Skyvi – najlep┼í├ş asistent Android pre vodi─Źov

P├şsanie spr├ív po─Źas jazdy je mimoriadne nebezpe─Źn├ę. Mnoho neh├┤d sa stane len preto, ┼że vodi─Ź p├şsal na svojom smartf├│ne LOL.

Na┼í┼ąastie m├íme aplik├ície ako Skyvi, ktor├ę n├ím v├Żrazne u─żah─Źuj├║ (a bezpe─Źnej┼íie) ┼żivot. Toto je z─Ćaleka najlep┼íia aplik├ícia, ktor├║ je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą pri odosielan├ş textov├Żch spr├ív. Nie kv├┤li efektnej kl├ívesnici, ale kv├┤li z├í┼żitku z plne hlasov├ęho ovl├ídania.

Aj ke─Ć m├ím t├║to aplik├íciu uveden├║ v zozname najlep┼í├şch aplik├íci├ş podobn├Żch syst├ęmom Siri pre Android, t├íto aplik├ícia je menej a z├írove┼ł viac ako to. Ako samostatn├Ż asistent t├íto aplik├ícia ne┼í┼ąastne zlyhala. Ale ako cestn├í aplik├ícia SMS t├íto virtu├ílna asistentka pre Android ┼żiari.

Dobro

Skyvi prich├ídza s jednoduch├Żm rozhran├şm, ktor├ę nie je pr├şli┼í ┼ąa┼żk├ę zvl├ídnu┼ą. Rozpozn├ívanie hlasu funguje dobre a aplik├ícia m├┤┼że celkom dobre vykon├íva┼ą z├íkladn├ę ├║lohy. Najlep┼íia ─Źas┼ą aplik├ície je jej schopnos┼ą odosiela┼ą texty bez toho, aby ste sa museli dotkn├║┼ą smartf├│nu. Aplik├ícia prevezme va┼íu predvolen├║ aplik├íciu a zobraz├ş texty hne─Ć, ako bud├║ doru─Źen├ę, ─Źo v├ím poskytne mo┼żnos┼ą jednoduchej odpovede.

Zl├Ż

Aj ke─Ć bol inzerovan├Ż ako virtu├ílny asistent Androidu, Skyvi mi celkom ch├Żbal. Porovnajte to bok po boku s aplik├íciami, ako s├║ Asistent a Vreckov├Ż asistent, a hne─Ć poc├ştite rozdiel. Je to asistent hol├Żch kost├ş, ktor├Ż pri vlastnej asistencii nevytiahne vlastn├║ v├íhu.

Spodn├Ż riadok

Z├şskajte Skyvi, ak potrebujete spo─żahliv├║ a ─żahko pou┼żite─żn├║ aplik├íciu na odosielanie textov├Żch spr├ív. Aplik├ícia zvl├ída SMS, tweety, Facebook aktualiz├ície stavu a e -maily ve─żmi dobre. Rozpozn├ívanie hlasu funguje celkom dobre, ale ┼íum v pozad├ş ho m├┤┼że trochu chvie┼ą. Celkovo tento virtu├ílny asistent Android funguje dobre na veci, na ktor├ę bol navrhnut├Ż.

Prv├ę spustenie

Z├şskajte aplik├íciu z Google Play Store. Je mal├Ż a mal by sa stiahnu┼ą za menej ako min├║tu so slu┼ín├Żm pripojen├şm Wi-Fi alebo pomocou r├Żchlej┼í├şch mobiln├Żch d├ít.

Skyvi

Ke─Ć je aplik├ícia vo va┼íom telef├│ne alebo tablete s Androidom, spustite ju zo z├ísuvky aplik├ície alebo na paneli s upozorneniami. Bohu┼żia─ż tu nie je podrobn├í uv├ştacia obrazovka ani ┼żiadne n├ívody. Aplik├ícia v├ís zavedie priamo na hlavn├║ obrazovku a nech├í v├ís osamote, aby ste si v┼íetko vyrie┼íili. Bol by som r├íd aspo┼ł p├ír tipov, ako aplik├íciu pou┼ż├şva┼ą.

Rozhranie

Rozhranie aplik├ície je pou┼żite─żn├ę. Nie je na tom ni─Ź pozoruhodn├ę, ale svoju pr├ícu pln├ş dobre. P├í─Źi sa mi farebn├í sch├ęma dizajnu. Je zriedkav├ę vidie┼ą t├║to ┼żlto -oran┼żov├║ sch├ęmu v aplik├ícii.

Skyvi 001

V spodnej ─Źasti obrazovky je obrovsk├ę tla─Źidlo mikrof├│nu. Stla─Źte ho a porozpr├ívajte sa s telef├│nom. Je to skvel├Ż sp├┤sob, ako sa uisti┼ą, ┼że v├ís aplik├ícia po─Ź├║va.

Skyvi 002

Ak ┼íof├ęrujete, na ─żavej strane tla─Źidla mikrof├│nu je tla─Źidlo re┼żimu jazdy. Ako som povedal, t├íto aplik├ícia bola pravdepodobne vytvoren├í s oh─żadom na re┼żim jazdy. E┼íte som nevidel in├║ asistentsk├║ aplik├íciu pre Android, ktor├í obsahuje prominentn├ę tla─Źidlo re┼żimu jazdy.

Vlastnosti

Aplik├ícia m├í nieko─żko kvalitn├Żch funkci├ş. Pomocou tejto aplik├ície m├┤┼żete napr├şklad jednoducho tweetova┼ą. M├┤┼że v├ím tie┼ż pom├┤c┼ą zavola┼ą priate─żovi, ak potrebujete.

Skyvi 004

Okrem toho aplik├ícia nepon├║ka ve─ża funkci├ş. Pokia─ż ide o ─Ćal┼íie funkcie, aplik├ícia bude prehr├íva┼ą hudbu, aktualizujte svoju Facebook a robte jednoduch├ę vyh─żad├ívania Google. Ale to je asi tak v┼íetko.

Skyvi 003

Rozpoznávanie hlasu

Aplik├ícia celkom dobre rozumela m├┤jmu siln├ęmu ├ízijsk├ęmu pr├şzvuku. V tichej miestnosti to bolo skoro ako hovori┼ą so skuto─Źnou osobou. Rozumelo ka┼żd├ęmu jedn├ęmu slovu, ktor├ę som povedal, bez ak├Żchko─żvek ch├Żb.

Skyvi 005

Aplik├ícia mi tie┼ż pomohla ─żahko nap├şsa┼ą nieko─żko textov├Żch spr├ív. Pomocou tejto ┼íikovnej aplik├ície som odpovedal na v┼íetky moje priania k narodenin├ím a fungovalo to pozoruhodne dobre. V aute bolo pou┼ż├şvanie v poriadku. Po─Źas jazdy ma to neuchv├ítilo a urobilo nieko─żko ch├Żb, ktor├ę si vy┼żiadali dotyk telef├│nu. Aplik├ícii sa pok├║┼ía zabr├íni┼ą tak├Żmto roztrhnut├şm.

Skyvi 006

Povolenia

Aplik├ícia m├í pr├şstup k va┼íim kontaktom, textov├Żm spr├ívam, hist├│rii prehliadania, m├í pr├şstup k va┼íim ├║─Źtom na soci├ílnych sie┼ąach a m├┤┼że zdie─ża┼ą va┼íu polohu. Toto s├║ v┼íetky platn├ę povolenia pre aplik├íciu asistenta pre Android. Aplik├ícia nem├┤┼że vykon├íva┼ą ┼żiadne z u┼żito─Źn├Żch ├║loh, ak na to nem├í povolenie. T├íto aplik├ícia odo m┼ła dostane ─Źist├Ż ├║─Źet.

Záver

Skyvi je vynikaj├║cim pr├şkladom aplik├ície, ktor├í je inzerovan├í nespr├ívne. Hne─Ć na hlavnej vstupnej str├ínke Google Play aplik├ícia tvrd├ş, ┼że je aplik├íciou podobnou Siri pre Android. Chcem t├Żm poveda┼ą, ┼że je to priamo v n├ízve. Ke─Ć som v┼íak s├ím pou┼ż├şval Siri, t├íto aplik├ícia sa tejto kvalite ani z─Ćaleka nepribli┼żuje. Funkcia hlasov├Żch textov├Żch spr├ív tejto aplik├ície v┼íak m├┤┼że u┼íetri┼ą peniaze ka┼żd├ęmu ─Ćal┼íiemu asistentovi.

T├║to aplik├íciu by som v┼íak odporu─Źil ─Źast├Żm vodi─Źom. Ak m├íte pr├ícu, ktor├í zah┼Ľ┼ła ve─ża ┼íof├ęrovania, t├íto aplik├ícia v├ím pom├┤┼że relat├şvne ─żahko odpoveda┼ą na texty. Dokonca aj v preplnen├Żch oblastiach bude aplik├ícia schopn├í po─Ź├║va┼ą a preklada┼ą v├í┼í hlas do textov, ktor├ę je mo┼żn├ę odosiela┼ą.

Pou┼ż├şvate lep┼íiu aplik├íciu na spr├ívu hlasu a textu? ─îo je to a pre─Źo je va┼ía ob─ż├║ben├í aplik├ícia lep┼íia ako Skyvi?