Smart TV Honor Vision X2 je ofici√°lna ńć√≠nska telev√≠zia s cenou 238 eur

Inteligentn√° telev√≠zia Honor Vivion X2 pon√ļka mnoŇĺstvo rozdielnych moŇĺnost√≠, 43 telev√≠znych hier, 55 telev√≠znych hier a 65 telev√≠znych kan√°lov. Pon√ļka viac modelov s rozl√≠Ň°en√≠m 4K UHD a 92% farebn√Ĺch jadier DCI-P3, s celkov√Ĺm pońćtom 25% spojen√Ĺch rel√°ci√≠.

ŇĹiadne ned√°vne udalosti ńĆesŇ• inteligentn√©mu Ňĺivotu na China, empresa rec√©m-independente anunciou oficialmente a s√©rie Honor Vision X2 inteligentn√© telev√≠zory nie s√ļ p√īvodn√©. Medzi najpred√°vanejŇ°ie patria modely inteligentnej telev√≠zie a marca.

Smart TV Honor Vision X2 vem em tr√™s tamanhos differententes, 43 polegadas, 55 polegadas e 65 polegadas. Pon√ļka viac modelov s rozl√≠Ň°en√≠m 4K UHD a 92% farebn√Ĺch jadier DCI-P3, s celkov√Ĺm pońćtom 25% spojen√Ĺch rel√°ci√≠.

Kompatibiln√© s HDR10 a vŇ°etk√Ĺmi anti-aliasingov√Ĺmi technol√≥giami, redukovan√© a redukovan√© NR maj√ļ vŇ°etky funkcie. Tambem pasou pela certifica√ß√£o alem√£ Rheinland n√£o-cintilante e certifica√ß√£o de prote√ß√£o de olhos de luz azul baixa, tamb√©m Rheinland.

V√§ńćŇ°ina inteligentn√Ĺch ovl√°dańćov automobilov√Ĺch diańĺkov√Ĺch a diańĺkov√Ĺch ovl√°dańćov sa m√īŇĺe opakovaŇ• ako spolońćn√° spolupr√°ca, viacn√°sobn√° svorka, viacn√°sobn√° svorka, viacn√°sobn√° latentn√° a beŇĺn√° obrazov√° sch√©ma.

ŇĹiadny interi√©r, ale iba niektor√© ńćipov√© sady MediaTek qua embala quatro n√ļcleos Cortex-A53 e um processador gr√°fico MALI-G52 MC1. V√§ńćŇ°ina telev√≠zorov m√° 2 GB pam√§te RAM a 16 GB vn√ļtornej pam√§te.

NajlepŇ°√≠ ńćip Estas TV pon√ļka moŇĺnosŇ• bezdr√ītov√©ho pripojenia WLAN (2, 4 GHz a 5 GHz) s ant√©nou MIMO de 2√ó2 Paraleln√° internetov√° velocid√°da. VŇ°etky zariadenia maj√ļ k dispoz√≠cii automatick√© protokolovanie videa + projekciu, ktor√° zniŇĺuje a zvyŇ°uje 60%. M√° mnoho portov USB-A a HDMI, dod√°van√Ĺch s konektorom RJ-45.

Os modelos Honor Vision X2 obsahuje veńĺk√© mnoŇĺstvo pouŇĺ√≠vateńĺsk√©ho rozhrania Magic UI, ktor√© m√īŇĺe maŇ• veńĺk√Ĺ vplyv na pouŇĺ√≠vateńĺsk√© prostredie. Odpor√ļńćame potvrdiŇ• magick√© pouŇĺ√≠vateńĺsk√© rozhranie a z√°kladn√ļ ńć HarmonyOS nem√°te Ňĺiadny operańćn√Ĺ syst√©m Android. Ide o jednu z najlepŇ°√≠ch inteligentn√Ĺch telev√≠zi√≠ alebo o HarmonyOS da Huawei, mas agora que a ńĆesŇ• Oddeńĺte vŇ°etky datab√°zy, odinŇ°talujte a stiahnite si Android.

M√īŇĺete si vybraŇ• z 43 dostupn√Ĺch modelov alebo si vybraŇ• z mnoh√Ĺch dostupn√Ĺch modelov. 10,799 juanov (238 eur), ńćo je o 55 polegadas custa 2, 699 juanov (357 eur). Por outro lado, o mode de de 65 polegadas custa 30,499 juanov (463 eur) m√° viac ako jeden model, ktor√Ĺ m√° k dispoz√≠cii osem mili√≥nov dol√°rov v ńĆ√≠ne.