Skutočný dom za ‘The Conjuring’ je opäť na trhu

Práve včas na Halloween je starý, veľmi drahý dom s jednou pozoruhodnou vlastnosťou: údajne v ňom straší. Dom, ktorý inšpiroval úspešný hororový film The Conjuring je späť na trhu pre tých, ktorí chcú žiť v blízkosti viacerých hlavných destinácií v Novom Anglicku a ktorí sa neboja potenciálneho démona alebo dvoch.

Za domom na Rhode Islande The Conjuring je teraz k dispozícii na nákup za $1.2 miliónov, podľa nového zoznamu na Redfin. Zoznam potvrdzuje, že nehnuteľnosť je propagovaná údajne skutočným príbehom, ktorý rozprávali Ed a Lorraine Warrenovci, dvaja skutoční ľudia zastúpení vo filme Warner Bros.

Dom v Harrisville je rovnako pozoruhodný v paranormálnych a hororových žánroch ako je veľký – nehnuteľnosť má obrovský 3109 sqft a celkovo 14 izieb. Niektorí tvrdia, že ho prenasleduje aj prítomnosť jedného z jeho bývalých majiteľov, Bathsheba Sherman. Bolo natočených veľa filmov a napísaných kníh, ktoré boli inšpirované rezidenciou.

Zoznam nehnuteľností tvrdí, že správcovia nehnuteľnosti nahlásili „nespočetné množstvo udalostí“ v dome – a čo je možno zaujímavejšie pre tých, ktorí míňajú približne milión dolárov, dom bol úspešný obchod s hosťami, ktorí si pre niektorých rezervovali prenocovanie. vlastnú potenciálnu akciu.

Výpis obsahuje veľa obrázkov interiéru domu, ktorý sa zdá byť dobre udržiavaný s výrazne rustikálnym, starnúcim vzhľadom. Nehnuteľnosť sa nachádza hneď za hranicou štátu Massachusetts a len kúsok od štátnej hranice Connecticut, čo z nej robí príťažlivú možnosť pre tých, ktorí chcú zostať v blízkosti väčších miest bez toho, aby v nich bývali.