Smartfón Huawei Mate X je možné rolovať a vyberať

Možnosti Huawei sa líšia, pokiaľ ide o výrobný proces. Nie je možné zvoliť iný typ smartfónu, ako je napríklad smartphone, ktorý má celkovú novinku, alebo Huawei Mate X2 s dobrými farbami pre dentálne a iné alternatívne technológie Samsung Galaxy Z Fold 2. Também a série Huawei P50 pre oficiálnu oficiálnu prezentáciu, ako prvý smartphones nie je možné vykonať žiadnu operáciu systému Huawei HarmonyOS.

Posúdiť nárast otázky; Máte nejaké tipy na to, či spoločnosť Huawei nemá futuro?

Parece provável que a empresa tenha algo novo para apresentar ao lado to Huawei Mate 50.

Mnoho patentov sa rozširuje a rozširuje o mnoho ďalších, ktoré sú k dispozícii.

Registrácia smartfónu Huawei Mate com a veľká a flexibilná

Od 31. januára 2021 je patent spoločnosti Huawei Technologies registrovaný ako patentový spis spoločnosti WIPO. Doklad o 21 pároch publikácie, 5 z roku 2021.

Dokumenty k základnému počtu patentov, ktoré sú uvedené v Huawei, budú vydané do roku 2020 v súvislosti so smartphonom Huawei a jeho ďalšími funkciami.

Čo sa týka použitia, zvýšenia, deformácie, deformácie a následnej deformácie, ktorá sa líši od skutočnosti, že dôjde k deformácii. Všetky možnosti môžu mať za následok, že sa môžu líšiť od umiestnenia rôznych miest, ako aj odozvy medzi jednotlivými druhmi odpadov a ich zneužitím.

Väčšina ľudí, ktorí sa stretávajú s inými problémami, sa často stretávajú s určitým nebezpečenstvom – sú v zhode s väčšinou patentov a patentov. Desta forma, o rolo garante que haja alguma margem entre o ecrã extensível e os ímanes. Desta forma, pode-se evitar que ocorra atrito indesejado, o que complicaria o processo de enrolamento e desenrolamento.

Dokumentácia k výberu smartfónu a príslušenstva k príslušnému displeju POLED (dvojitá emisia orga nického povrchu), kamera k základni k plášti, k vonkajšiemu povrchu polietileno (PET) a k filtracii polietileno (PEN).

É uma patente muito detalhada, cujo objetivo principal and prevenir vincos indesejados no ecrã. Além disso, outro detalhe foi revelado, o dispositivo terá 3 modos. Podem estender o ecrã um pouco, estendê-la um pouco mais ou usar fechado.

Na to, čo potrebujete, je kompaktný smartphone s bežnými normálnymi vlastnosťami, ktoré sú k dispozícii pre superfície de ecrã na frente e atrás – este es umcr grande e flexível. Uvažujte o tom, ako disponovať a vyberať para, a aké superficiencie sú k dispozícii na niektorých trasách desaparece a ako reprezentovať pelo lado esquerdo do dispositivo e juntar-se à superfície de ecrã que fica na frente.

Súvisiace články: Hodinky Huawei D monitorujú tlak a arteriálnu spodnú časť radu kolies.

Celková veľkosť aberto aberto, superfícia de ecrã será aproximadamente 70% maior do que na sua forma mais compacta. Má to veľký význam pre telefóny 6,5 polegadas para um tamanho de ecrã de 11 polegadas. Jedna tableta, ktorá sa má doplniť, doplní.

Aciem écima é tirada do anexo patente a presentado já em 2020.

Smartfóny sú k dispozícii v roku 2022

A Oppo também já mostrou um protótipo, o Oppo X 2021 é um conceito de smartphone com display rolável. Žiadne entanto, com este dispositivo, não há ecrã visível na parte routeira. Este modelo também é menos extensível, o ecrã de 6,7 ”Pode ser ampliado para um ecrã de 7,4“.

Vyrábajú sa od začiatku do konca minulého storočia a sú k dispozícii pre spoločnosť Samsung. A delisão de display da empresa mostrou um dispositivo de ecrã deslizante que se assemelha ao model Oppo em termos de design. Tamojšia registrácia spoločnosti Samsung má určitý potenciál a potenciál; Galaxy Z Roll em Galaxy Z Snímka.

Spoločnosť Huawei, patriaca spoločnosti Samsung, vyrába všetky svoje výrobky smartphones robiť a vyberať z rôznych modelov smartphones dobráveis. O Huawei Mate X a Mate Xs ambos tinham um ecrã dobrável para fora. Nový Huawei Mate X2 má dobrý displej pre dentro, Samsung a Samsung Galaxy Z Fold 2 – e é esperado na próxima semana o Galaxy Z Fold 3.

Os smartphones roláveis ​​parecem ser a próxima tendência. Ide o jednu z najdôležitejších vecí, ktoré môžu mať jednu z najdôležitejších príčin, a preto sú rozhodujúce pre ďalšiu inováciu. Portá, jeden z najdôležitejších a najdôležitejších typov smartfónov, ktoré si môžete kúpiť, nie sú k dispozícii.

Všetky informácie nájdete v časti Do modelo ainda. Todos os smartphones dobráveis ​​são colocados dentro da série Mate X, possivelmente os smartphones enroláveis ​​serão colocados on mesma linha, embora Mate Z também seja um bom nome.

Vyberte si z nasledujúcich modelov smartphonu: Huawei.