SmartWatch a smartband s oxymetrom: čo

jeden inteligentné hodinky Alebo jeden smartband Môžu vám dať takmer odhad Nasýtenie kyslíkom v krvi Vďaka vstavanej funkcii oxymetra. Zatiaľ nie je veľa zariadení, ktoré túto funkciu ponúkajú, ale na trhu je už veľa zariadení. Aby sme vám pomohli zistiť, čo to je, vybrali sme si niektoré modely Huawei, Honor a Fitbit.

SmartWatch a smartband s oxymetrom

Pripomíname, že funkcia merania SpO2 sa dá získať pomocou prenosného zariadenia Nepresné Ako je to možné získať pomocou skutočného pulzného oximetra. S týmito zariadeniami je však stále možné získať odhad dostupných údajov. Tu sú najzaujímavejšie modely, rozdelené podľa značiek.

Fitbit

V prípade nositeľných zariadení Fitbit je funkčnosť merania SpO2 stále v platnosti Uvoľňovacia fáza, Tu sú formuláre, ktoré ste dostali alebo obdržíte:

Huawei

česť

Zoznam, ktorý sme zahrnuli, zahŕňa smartwatch aj smartband – a predovšetkým -, ktorý vám umožňuje vybrať si nové hodinky Môže sa nosiť s rozchodom SpO2 Medzi rôznymi cenovými rozpätiami. Podľa nášho názoru je v súčasnosti najlepší pomer medzi kvalitou a cenou určite Honor Band 5, Ešte raz vám pripomíname, že nejde o zdravotnícke pomôcky, ale iba o vlastnosti, ktoré vám umožňujú odhadnúť saturáciu kyslíka v krvi z zápästia.

inteligentné hodinky