Smartphone so syst├ęmom Android sa s┼ąahuje pre─Ź? Huawei hovor├ş prost├Żm textom

Huawei je offline: ─î├şnski v├Żrobcovia ├║plne odstr├ínili softv├ęrov├║ podporu popul├írnych smartf├│nov s Androidom. U┼ż nebude existova┼ą ani mesa─Źn├í aktualiz├ícia zabezpe─Źenia. Zauj├şmav├ę: ─Ćal┼íie telef├│ny s rovnak├Żm modelom s├║ na─Ćalej dod├ívan├ę.

Aktualiz├ícia 21. febru├íra 2020: Spolo─Źnos┼ą Huawei ozn├ímila spolo─Źnosti GIGA, ┼że spolo─Źnos┼ą Mate 10 Pro ÔÇ×bude na─Ćalej dost├íva┼ą aktualiz├ície zabezpe─Źenia a softv├ęruÔÇť. Aktualiz├ícia pre EMUI 10.0 Mus├ş sa tie┼ż doru─Źi┼ą ÔÇ×okam┼żiteÔÇť. V r├┤znych regi├│noch existuj├║ r├┤zne po┼żiadavky, tak┼że ─Źasy spustenia sa m├┤┼żu pod─ża Huawei l├ş┼íi┼ą.

pôvodná správa:

V ur─Źitom okamihu bud├║ v┼íetky smartf├│ny v d├┤chodku. Dokonca aj telef├│ny iPhone so softv├ęrom na podporu ┼ítudentov Apple nie je im├║nna vo─Źi smutnej pe─Źate EOL: ÔÇ×Koniec ┼żivotn├ęho cykluÔÇť, koniec ┼żivotn├ęho cyklu sa dosiahol. Aktualiz├ícia softv├ęru alebo in├í zastaven├í podpora. Zatia─ż je to ve─żmi be┼żn├ę. Koniec podpory pre Huawei Mate 10 Pro v┼íak zostal o nie─Źo nesk├┤r.

Huawei Mate 10 Pro u┼ż neakceptuje aktualiz├ície zabezpe─Źenia

┼Żia─ż, skuto─Źnos┼ą, ┼że trojro─Źn├Ż smartphone u┼ż neakceptuje aktualiz├ície syst├ęmu Android, je be┼żn├í a nestoj├ş za to hl├ísi┼ą. Nastavenie aktualiz├ície zabezpe─Źenia, ktor├í sa dod├íva mesa─Źne alebo ┼ítvr┼ąro─Źne, patr├ş k in├ęmu kalibru a nie je sp├┤sobil├Ż na to, aby sa stal hlavn├Żm telef├│nom, ktor├Ż sa predal mili├│nkr├ít.

To sa v┼íak stalo, ako uviedla Gizchina, cituj├║c RPRNA. Zd├í sa, ┼że spolo─Źnos┼ą Huawei znovu vydala zoznam smartf├│nov, ktor├ę dost├ívaj├║ aktualiz├ície zabezpe─Źenia ka┼żd├Ż mesiac alebo ┼ítvr┼ąro─Źne, a spolo─Źnos┼ą Huawei Mate 10 Pro je ├║plne pre─Ź. Len Mate 10 Lite je st├íle zaregistrovan├í.

Huawei EMUI 10 vyzer├í ve─żmi ┼ít├Żlovo:

Politika spolo─Źnosti Huawei v oblasti obnovy vyvol├íva ot├ízky

Nie je zn├íme, pre─Źo Huawei na─Ćalej dod├íva Mate 10 Lite aktualiz├ície zabezpe─Źenia, ale pou┼żitie ─Źervenej ceruzky v modeli Pro je omnoho dokonalej┼íie. Mo┼żno je lite variant ob─ż├║benej┼í├ş kv├┤li ni┼ż┼í├şm cen├ím a v├Żrobca rozhoduje iba o po─Źte predan├Żch smartf├│nov, alebo Huawei mus├ş zavies┼ą opatrenia na zn├ş┼żenie n├íkladov, ktor├ę tie┼ż ovplyv┼łuj├║ softv├ęrov├║ podporu v d├┤sledku st├íle pr├şsnej┼í├şch sankci├ş. z USA UU. ─îi tak alebo onak: Pre majite─żov Huawei Mate 10 Pro je to facka do tv├íre.

GIGA po┼żiadala Huawei a po┼żiadala o vyhl├ísenie.