Snap otv├íra prv├║ obchodn├║ pr├şle┼żitos┼ą v aplik├íci├ích Snapchat

Snapchat dod├íva inzerentom nov├║ pr├şle┼żitos┼ą s n├ízvom ÔÇ×Prime CommercialÔÇť.

T├íto ponuka umo┼ż┼łuje inzerentom ur─Źi┼ą prv├║ reklamu, ktor├í sa pou┼ż├şvate─żovi zobraz├ş v dan├Ż de┼ł v r├ímci prvej rel├ície sn├şmky. Bude k dispoz├şcii iba v Spojen├Żch ┼ít├ítoch. Spojen├ę ┼ít├íty p├┤vodne.

Prv├í komer─Źn├í funk─Źnos┼ą

Prv├í reklama zobraz├ş reklamu, ktor├í sa zobraz├ş bez oh─żadu na reklamu pou┼ż├şvate─ża. To z nich rob├ş ÔÇ×mas├şvne publikumÔÇť.

Jeden pou┼ż├şvate─ż si m├┤┼że napr├şklad vybra┼ą dramatick├║ ┼íou a druh├Ż m├┤┼że vybra┼ą spr├ívy. Ak s├║ v┼íak v publiku pre ÔÇ×prv├║ reklamuÔÇť, uvidia tohto inzerenta ako prv├ęho.

Prv├ę obchodn├ę ┼ípecifik├ície a ┼żivotnos┼ą.

Prv├ę kreat├şvy sa zobrazuj├║ ako neprijate─żn├ę reklamy, ktor├ę sa m├┤┼żu zobrazi┼ą v okam┼żit├Żch programoch. Oni dr┼żia 6 Sekundy a nakupovanie za ne je 24 hodinov├í trvanlivos┼ą.

Bud├║ k dispoz├şcii na v┼íetk├Żch platform├ích a objavia sa na predstaveniach Snap Originals a od v├Żznamn├Żch spravodajsk├Żch spolo─Źnost├ş.

Prv├í obchodn├í pr├şle┼żitos┼ą je v s├║─Źasnosti k dispoz├şcii iba prostredn├şctvom priameho predaja, v bud├║cnosti sa v┼íak roz┼í├şri ako programov├í ponuka. Neposkytli ├║daj o cenov├Żch rozp├Ątiach pre mo┼żnos┼ą umiestnenia.

ÔÇ×Na trhu existuje siln├Ż dopyt po pr├ęmiovej akviz├şcii, ktor├í d├íva zna─Źk├ím pr├şle┼żitos┼ą oslovi┼ą publikum, ktor├ę obsluhujeme ka┼żd├Ż de┼ł.ÔÇť – David Roter, viceprezident glob├ílnych agent├║rnych asoci├íci├ş

Pokyny na r├Żchle nastavenie pokra─Źuj├║ v bud├║com zameran├ş videa

T├ş, ktor├ş postupovali pod─ża posledn├Żch r├Żchlych krokov, d├║faj├║, ┼że toto je jedno z mnoh├Żch bud├║cich nastaven├ş nov├Żch reklamn├Żch jednotiek. Tento predpoklad ur─Źuje Snapova s├║─Źasn├í poz├şcia v dvoch hlavn├Żch zlo┼żk├ích.

Prv├Żm je jeho ned├ívne vymenovanie Petra Naylora za jeho viceprezidenta pre Ameriku. Zameriava sa predov┼íetk├Żm na roz┼í├şrenie svojho reklamn├ęho podnikania v regi├│ne.

Vaše zázemie?

Senior viceprezident a ved├║ci oddelenia predaja reklamy v spolo─Źnosti Hulu, ─Źo znamen├í, ┼że si prehlbujete svoje ch├ípanie pou┼ż├şvania videa a predajn├Żch prakt├şk.

Zhroma┼ż─Ćuje sa, rovnako ako Snap pod├íva spr├ívy o dvojn├ísobnom vysielacom ─Źase pre programy Snapchat v obdob├ş medzi prv├Żm ┼ítvr┼ąrokom 2019 a prv├Żm ┼ítvr┼ąrokom 2020. V s├║─Źasnosti existuje 60 programov Snapchat s 10 mili├│nmi div├íkov mesa─Źne.

Uchopte sily Q1 a COVID19

Minul├Ż t├Ż┼żde┼ł Snap ozn├ímil prv├Ż ┼ítvr┼ąrok pozit├şvneho cash flow so 44% medziro─Źn├Żm rastom tr┼żieb.

Taktie┼ż zaznamenali pozoruhodn├Ż rast v denn├Żch akt├şvnych u┼ż├şvate─żoch s 20% n├írastom v rovnakom obdob├ş.

T├íto poz├şcia pokra─Źovala aj v tomto ┼ítvr┼ąroku a dom├íci pou┼ż├şvatelia nach├ídzaj├║ COVID-19 naj─Źastej┼íie cestou na platformu.

├Ü─Źas┼ą vrcholila v┼żdy s n├írastom o viac ako 50% v porovnan├ş s febru├írov├Żmi trendmi.

Kliknite na rast

Snapchat tvrdil, ┼że v├Ą─Ź┼íina jeho ned├ívnych ├║spechov je sp├┤soben├í inov├íciami v jeho video ponuk├ích.

Pr├şkladom bolo spustenie programu Snap Select minul├Ż rok so zna─Źkami 6- Kupujte ─Ćal┼íie reklamy bez preskakovania bal├şka zahrnut├ęho v pr├ęmiov├Żch programoch Snaps.

Program sa roz┼íiruje o integrovanej┼íie konfigur├ície programu. Na rozdiel od novej funkcie First Commercial je funkcia Snap Select teraz k dispoz├şcii v nastaveniach samoobslu┼żn├Żch rekl├ím.

V novembri boli zaveden├ę aj dlh┼íie obchodn├ę mo┼żnosti, aby konkurovali ponuk├ím TrueView. YouTube, 3- M├┤┼żete posiela┼ą drobn├ę ozn├ímenia 6 Sekundy s├║ presko─Źen├ę.

Fotografick├Ż kredit: Snapchat