Smartfón Google Pixel 4 Model XL má vážny problém s batériou

Pixel 4 Google XL bol predstavený relatívne nedávno a vyzeral, že by to bol úspech pre spoločnosť v Kalifornii. Už však existujú sťažnosti používateľov.

Podľa sťažností smartphones má vážny problém s batériou, ktorá zasa zasahuje zadnú časť zariadenia a poškodzuje ju.

Smartfón Google Pixel 4 Model XL má vážny problém s batériou 1

Google Pixel 4 Model XL má vážny problém s batériou

Rozsah pixelov 4 bola zverejnená v októbri minulého roka a očakávania týkajúce sa nového hardvéru spoločnosti Google boli dobré.

Niektorí používatelia smartphones Google Pixel 4 XL si všimol problém s batériou tohto modelu. Podľa sťažností majiteľov zariadení sa zadná časť telefónu uvoľňuje a príčinou je opuchnutá batéria.

V jednej zo sťažností si môžete prečítať:

Od svojho uvedenia na trh som mal 4XL a až teraz si uvedomujem, že zadný panel vychádza pomaly. Je to, akoby lepidlo oslabovalo a časti sa pomaly oddeľovali. Začína sa vpravo hore

Smartfón Google Pixel 4 Model XL má vážny problém s batériou 2

Dohoda o zverejnení, ktorú predtým zanechal na platforme Reddit manažér spoločnosti uBreakiFix, autorizovaný servisný partner spoločnosti Google, je tento zadný zdvihák práve kvôli problémom s batériou spôsobeným „konektory nízkej kvality„Podľa vášho názoru sa tieto konektory pre batérie nachádzajú v mnohých smartphones pixel 4 XL sú krehké a lámu sa dokonca aj pri normálnom použití.

Okrem toho manažér dodáva, že sa jedná o vážny problém v systéme Pixel 4 XL a ja nechápem, prečo to spoločnosť Google neopravuje správne.

Smartfón Google Pixel 4 Model XL má vážny problém s batériou 3

Zo všetkých sťažujúcich sa používateľov nebolo možné vymeniť komponenty, aj keď bol hardvér v záruke.

Problémy s batériou vášho zariadenia môžu viesť k vážnejším následkom, napríklad k požiaru. Spoločnosť Google zatiaľ problém zatiaľ oficiálne neuznala.

Prečítajte si tiež: