Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Sl├║chadl├í OPPO Enco Free sa mali predstavi┼ą na MWC 2020. Av┼íak technick├í udalos┼ą bola zru┼íen├í

Sl├║chadl├í OPPO Enco Free sa mali predstavi┼ą na MWC 2020. Av┼íak technick├í udalos┼ą bola zru┼íen├í 1
Sl├║chadl├í OPPO Enco Free sa mali predstavi┼ą na MWC 2020. Av┼íak technick├í udalos┼ą bola zru┼íen├í 1

Brian Shen, viceprezident a prezident glob├ílneho marketingu na OPPO tweetovali, ┼że na MWC 2020 spolo─Źnos┼ą OPPO uvedie svoje sl├║chadl├í, OPPO Enco Free v ─Źiernej farbe.

Shenov tweet tie┼ż spom├şna, ┼że nielen tieto sl├║chadl├í, ale aj technick├ş nad┼íenci by sa mali te┼íi┼ą aj na ─Ćal┼íie pr├şstroje a zariadenia, ktor├ę by spolo─Źnos┼ą OPPO predstavila na ve─żtrhu MWC 2020, ako s├║ zariadenia s technol├│giou 5G a nov├ę produkty internetu vec├ş.

OPPO Enco Free prich├ídza s 13,4 mm ovl├ída─Źmi a dynamick├Żm pr├şs─żubom basov. Okrem toho spolo─Źnos┼ą OPPO tvrd├ş, ┼że prich├ídza s polohovac├şm syst├ęmom FPC sp├írovan├Żm s du├ílnym magnetick├Żm obvodom a kompozitnou membr├ínou z hlin├şka, hor─Ź├şka a tit├ínu, ktor├í zaist├ş prvotriednu kvalitu zvuku.

Sl├║chadl├í s├║ dod├ívan├ę s dizajnom polovice do ucha. Sl├║chadl├í pon├║kaj├║ tri r├┤zne krem├şkov├ę hroty v troch r├┤znych ve─żkostiach, aby sa lep┼íie prisp├┤sobili ka┼żd├ęmu pou┼ż├şvate─żovi. Okrem toho s├║ sl├║chadl├í odoln├ę vo─Źi potu.

Na Oppo Enco Free je jedine─Źn├ę, ┼że sl├║chadl├í s├║ vybaven├ę technol├│giou naz├Żvanou detekcia nosenia. Zis┼ąuje, kedy sa sl├║chadl├í nepou┼ż├şvaj├║ alebo ke─Ć ich u┼ż├şvate─ż nem├í na sebe, a preto pozastav├ş zvuk a pri ka┼żdom otvoren├ş puzdra sa spoj├ş s telef├│nom.

Sl├║chadl├í na u┼íi funguj├║ na 31mAh bat├ęrii a s─żubuj├║ 25 hod├şn v├Żdr┼że bat├ęrie s puzdrom a 5 hod├şn bez nej, na jedno nabitie. USB Type-C m├┤┼że nab├şja┼ą puzdro za 110 min├║t a u┼ín├ę sl├║chadl├í za 70 min├║t.

Bluetooth 5,0 Sl├║┼żi na pripojenie sl├║chadiel k zariadeniam Android a iOS.

Spolo─Źnos┼ą OPPO uviedla na trh klapky do u┼í├ş v decembri 2019 a n├ísledne sa za─Źala pred├íva┼ą v ─î├şne 31. decembra 2019 a od 31. decembra 2019. Cena sa pohybovala okolo INR. 7, 100. Na MWC bude OPPO pravdepodobne predv├ídza┼ą sl├║chadl├í v ─Źiernej farbe a ak sa neprid├í ┼żiadna aktualiz├ícia, m├┤┼żeme o─Źak├íva┼ą, ┼że bude ma┼ą rovnak├║ cenu.

OPPO R9 - V┼íetky mobiln├ę k├íblov├ę n├íhlavn├ę s├║pravy s mikrof├│nom OPPO R9 – V┼íetky mobiln├ę k├íblov├ę n├íhlavn├ę s├║pravy s mikrof├│nom Rs. 279 Rs. 999 nie je na sklade K├║pi┼ą Sl├║chadl├í OPPO Enco Free sa mali predstavi┼ą na MWC 2020. Av┼íak technick├í udalos┼ą bola zru┼íen├í 3 Flipkart Bluetooth headset OPPO Enco Q1 s mikrof├│nom Bluetooth headset OPPO Enco Q1 s mikrof├│nom Rs. 5, 990 vypredan├ę K├║pi┼ą Sl├║chadl├í OPPO Enco Free sa mali predstavi┼ą na MWC 2020. Av┼íak technick├í udalos┼ą bola zru┼íen├í 3 Flipkart