Sledovanie televízie teraz stojí viac ako £3 na jedno zhliadnutie, ukazuje výskum

Cena za používanie predmetov dennej potreby bola odhalená, pričom pri televíznom nastavení máte každé sledovanie 46 p.

Kým obsahové služby sledované v samotnej televízii budú stáť až £20,70.

Štúdia z 2000 000 dospelých odhalilo, že mobilné telefóny stoja v priemere 18 libier mesačne, pričom každý deň, kedy sa používajú, cvičia za 95 p.

Ukázalo sa tiež, že televízne služby ako Sky, Virgin alebo BT, ktoré sa používajú 18 -krát za mesiac a v priemere stoja 28 libier – budú predstavovať £10,56 hodiny, kým služby predplatného zábavy fungujú za £1.14.

Briti tiež minuli v priemere 180 libier na bicykel, než ho použili sedemkrát mesačne, pričom rozložili náklady vo výške £20,14 za použitie počas roka.

A vysávač sa používa 11 -krát za mesiac, čo predstavuje £10,14 za použitie na základe priemerných nákladov 151 libier.

James Thomas zo spoločnosti LG UK, ktorá si objednala výskum na základe ich 10-percentnej ponuky zliav na televízory radu OLED, uviedol: „Významné počiatočné náklady na položku môžu byť drahé, ale cena za použitie pomáha definovať a racionalizovať skutočnú hodnotu nákupu.

“Keď sa pozriete na údaje, televízor, ktorý by ste očakávali od najlepšej časti desaťročia, skutočne ponúka pozoruhodnú hodnotu.”

“A keď robíte akýkoľvek veľký nákup, očakávate dlhovekosť a zároveň dosahujete vynikajúcu hodnotu za peniaze.”

Ukázali sa aj streamovacie služby ako napr Amazon Prime Video alebo Netflix nastavili priemerného Brita späť na 16 libier mesačne, ale počas tohto obdobia sa použijú 14 -krát – cvičenie za cenu £10,14 za deň.

A tí, ktorí platia za hudobný ekvivalent ako Spotify alebo Apple vynaloží 12 libier mesačne pri ich použití 11 -krát, pričom denná celková suma vyjde na £1.09 za reláciu počúvania.

Pretože Briti očakávajú, že nové televízory vydržia v priemere najmenej sedem rokov – čo by sa rovnalo najmenej 8, 736 hodín používania – priemerný človek dostane za 19 GBP značnú 19 hodinovú zábavu1 trávia pri televízii.

A pri 83 percentách britských používateľov denne by ich televízia v tomto časovom období stála 46 p denne za deň na základe £1, 000 nákup.

Štyri z desiatich vnímajú televíziu ako investíciu, mnohé domy v celej krajine však ešte musia investovať do modernej televízie, pričom 30 percent z nich nemá možnosť pripojenia na internet.

Sedem z 10 ľudí si počas aktuálnej výluky ušetrilo peniaze, pričom tri štvrtiny (73 percent) plánujú zvažovaný nákup, ako napríklad výťah na auto, dovolenku alebo televíziu.

Kvalita (40 percent) a pomer ceny a kvality (38 percent) sú zďaleka dva najdôležitejšie prvky nákupu televízora, čo naznačuje, že napriek tomu, že mnohí nahromadili malé bohatstvo kvôli nedostatku príležitostí utrácať so zatvorenými vysokými ulicami, ľudia sú stále motivovaní hľadať najlepšie ponuky.

James Thomas zo spoločnosti LG UK dodal: „Aj keď mnohí budú preferovať vynaloženie svojich úsporných úspor na chodenie von a socializáciu, naše domovy zostanú naším hlavným portálom pre zábavu.

“A keďže je pred nami veľké športové leto – vrátane povzbudzovania Anglicka eurami – investície do televízneho upgradu na zlepšenie týchto zážitkov z obsahu budú dobre vynaložené peniaze.”

Netflix vytvoril svoju vlastnú veselú verziu TikTok s názvom Fast Laughs

Platíme za vaše príbehy! Máte príbeh pre Naším cieľom je byť vaším tím techniky a vedy? Pošlite nám e-mail na adresu