Služba Google Chromecast Ultra a ovládač Stadia ako nový Resident Evil …

Com o novo Resident Evil, o Google inicializated no new promoção em que OFERECE um Chromecast Ultra e um controlador Stadia.

Všetky služby streamovania videa sú k dispozícii v Portugalsku, alebo v službe Google Stadia é um dos serviços que fornece a melhor experiência de utilizador, pois possui uma tecnologia na qual não temos que pensar onde queremos jogar, mas simplesmente zahrnujú o jogo lo desfut tichomorské. Com o novo Resident Evil, o Google inicializated no new promoção em que OFERECE um Chromecast Ultra e um controlador Stadia.

Informácie o službe Google môžete získať v Stadia o Resident Evil Village da mesma forma que aconteceu com Cyberpunk 2077, o Google quis aproveitar o lançamento do próximo Resident Evil para que, quem tiver interesse em volumes for o jogo, tenha vantagens em optar pelo Stad . O Google Stadia Premiere Edition obsahuje všetky základné funkcie pre jogu a jogu do televízneho vysielania. Pripojenie k systému Chromecast Ultra (model 4K TV od spoločnosti Google TV) a ovládanie Stadia. Všetky zostavy majú jednu z najobľúbenejších televíznych relácií, niektoré z nich však môžu mať aj veľmi nízku hodnotu, pretože niektoré z nich môžu mať iba jeden počítač alebo iný počítač.

Užívateľská príručka obsahuje niekoľko odkazov Resident Evil 7 na loj Stadia por meio deste link.

Prijímač Como z Bundle Stadia deerta em Portugal

*NÃO COMPREM O RESIDENT EVIL POR PORTUGAL POIS NÃO GANHAM O PREMIERE EDITION*

Súvisiace články: Xiaomi a 2 marca TWS majú veľký význam

Temos que ter 3 čo má za následok:

 1. Mudar o país para Espanha em 3 situácie:
  Google Play a Účet Google a Stadia
  Odosielajte správy do Stadia a sledujte ich aj naďalej.
  Niektoré z nasledujúcich možností sú espanhola 3 siete. Não interessa qual a morada, só tem que ser de Espanha.
 2. Nasledujúci sprievodca a hlavný princíp správy: https://pay.google.com/#settings/
 3. V zásade môžete pracovať s mnohými dostupnými estivermi na lone Espanhola.
 4. Prijímame všetky prepojenia, ktoré sú súčasťou balíka služieb, VPN a IP adresy spoločnosti Google.
 5. Morada de entrega deve ser uma virtual dos ctt. (Que é na verdade uma morada espanhola que envia para a tua Portuguesa tendo um custo de 8€). Väčšina odkazov na virtuálne nosiče CTT znamená odkaz.

Esta oferta é um No Brainer!

Podporuje Androidgeek.pt. Trabalho em TI há dez anos. Apkixonado por tecnologia, Publicidade, Marketing Digital, posicionamento estratégico, and claro Android <3