Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Skutočná náhrada od spoločnosti Samsung Galaxy Fold budete prekvapení: obrazovka …

A to môže prísť oveľa skôr, ako si myslíte.

O niečo viac ako dva týždne sme sa oddelili od udalosti Unpacked, kde spoločnosť Samsung predstaví na svete novú rodinu. Galaxy S20 a volánky Galaxy Z Flip, nový skladací smartphone. Ako sme niekoľkokrát preukázali v posledných týždňoch, nebude to priamy nástupca Galaxy Fold, ale výsledok koncepcie iných zariadení so sklopnými obrazovkami. Projekt Galaxy Fold 2Nebolo to však vôbec vylúčené, práve naopak naozaj sľubuje iskry, podľa najnovších povesti,

Zatiaľ sú zvesti príbuzné. Galaxy Fold 2 niečo rozmazané aj kvôli mne povesti v druhej polovici roku 2020 sa spojili a umiestnili zariadenie široko. leakster Max Weinbach sa rozhodol pridať do ohňa nové mäso, čo sa týka tejto domnienky špecifický vlajková loď budúcich skladacích zariadení, aby to bolo možné časový limit,

PREČÍTAJTE SI TÚTO: MWC 2020 sa blíži

Galaxy Fold 2 v skutočnosti sa môže pochváliť širokou skladacia obrazovka 8 ", tentoraz pokrytá tenkou vrstvou skla, je odolnejšia proti poškriabaniu a je na dotyk príjemnejšia ako súčasný plastový povrch Galaxy Fold, Okrem toho bude fotografický sektor poháňaný snímačmi 108 megapixelov ktoré uvidíme čoskoro Galaxy S20 Ultra, zatiaľ čo jeho výkon bude zverený novému SoC Snapdragon 865s 5G povolené.

Ale najzaujímavejšie zvesti sa týkajú možnosti nových vecí, ktoré môžu zmeniť spôsob, ako sa k zariadeniu dokonale priblížiť. Galaxy Fold 2okrem obdobia uvedenia na trh: budúce skladacie zariadenia spoločnosti Samsung Držiak S-Pen, otvára celý rad skutočne neobmedzených možností. Ďalej môžeme vidieť jeho prezentáciu pre v druhom štvrťroku 2020, s dobrou šancou privítať vás na policiach začiatkom leta. Ak sa to všetko podarí, spoločnosť Samsung môže tentoraz zasiahnuť cieľ bez cenníka, ktorý sľubuje viac ako len lacné.

Práve som dostal správu, že spoločnosť Samsung pravdepodobne uvedie tú správnu Galaxy Fold výmena za druhý štvrťrok tohto roka.

Ak som správne zoskupil všetky rôzne prehľady, mali by mať obrazovku 8 “, Kamera s rozlíšením 108 MP, ultra tenké sklo, SPen, Snapdragon 865 a 5G.

– Max Weinbach (@ MaxWinebach) 24. januára 2020

Via: Reddit