Sledujte spoločnosť Samsung Galaxy S20 Live Stream

Táto príručka vysvetľuje, ako sa pozerať Galaxy Živý prúd S20 o Galaxy 2020 Nebalené spustenie udalosti. Spoločnosť Samsung je pripravená predstaviť svoje najnovšie Galaxy vlajková loď, pravdepodobne pomenovaná ako Galaxy S20. Akcia sa má začať neskôr dnes o 11:00 tichomorského štátu (PST) v San Franciscu. Zostávajú len hodiny a takto môžete naladiť živé vysielanie a sledovať, ako sa celé oznámenie rozvíja. Máme oficiálne odkazy na udalosti prúdu, ktoré vám umožnia pozerať sa Galaxy Živý tok S20.

Flip telefón s povestným menom Galaxy Očakáva sa, že Z podujatie bude odhalené na udalosti. Podobný Galaxy Fold, Galaxy Flip Z bude mať skladaciu obrazovku, ale vo zvislej orientácii. Spoločnosť Samsung reagovala zmiešane Galaxy Fold ale dúfajme, že značka sa poučila zo skúseností a vytvorila lepší skladací telefón. Všetko má byť dnes oficiálne odhalené. Samsungs Galaxy Živý tok S20 sa začne približne o 11:00 PST.

Samsung Galaxy Rozbalené do roku 2020, Galaxy S20

Watch Galaxy S20, Galaxy Živý prenos z Galaxy Rozbalené do roku 2020

Rovnako ako u všetkých moderných telefónnych vydaní sa veľa špekulovalo, uniklo a hovorilo sa o nich. Jednou z významných povestí, na ktorej sa väčšinou zhodli všetci, je skutočnosť, že skôr ako ísť Galaxy S11 sledovať minulé roky Galaxy Séria S10, Samsung sa chystá Galaxy S20.

Spoločnosť Samsung opäť využije svoje vlastné oficiálne webové stránky na streamovanie internetu Galaxy S20 a Galaxy Z spúšťacia udalosť. Ak sa chcete naladiť a sledovať oficiálny priamy prenos, čítajte ďalej.

Nasledujúce odkazy začnú streamovanie videa o 11:00 PST,

Značka ju väčšinou využíva úradné YouTube channel na spustenie spúšťacích udalostí tak dúfajme, že keď sa blíži časovanie udalostí, a YouTube bude uverejnený odkaz, ktorý sa aktualizuje hneď po jeho získaní.

UPDATE: YouTube Odkaz bol pripojený!

Samsung Galaxy S20 Slávnostné spustenie udalosti S20

Pre túto udalosť bolo spustené upútavkové video. Video sa nezhoduje so žiadnymi konkrétnymi informáciami o tom, čo sa chystá, ale dráždi niekoľko tvarov, ktoré by mohli naznačovať dizajn nových výrobkov.

Tu je ukážkové video:

Related Articles

Back to top button