Smartfón Xiaomi bude mať model Snapdragon 865 Plus a nabíja sa pri 120 W.

Nedávno sme videli nárast v zhone na zvýšenie zaťaženia smartphones, Táto zmena bude spôsob, ako kompenzovať kapacitu batérií, ktoré fyzicky nemajú priestor pre rast. V tomto zmysle vidíme ako príklady týchto diel OPPO Vivo a Xiaomi.

Teraz nový certifikát uvádza, že Xiaomi bude mať pripravený nový model smartfónu s nabíjateľnou batériou 120 W. Okrem toho boli odhalené ďalšie zaujímavé podrobnosti.

Smartfón Xiaomi bude mať model Snapdragon 865 Plus a nabíja sa pri 120 W.

Nový smartphone Xiaomi bude nabitý na 120 W.

Vďaka novej certifikácii na čínskej platforme 3C sa stal známym nový model Xiaomi s číslom M2007J1SC. Skutočnosť, že je certifikovaná pre nabíjanie s maximálnym výkonom 120 W, musí byť presná 6 A a 20 V.

Okrem týchto informácií existuje aj náznak, že ide o 5G smartfón, takže musí byť vybavený príslušným procesorom.

Smartfón Xiaomi bude mať model Snapdragon 865 Plus a nabíja sa pri 120 W. 1

Na doplnenie týchto informácií sa rovnaký model už našiel v kóde MIUI 12. S ním je spojený kódový názov „cas“. Stránka XDAThis Developer’s website XDAToto kódové meno je spojené s procesorom Snapdragon 865, procesorom 5G. Môže však prísť s telefónom Snapdragon 865+, pretože medzi nimi nie je žiadny rozdiel v analyzovaných riadkoch kódu.

Zdá sa, že v poslednej dobe na fotoaparáte došlo k zmene kódu. Predtým bola meradlom 108MP kamera, ale oprava uvádza, že hlavnou kamerou bude 48MP.

Smartfón Xiaomi bude mať model Snapdragon 865 Plus a nabíja sa pri 120 W. 2

Stále si vyžaduje kameru, model „cas“ musí byť vybavený optickým zoomom a režimom „super moon“. Budete mať tiež širokouhlý fotoaparát zameraný na makro snímky. S týmito odkazmi však nie je jasné, či môže mať smartphone 3 alebo 4 kamery v hlavnom module.

V tej istej analýze nebolo možné určiť, či by to bol konkrétny návrh pre čínsky trh, alebo či by sa naopak mohol dostať na svetový trh.