho podnikania v regi├│ne.

Vaše zázemie?

Senior viceprezident a ved├║ci oddelenia predaja reklamy v spolo─Źnosti Hulu, ─Źo znamen├í, ┼że ste ponoren├ş do pochopenia konzum├ície videa a predajn├Żch prakt├şk.

Zhroma┼ż─Ćuje sa, ke─Ć spr├ívy Snap zdvojn├ísobuj├║ ─Źas sledovania na v├Żstave Snapchat medzi prv├Żm ┼ítvr┼ąrokom 2019 a prv├Żm ┼ítvr┼ąrokom 2020. V s├║─Źasnosti existuje 60 predstaven├ş Snapchat s 10 mili├│nmi mesa─Źn├Żch div├íkov.

Uchopte silu Q1 a COVID-19

Minul├Ż t├Ż┼żde┼ł spolo─Źnos┼ą Snap ozn├ímila prv├Ż ┼ítvr┼ąrok pozit├şvneho hotovostn├ęho toku s v├Żnosmi a┼ż 44% v porovnan├ş s minul├Żm rokom.

Zaznamenali tie┼ż pozoruhodn├Ż rast u denn├Żch akt├şvnych pou┼ż├şvate─żov, pri─Źom v rovnakom ─Źasovom obdob├ş st├║pol o 20%.

T├íto poz├şcia pokra─Źovala aj v tomto ┼ítvr┼ąroku a dom├íci pou┼ż├şvatelia ─Źasto n├íjdu cestu na platformu, preto┼że COVID-19 pokra─Źuje.

├Ü─Źas┼ą st├íle dosahuje vrcholy s n├írastom o viac ako 50% v porovnan├ş s febru├írov├Żmi trendmi.

Snap Vyberte rast

Snapchat tvrdil, ┼że v├Ą─Ź┼íina jeho ned├ívnych ├║spechov je sp├┤soben├í inov├íciou videoproduktov.

Pr├şkladom bolo spustenie funkcie Snap Select, ktor├í minul├Ż rok umo┼żnila zna─Źk├ím nakupova┼ą reklamy 6 Bezn├ídejn├ę sekundy v bal├ş─Źku, ktor├Ż hr├í pr├ęmiov├Ż program Snap.

Snap predstavuje prv├║ komer─Źn├║ mo┼żnos┼ą v aplik├íci├ích Snapchat

Program sa roz┼í├şri na integrovanej┼íie mo┼żnosti programu. Na rozdiel od novej funkcie Prvej komer─Źnej reklamy je funkcia Snap Select teraz k dispoz├şcii vo va┼íich mo┼żnostiach samoobslu┼żnej reklamy.

V novembri zaviedla aj dlh┼íie obchodn├ę mo┼żnosti, aby konkurovala ponuke TrueView YouTube, Oznamy 3 min├║t je mo┼żn├ę presko─Źi┼ą 6 sek├║nd.

Obrazov├Ż kredit: Snapchat