Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

SLEDOVAŤ: Hráč PUBG narazí na tajnú párty, zabudne na oživenie priateľa

SLEDOVAŤ: Hráč PUBG narazí na tajnú párty, zabudne na oživenie priateľa 1

Ukázali sme vám nejaké smiešne veci týkajúce sa PUBG, ktoré sa objavujú na Reddite. Ale tentoraz je to celkom zábavné, s čím sme sa stretli. V novom videu zdieľanom používateľom Redditu / EnormousEarl_Youtube, hráč môže byť videný ako klopýtajúci na tajnú párty a len visí von bez toho, aby sa obťažoval oživiť svojho zostreleného priateľa. Aj keď sa to javí ako ľahká voľba v dileme, ukázalo sa, že je to smiešne.

Klip začína tým, že hráč pobehuje v Hacienda del Patron na mape Miramar. Jeho spoluhráč klesá a zamieri smerom k miestu, kde je jeho zostrelený spoluhráč, keď počuje hudbu prichádzajúcu zo smeru. Pri ďalšom vyšetrovaní narazí na izbu, z ktorého vychádza hudba. Pokúša sa otvoriť dvere, ktoré mu zavrie niekto vo vnútri. Pretrváva a nájde troch hráčov tancujúcich na hudbe prichádzajúcej z otvoreného kanála na niekoho. Nezvyčajnou súčasťou všetkého je, že sa zdá, že celá strana má odevný kódex, ktorý nemá nič iné ako podčiarknutie.

Ľudia túto hru opúšťajú z dôvodu kontroverzie pingov, podvodníkov, problémov s výkonom atď. Stále hrám takhle hlúpe chvíle. z r / PUBATTLEGROUNDS

Užívateľ sa zaväzuje k obliekaniu párty a prevedie niektoré pohyby. Keď sa zdá, že sa na večierku dobre darí a jeho zostrelenému spoluhráčovi nie je zabudnuté, niekto hrá párty na párty. Podlaha je zapálená molotovovým kokteilom, ktorý zaisťuje osvetlenie večierku, ale bohužiaľ zabije všetkých účastníkov večierky.

Video bolo nazvané „Ľudia opúšťajú túto hru kvôli kontroverzii ping, podvodníkom, problémom s výkonom atď. Stále hrám takhle hlúpe chvíle.“ Je to len ukázať, že hra môže každý hráč strácať každý deň, ale niektorí sa stále vracajú pre zábavné chvíle.