Smirk Emoji na text a Snapchat

Poznáš toho chlapa: ???? S jeho samolibým úškrnom ho možno budete môcť fackovať; Viem, že moja mama by vzhľadom na to, koľkokrát som počul frázu „utrite to, čo je rozmazané z vašej tváre, alebo to udrel“. Avšak Smirk Emoji, ktorý sa nachádza v textových správach, a Snapchat v rôznych formách sa niektorým vyhýba. Rovnako ako iné emodži podlieha výkladu. Zoberme si napríklad emodži „Tears of Joy“, ???? ktorý bol nazvaný Oxfordský slovník roka; Nemôžem povedať, že som ho už niekedy používal podľa názvu. Zvyčajne vytiahnem malého emodži pre „smejem sa tak tvrdo, že plačem“. Ako som povedal, je predmetom výkladu.

Či už si myslíte ???? maslo, samoľúby alebo provokatívne, sme tu, aby sme rozbalili Smirk Emoji. Pozrime sa na Smirkieho (môže to byť jeho meno?) História, rôzne permutácie a hlboké skúsenosti s tým, ako správne používať a interpretovať ????, bez ohľadu na to, na akej platforme sa s ním stretávate. A ak sir Smirks-a-lot (čo si o tom myslíte?) Dostane vás „meh“ alebo ¯ _ (ツ) _ / ¯, možno ste skôr shruggie typ chlapa ¯ _ (ツ) _ / ¯; Ak áno, prejdite na našu úplnú analýzu a ako to urobiť pre spoločnosť Shruggie! Bez ohľadu na to, čo vaše emoji, emotikony alebo kaomoji potrebujú, Appamatix vás obalil.

Nemám veľa trpezlivosti s vecou krásy, ktorú je potrebné vysvetliť, aby som ju pochopil. Ak potrebuje ďalší výklad niekoho iného ako tvorca, potom sa pýtam, či splnil svoj účel.Charlie Chaplin

Smirk Emoji – poviedka

Žijeme vo veku emodži. Je to pohodlné, je to krátke, len zaberá jednu postavu, takže ak potrebujete písať viac, môžete; a zo všetkého najviac je to len zábava. Kto nemá rád text s malou tvárou, s bláznivými očami a jazykmi trčiacimi ???? alebo šťastná hromada hovna ????? Dovolím si, aby si sa sám sebe nesmial smejúcemu sa popu. Ne vždy sa smejeme úsmevom; je to len preto, že sme vždy nemali prístup k úsmevom.

Emoji vlastne začal takým spôsobom v roku 1995. Teens v Japonsku boli naozaj veľké pagery (to kde V deväťdesiatych rokoch boli stále chladnejšie ako ktokoľvek iný na svete – medzitým boli americké pagery vo väčšine kampusov nezákonné, pretože sa všeobecne obávali, že vlastníctvo jedného z nich je bránou k obchodovaniu s drogami a prostitúcii. Veľká japonská spoločnosť Domoco predstavila srdce a zvyšok, ako sa hovorí, je história. Podrobnejšiu históriu nájdete v článku Verge „Ako emoji dobyli svet.“

Nedávno sme boli na krížovej výprave, aby sme si boli istí slovami emoji, kaomoji a smajlík sa nepoužíva zameniteľne. Aby som to objasnil: emotikony sa čítajú a 🙁 tie, ktoré sa čítajú na ich stránke a vyvíjajú sa v 80. rokoch v USA a slová „emócie“ a „ikona“ sú spolu rozdrvené. Emoji sú skutočné obrázky (slovo doslova znamená „obrázkové slovo“) a sú kódované a prišli do Japonska v 90. rokoch. A Kaomoji sú tie, ktoré sú určené na čítanie priamo a sú tvorené znakmi; Shruggie je príkladom kaomoji ¯ _ (ツ) _ / ¯, tabuľka sa otočí (╯ ° □ °) ╯︵ ┻━┻.) Zavolajme im ich skutočné meno!

Tento článok sa týka hlavne emodži. Čo znamená, že pre čitateľov určitého veku pravdepodobne budete počuť plávajúce žlté smajlíky, ktoré pískajú „Happy Days Are Here Again“ a la stará reklama Wal-Mart, Áno, ten chlap je emodži. A stavím sa, že to nikdy nevedel.

A ak hľadáte Smirk Emoji, pozrite sa na tieto stránky, kde nájdete informácie o dobrej kópii, prilepení a kódovaní:

Smirk Emoji – nie všetky úškrny sú stvorené rovnako

V závislosti od zariadenia, operačného systému, webovej stránky alebo aplikácie, ktorú používate na sledovanie a / alebo vytváranie úškrnovej emoji, budú vyzerať inak. O chvíľu sa k tomu dostanem, ale teraz sa len pozrime na všetky tieto rôzne emodži – tieto produkty od mnohých vývojárov, ktorí plánujú graficky komunikovať rovnaké základné myšlienky.

Ak používate najnovšiu verziu Apple iOS (čo je 9,1), toto je pre vás maslo:AppleSmirking Face Vykopajte tieň a značku. Nie, dva rozmery nie sú pre tohto chlapa dosť dobré. Musí ísť na implikovanú tretinu. Vtip.

Zároveň na blízkom Google Android (6,0,1)Google Smirking Face Android vždy kráčal do rytmu vlastného bubeníka a rozhodol sa urobiť to isté tu zavedením jedinej nekruhovej úškľabky v našej línii. Rovnako ako vo všetkých veciach, používatelia zariadení Android a iPhone sú v tomto úplne rozdelení. Používatelia Androidu trvajú na tom, že je rovnako dobrý, ako si na to zvyknete, a používatelia iPhone trvajú na tom, že musí byť výsledkom menej ako ukradnutia zabezpečenia platformy. A je rozmazaný a mal by byť mojím rozmaznaním a mal by som ho nazývať rozmaznaný.

A potom máme Microsoft Windows 10 Väčšina z týchto úškrnov vyzerá ako hlupáci, ale ten chlap vyzerá šťastný, že je súčasťou konverzácie. Vie, že už roky hemoraguje používateľov na iné platformy, a vie, že jeho najnovšia aktualizácia pravdepodobne privádza ľudí späť. Všimnite si tiež, že on je jediný ústa, ktoré maže týmto smerom. Všetky ostatné objatia opačným smerom. Aj emodži spoločnosti Microsoft sú v kontakte so súčasnými trendmi!

LG G4Smirking Face od spoločnosti LG LG smajlík emoji je to, čo chcete, keď potrebujete komunikovať so svetom, že ste dobre vykrikovali v stiesnenom výťahu a vy sa za to nemusíte hanbiť.

Samsung Galaxy S5Zobuď sa, SAMSUNG GALAXY! Alebo nie. Zariadenia Samsung prešli dlhým letom z ústredia spoločnosti Samsung v Kórei a zaslúžia si trochu zdriemnuť. Najmä preto, že sedia vedľa chlapa z LG a nechcel držať hubu kvôli žalúdočným problémom.

HTC Sense 7Úsmevná tvár HTC Ako sa máš’? Verzia HTC Sense s úšklebkom je rovnaká Joey Tribbiani emodžiho sveta.

Facebook webové stránkyFacebookSmirking Face So všetkými problémami, ktoré sa týkajú ochrany osobných údajov Facebook Každú tak často je ťažké vidieť túto tvár ako nevinný úškrn. Nie, toto je najdôležitejšie maslo niekoho, kto pozná všetky vaše obľúbené porno stránky.

Twitter Twemoji 2,0 Twitter    úsmev A to Twitter Verzia emoji vyzerá, že sa snaží vyzerať príliš ťažko Facebook, Nie, chlape! Je to pre vás dobré! Buď sám sebou!

Mozilla Firefox OS 2,5Mozilla's Smirking Face Mozilla Firefox, skupina, ktorá vás prvýkrát priviedla k prehľadávaniu na začiatku 50. rokov (teraz priemyselný štandard), vám teraz dáva … sarkastické dieťa. Vážne, pozrite sa na to a skúste vidieť niečo iné.

Emoji One 1,0 Úsmevná tvár Emojiho Možno to už alebo nemusíte vedieť, ale veľká časť príčiny, prečo všetky tieto rôzne nastavenia majú rôzne verzie rovnakých základných emoji, je to, že všetky emoji sú chránené autorskými právami. (Zábavný fakt, uncopyrightable je najdlhšie anglické slovo, ktoré neopakuje žiadne písmená.) Emoji One je open source, čo znamená, že ich môže používať ktokoľvek.

Phantom Open EmojiSmirk Emoji na text a Snapchat 1 Nie je žltý! Takže Phantom Open Emoji začal ako Kickstarter. Vývojári chceli emoji pre každého. Nanešťastie nesplnili cieľ úplného súboru emodži, ale začali s najpoužívanejšími. A stále môžete financovať emodži pre Phantom Open. Boli to vlastne open source predtým, ako bol open source v pohode, vďaka čomu sa Phantom Open Emoji stal úplne emodži hipster, čo vysvetľuje úplne inú farbu. Toto obočie je tiež malý Peter Gallager.

Smirk Emoji – význam textu a Snapchat

Smirking Face Emoji spadá pod iné mená, ale skratky sú: úškrn :. Aké sú ďalšie mená a čo znamenajú?

  • Sugestívne Smile Emoji – Smirk Emoji môžete použiť po poslaní textovej správy, erm … sugestívne. Hladký.
  • Flirtovanie emodži – Nemusí to byť sugestívne alebo nepríjemné, môže sa použiť iba na trochu priateľské flirtovanie.
  • Smug Face Emoji – Aj keď niektoré z vyššie uvedených vecí skutočne vidia viac jednej veci ako druhej, myslím si, že je bezpečné povedať, že iOS Smirk je zo všetkých tých najkrajších. Prekvapenie.

Ak ste fanúšikom Snapchatu, viete, ako veľmi Snapchat miluje svoje emodži a symboly všeobecne. Tiež viete, ako sa neustále mení Snapchat. Pravdepodobne ste sa v posledných mesiacoch stretli s Smirk Face Emoji a vedeli ste, „Čo to znamená?“ Spolu s ostatnými symbolmi a trofejami sme rozdelili žihľavu Snapchat a podobne do rôznych ďalších článkov: zvedaví vás na trofeje? Pozrite sa na tento. Potrebujete vedieť, čo to sakra všade znamená a prečo sa neustále menia? Červené v. Žlté srdce tu.

Ako pre ???? V Snapchat to pre človeka znamená, že ste jeho najlepší priateľ, ale pocit / gesto / vzťah nie sú vzájomné. A.k.a: pošlú vám oveľa viac Snapov ako vy. Takže Smirk Face je v tomto prípade samoľúby tvár. Celá 3 rokov a uviazli 20 vecí, keď si myslia, že sú vedia, a každý okolo nich je dupe. Rob si čo chceš.

No, je to Smirkalicious. Nie? Poriadku. To je Smirk Emoji. Dajte nám vedieť svoj obľúbený spôsob použitia alebo dobrý spôsob, ako ste ho už videli. A ako vždy, neváhajte komentovať a / alebo zdieľať tento článok.