Slu┼żba Xbox Live je pr├íve mimo prev├ídzky: Stav v├Żpadku bol aktualizovan├Ż

Slu┼żba Xbox Live je pr├íve mimo prev├ídzky: Stav v├Żpadku bol aktualizovan├Ż 2

Ofici├ílna skupina podpory pre Xbox zverejnila dnes popoludn├ş pozn├ímku potvrdzuj├║cu stav online hry Xbox Live. Tento syst├ęm je pre niektor├Żch hr├í─Źov nefunk─Źn├Ż pre dve v├Żznamn├ę oblasti funk─Źnosti. Jednou z t├Żchto oblast├ş je sp├íjanie str├ín – jedna z najd├┤le┼żitej┼í├şch k├║skov cel├ęho vesm├şru Xbox Live.

─Äal┼í├şm hlavn├Żm prvkom – najk─ż├║─Źovej┼í├şm prvkom v celej slu┼żbe Xbox Live – je hranie online hry pre viacer├Żch hr├í─Źov. Aj s t├Żm s├║ teraz probl├ęmy. Pre hr├í─Źov, ktor├ş s├║ dvojn├ísobne-ur─Źite doma a hraj├║ pr├íve teraz, je to trochu mikro-katastrofa. ─Żudia s├║ po─Źas tejto glob├ílnej pand├ęmie v karant├ęne kv├┤li nov├ęmu koronav├şrusu (COVID-19)-a s├║ tu v piatok, preto┼że je ÔÇ×Ve─żk├Ż piatokÔÇť-piatok pred Ve─żkou nocou.

Dobrou spr├ívou je, ┼że t├şm podpory Xbox spolo─Źnosti Microsoft vy┼íetruje a bude aktualizovan├Ż, k├Żm dosiahnu opravy. Ak d├║fate, ┼że n├íjdete odpovede zo zdroja, nav┼ít├şvte str├ínku Stav Xbox Live. Aktu├ílne je to uveden├ę na port├íli BETA pre stav Xbox Live.

N├íjdete tu probl├ęmy so syst├ęmom ÔÇ×Soci├ílne siete a hryÔÇť a ÔÇ×Xbox One: PartyÔÇť. Sekcia Soci├ílne siete a hry uk├ízala v├Żpadok, ktor├Ż sa za─Źal dnes, 10. apr├şla 2020, o 1: 49: 34 PM v├Żchodn├ęho ├Ęasu. Poslali aktualiz├íciu s t├Żm, ┼że vy┼íetruj├║ ku d┼łu 2: 41: 57 PM v├Żchodn├ęho ├Ęasu, ale zatia─ż nebolo dosiahnut├ę ┼żiadne rie┼íenie.

Presne rovnak├ę ─Źasy boli uveden├ę pre hl├ísenia o v├Żpadkoch a aktualiz├ície pre Xbox One: Party na str├ínke podpory pre stav Xbox Live. Z├íkladn├║ spr├ívu n├íjdete v zozname od 2: 50 centr├ílneho ─Źasu, 10. apr├şla 2020: ÔÇ×Ahoj ─Źlenovia konzoly Xbox, v s├║─Źasnosti sa vyskytol probl├ęm. Ospravedl┼łujeme sa za sp├┤soben├ę nepr├şjemnosti. Vr├í┼ąte sa pros├şm k aktualiz├íci├ím. ÔÇť

D├íme v├ím vedie┼ą, ─Źi a kedy sa slu┼żba vr├íti. Zatia─ż v┼íak odvaha!

Related Articles

Back to top button