Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Sledova─Ź letu v2.6,1 [Paid] [Latest]

Sledovanie letu

Sledovanie letu

Aplik├ícia Flight Tracker je aplik├ícia na spr├ívu a sledovanie letov. Obsahuje podrobn├ę inform├ície o v┼íetk├Żch dostupn├Żch letoch a leteck├Żch spolo─Źnostiach; pr├şchody, odchody, termin├íly a br├íny, me┼íkania a ove─ża viac. Flight Tracker je najpohodlnej┼íia letov├í aplik├ícia, ktor├║ n├íjdete na Google Play … ..V├í┼í dokonal├Ż n├ístroj na sledovanie letov.

LET Sledujte v┼íetky lety na svete Podrobn├ę inform├ície o odchode a pr├şlete Inform├ície o me┼íkan├ş letu Aktualiz├ície termin├ílu a pr├şstavu v re├ílnom ─Źase Zauj├şmav├ę fakty o lietadle Automaticky synchronizuje s va┼í├şm ├║─Źtom TripIt Napl├ínujte si lety v cestovan├ş Predpove─Ć po─Źasia Pode─żte sa o svoje letov├ę inform├ície prostredn├şctvom e-mailu, textovej spr├ívy, Facebook, Twitter a WhatsApp Sitemap pre lietadl├í zobrazuj├║ miniaplik├íciu Sitemap, aby ste mohli sledova┼ą svoje lety na svojej domovskej str├ínke.

FLOAT Pozn├ímky Pripravte si let vopred pridan├şm letov├Żch pozn├ímok s inform├íciami o lete. Lietate za pr├ícou alebo len za svetom? ─Żahko zdie─żajte svoje letov├ę inform├ície prostredn├şctvom r├┤znych siet├ş soci├ílnych m├ędi├ş.

VAROVANIE PUSH VAROVANIE Pl├ínovan├Ż / skuto─Źn├Ż ─Źas odletu alebo pr├şchodu ─îasov├í br├ína a zmeny termin├ílu Aktu├ílne inform├ície o aktu├ílnom stave letu ─îasov├Ż rozvrh Odchod / pripomenutia (nezabudnite vyzdvihn├║┼ą svojho priate─ża / rodinu!)

LETISK├ü N├íjdite ktor├ęko─żvek letisko na svete Flight Board pre v┼íetky odlety / pr├şlety na letisko, mapy termin├ílov pre hlavn├ę letisk├í

AIRLINES N├íjs┼ą v┼íetky leteck├ę spolo─Źnosti na celom svete Podrobn├ę inform├ície o leteckej spolo─Źnosti

MAPS Mapy s mo┼żnos┼ąou pribl├ş┼żenia s inform├íciami o aktu├ílnej letovej dr├íhe Funkcie prezerania offline povolen├ę pre pou┼żitie v lietadle

– Pote┼íte svoju cestu –

─îo je nov├ę: U┼ż m├íte palubn├Ż l├şstok? Odteraz m├┤┼żete naskenova┼ą k├│d na svojej palubnej karte a sledova┼ą v┼íetky letov├ę inform├ície a aktualiz├ície!

V predch├ídzaj├║com vydan├ş sme pridali funkciu na pridanie palubn├ęho l├şstka do slu┼żby The Flight Tracker.

zobrazi┼ą

  • Screenshot aplik├ície Flight Tracker
  • Screenshot aplik├ície Flight Tracker
  • Screenshot aplik├ície Flight Tracker
  • Screenshot aplik├ície Flight Tracker
  • Screenshot aplik├ície Flight Tracker
  • Screenshot aplik├ície Flight Tracker

s┼ąahovanie

Sledova─Ź letu v2.6,1 (Platen├ę) / zrkadlo