Skylanders Ring of Heroes pristane v obchode Play a všetky vaše obľúbené postavy Spyro sú v ťahu

Skylanders Ring of Heroes je nová tímová hra založená na Gacha RPG, ktorá sa práve začala Google Play Store, všetko vďaka partnerstvu medzi Activision a Com2uS. Väčšina z inšpirácie hry pochádza z vojny Summoners War, ďalšej RPG z gachy od Com2uS. Samozrejme, Skylanders Ring of Heroes prináša so sebou svoju vlastnú sadu hrdinov pochádzajúcich z vesmíru Skylanderu, ako aj originálny príbeh, ktorý rozpráva o jeho hre o zbierke hrdinov.

Rovnako ako väčšina bezplatných hier gacha RPG, môžete očakávať, že Skylander’s Ring of Heroes bude obsahovať množstvo zbierok (presne 80), desaťstupňový príbeh, dungeony a globálne hodnotené umiestnenie PvP. Môžete tiež očakávať, že nájdete „prebudený“ formulár pre všetky vaše obľúbené postavy Skylanders, ktorý je tiež rysom vojny Summoners, ktorá vám umožňuje vytvárať najrôznejšie stratégie z rôznych pohybových prostriedkov dostupných pre prebudené postavy.

Niet divu, že Skylander’s Ring of Heroes je prepustenie zdarma na hranie. Activision a Com2uS majú, samozrejme, veľmi dobrý dôvod na to, aby zahŕňali nákupy v aplikácii, ktoré sa pohybujú až do 99,99 dolárov za položku v hre, ktorá je jasne navrhnutá okolo populárnej línie detských hračiek (vek). 6+) a televízne programy (TV-Y7), obidve hodnotené pre vekové kategórie hlboko pod Skylanderovým prstencom hrdinov, plne prepojené hodnotenia T pre dospievajúcich.

Skylanders Ring of Heroes pristane v obchode Play a všetky vaše obľúbené postavy Spyro sú v ťahu 1 Skylanders Ring of Heroes pristane v obchode Play a všetky vaše obľúbené postavy Spyro sú v ťahu 2 Skylanders Ring of Heroes pristane v obchode Play a všetky vaše obľúbené postavy Spyro sú v ťahu 3 Skylanders Ring of Heroes pristane v obchode Play a všetky vaše obľúbené postavy Spyro sú v ťahu 4

Skylanders Ring of Heroes je nová a leštená hra gacha, a ak je to žáner, ktorý sa vám páči, pravdepodobne nájdete veľa informácií o tomto vydaní, ktoré sa vám páči. Hrá to takmer rovnako ako vojna Summoners, ktorá sa v Obchode Play často považuje za jednu z lepších zbierok hrdinov, takže aspoň nemusíte skákať slepo, pretože Skylanders Ring of Heroes jasne skopíroval úspešnú formulu gacha.

Skylanders ™ Ring of Heroes

Skylanders ™ Ring of Heroes

Spyro a jeho skupina napádajú mobilný svet pomocou Skylander’s TM Ring of Heroes

– Veľmi očakávaný RPG Skylanders TM Ring of Heroes je k dispozícii pre iOS a Android –

Berlín – 28. februára 2019 Bola spustená Skylanders prílivovej vlny! Najnovšia mobilná bomba od Com2uS, vyvinutá v spolupráci s Activision, je skutočne k dispozícii vo viac ako 120 krajinách! Skylanders TM Ring of Heroes si môžete stiahnuť na Google Play Store a to Apple Obchod s aplikaciami.

V hre Ringland of Heroes spoločnosti Skylander stelesňujú hráči silní majstri portálu, ktorí sú ochrancami Skylands, v napínavom dobrodružstve, ktorého cieľom je získať späť temný rukopis z rúk „neslávneho chaosu“.

Všetky ikonické postavy v licencii je možné prehrávať prostredníctvom úžasného desaťstupňového príbehu, od žalárov po výzvy, alebo v režimoch PvP (player-to-player), aby ste dosiahli vrchol svetového rebríčka online.

Odomknutím širokej škály dostupných prvkov a síl majú hráči prístup k rôznym kombináciám, a preto k širokej škále taktických schopností. A fanúšikovia Skylanders TM sa po prvýkrát v rade budú môcť postarať o „bdelú“ formu svojich obľúbených postáv.

Obdobie skorého prístupu spoločnosti Skylander TM Ring of Heroes v Austrálii, Kanade a na Novom Zélande umožnilo vývojovému tímu konsolidovať veľké množstvo návratov hráčov, a teda zodpovedajúcim spôsobom vylepšovať hru proti prúdu. svojich globálnych emisií

Predbežne zaregistrovaní hráči dostanú psychický kameň, ktorý im umožní zavolať jedného z najpopulárnejších Skylanderov medzi fanúšikmi: Spyro!

GAMEVIL COM2US americký viceprezident Casey Lee komentoval: „Sme nadšení, že úspešný kruh hrdinov Skylanders TM uvidí, keď bude vydaný na Západe, keď tu bude licencia už dobre zavedená. Urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme poskytli fanúšikom Skylanders a RPG mobilných telefónov čo najpríjemnejší zážitok a umožnili im zhromaždiť tím svojich obľúbených Skylanders v mobile. “

O spoločnosti Com2usCom2us je popredný vývojár a vydavateľ mobilných hier s komplexným katalógom hier v rôznych štýloch. Naše poslanie je jednoduché: chceme vytvárať hry, ktoré ponúkajú určitú hĺbku a odhodlanie, aké sa predtým na mobilných platformách zriedka vyskytli. Naším záväzkom je budovať silnú komunitu prostredníctvom veľmi aktívnych hráčov, ktorí robia všetko možné. Od svojho založenia v roku 1998 so sídlom v Južnej Kórei máme pobočky v Spojených štátoch, Japonsku, na Taiwane av Číne. Viac informácií o Com2uS a našom inovatívnom hernom portfóliu nájdete na adrese https://com2us.com/.

Všetky informácie na us.com2us.com.Com2us na adrese Twitter: https://twitter.com/Com2usCom2us na adrese Facebook: https://www.facebook.com/com2us

Skúste postupovať