Sky Mobile uv├ídza na trh inteligentn├ę hodinky Spacetalk ur─Źen├ę iba pre deti

Spolo─Źnos┼ą Sky Mobile sa rozhodla z├║─Źastni┼ą sa na prenosn├Żch hr├ích zaveden├şm inteligentn├Żch hodiniek ur─Źen├Żch pre star┼íie deti 5-12.

Hodinky Spacetalk s├║ dod├ívan├ę s dotykovou obrazovkou 1,3 palcov a obsahuje svoju vlastn├║ SIM kartu, ktor├í v├ím umo─ż┼łuje vola ┬╗a prij├şma┬╗ hovory a textov├ę spr├ívy z predt├Żm schv├ílen├ęho zoznamu kontaktov.

D├┤le┼żit├ę ─Ź├ştanie: Najlep┼íie chytr├ę hodinky pre deti.

Funguje tie┼ż ako GPS sledova─Ź a m├í samozrejme ┼ítandardn├║ funkciu ─Źasovania. M├í v├Żdr┼ż bat├ęrie 24 hod├şn, ─Źo znamen├í, ┼że v├ís bude st├í┼ą ka┼żd├║ noc, ak ju bud├║ci de┼ł budete chcie┼ą nosi┼ą na z├íp├Ąst├ş.

Zd├í sa, ┼że Sky vyzer├í z h─żadiska dizajnu pre Spacetalk celkom odli┼íne, s v├Żberom ┼íed├Żch, ru┼żov├Żch alebo sivozelen├Żch silik├│nov├Żch p├ísok, ktor├ę sa nezdaj├║ by┼ą vz├íjomne zamenite─żn├ę. Tieto hodinky s├║ odoln├ę proti postriekaniu, ale nie s├║ odoln├ę vo─Źi pl├ívaniu, ─Źo znamen├í, ┼że to bohu┼żia─ż nie je to, ─Źo m├┤┼żete prinies┼ą do baz├ęna. Jeho profil nie je pr├şli┼í tenk├Ż, ale zodpovednos┼ą za ┼ít├Żl a jemnos┼ą det├ş nie je pr├şli┼í naliehav├í.

Sky Mobile sp├║┼í┼ąa detsk├ę inteligentn├ę hodinky, Spacetalk "class =" lazyload v st─║pci ┼í├şrka-┼í├şrka

Neexistuje ┼żiadna in-dash kamera, neumo┼ż┼łuje ┼żiadnu ─Ćal┼íiu in┼ítal├íciu aplik├ície a nem├í ┼żiadne odkazy na soci├ílne m├ędi├í, o ktor├Żch by bolo mo┼żn├ę hovori┼ą. Pre rodi─Źov, ktor├ş chc├║ kontrolova┼ą pr├şstup svojich det├ş k internetu, mus├ş by┼ą v┼íetko presved─Źiv├ę. Toto je cvi─Źenie inteligentn├Żch hodiniek v ┼ít├Żle kolies.

Ako uviedla riadite─żka Sky Mobile Sophia Ahmad: ÔÇ×S nov├Żm ┼íkolsk├Żm obdob├şm chceme rodi─Źov presved─Źi┼ą spusten├şm zariaden├ş, ktor├ę im pom├┤┼żu sledova┼ą ich mal├ę deti, ─Źi u┼ż chodia do ┼íkoly po ukon─Źen├ş aktiv├şt alebo cestovanie do a zo ┼íkoly. ÔÇťÔÇť s├ím. ÔÇť

Sledovanie GPS pon├║ka nieko─żko pokro─Źilej┼í├şch funkci├ş vr├ítane okam┼żit├Żch aktualiz├íci├ş polohy pre rodi─Źov, upozornen├ş, ke─Ć die┼ąa vst├║pi alebo opust├ş bezpe─Źn├║ oblas┼ą, a ÔÇ×┼íkolsk├ęho re┼żimuÔÇť, ktor├Ż rodi─Źom umo┼ż┼łuje zak├íza┼ą ak├║ko─żvek funkciu sledovania. aby sa predi┼ílo ru┼íeniu Toto sledovanie je synchronizovan├ę s monitorovacou aplik├íciou AllMyTribe, ktor├í riadi v┼íetky rodi─Źovsk├ę kontroly pre hodinky.

Spacetalk je teraz k dispoz├şcii od Sky Mobile od 10 GBP mesa─Źne vr├ítane d├ítov├Żch, hovorov a textov├Żch spr├ív, ak chcete, aby boli tieto deti spoplat┼łovan├ę.