Skúste jeden z našich 5 Možnosti najlepšej vlastnej pamäte ROM pre HTC M9

HTC začalo vyrábať prémiový kov smartphones pred chvíľou, a vyzerajú naozaj pozoruhodne. HTC M9 je teraz o niečo starší, ale napriek tomu si zachováva veľký rešpekt jednoducho vďaka svojmu štýlovému vzhľadu a zodpovedajúcim špecifikáciám. S pomocou skvelej vlastnej pamäte ROM pre HTC M9 budete môcť získať nové funkcie o niečo staršieho smartfónu.

Napriek tomu, že HTC odviedlo skvelú prácu v tom, že sa vzhľad Androidu výrazne priblížil k akciovej verzii, k čistému zážitku z Androidu má stále veľmi ďaleko. Je úplne prirodzené, že by ste si chceli do smartfónu nainštalovať vlastnú ROM a získať nové funkcie a prepracovať celý zážitok.

HTC M9 je jedným z najlepšie vyzerajúcich Androidov smartphones na trhu a stále zapôsobí. Teraz má najmenej rok a väčšina záruk vypršala, takže ak máte jedného z týchto zlých chlapcov, nemusíte sa báť, že sa vyhnete akýmkoľvek zárukám, keď ho rootnete a nainštalujete si vlastnú ROM. A aby som bol úprimný, pomocou kože Androidu od HTC vás muselo trochu nudiť, čo spoločnosť s Androidom urobila.

Predtým, ako začnete experimentovať s telefónom HTC M9, by ste si však mali preštudovať svoj smartfón, spôsob jeho rootovania a spustiť na ňom vlastný softvér. Nie je to veľmi náročný proces na pochopenie, ale ak budete nedbanliví alebo nebudete opatrní, môžete spôsobiť trvalé poškodenie zariadenia. Pri blikaní nových vlastných ROM na HTC M9 je teda potrebná trocha pozornosti a opatrnosti. Bez ďalších okolkov začnime s piatimi skvelými vlastnými zoznamami ROM pre HTC M9.

1. ViperOneM9

ViperOneM9

Toto je bezpochyby jedna z najlepších vlastných ROM pre HTC M9 a má za sebou skvelého vývojára. Je to Android 6.0 založené na ROM a podporuje všetky nosiče. Tento bod je veľmi dôležitý, pretože mnoho ďalších ROM podporuje iba určitého operátora, čím sa prístup ostatným zatvára. Viper ROM odstraňuje tieto otravné obmedzenia a funguje skvele vo všetkých variantoch HTC M9. Vývojári, ktorí stoja za touto ROM, ju neustále aktualizujú o nové funkcie a doplnky.

Som prekvapený, že sú tak aktívni v porovnaní s inými vývojármi, a je skvelé mať v ROM. ROM je dodávaný so skvelým inštalátorom arómy, ktorý vám umožní prispôsobiť inštaláciu, nainštalovať iba požadované klávesnice, odstrániť aplikácie, ktoré nepotrebujete, a dokonca optimalizuje presnosť GPS.

Toto je prvá pamäť ROM založená na HTC Sense, ktorá podporuje viacerých používateľov a umožňuje vám vytvárať rôznych používateľov pre jedinečné zariadenie. Môžete dokonca pridať profil hosťa, aby mali priatelia prístup k určitým funkciám vášho smartfónu. Ďalšou skvelou vlastnosťou tejto pamäte ROM sú vylepšené funkcie upozornení na rýchle nastavenia.

Na panel s upozorneniami môžete pridať až 25 dlaždíc a ľahko tak pristupovať k takmer akejkoľvek funkcii odkiaľkoľvek. Pokročilá navigačná lišta vám umožní mať na sebe až päť tlačidiel, čo vám umožní rýchly prístup k základným funkciám. Pokiaľ ide o tento vlastný ROM pre HTC M9, môžem pokračovať oveľa dlhšie, ale odporúčam vám pozrieť sa na vstupnú stránku na fórach XDA, kde nájdete ďalšie podrobnosti. Celkovo som veľmi ohromený kvalitou ROM a tým, ako je prezentovaný, takže odo mňa dostáva vysoko odporúčaný odznak.

tlačidlo stiahnuť teraz

2. Maximus HD ROM

Maximus HD ROM

HTC M9 je zrejme veľmi obľúbený vývojármi a odviedli na ňom kus skvelej práce. Po napísaní o neexistujúcich ROM pre stredný rozsah smartphones, to je veľmi svieži závan vzduchu. Maximus HD ROM je založený na sklade HTC M9 Sense 7.0 a je dodávaný s Androidom 6.0 Marshmallow. Táto ROM má úžasnú výdrž batérie, je rýchla a stabilná a dokonca je upravená tak, aby poskytovala lepší výkon.

Budete tiež dostávať aktuálne informácie od vývojárov. Od rozšírenej ponuky napájania až po podporu viacerých používateľov a od kalibrácie farieb displeja až po možnosť odstrániť nechcené aplikácie, táto ROM všetko zvládne. Nebyť Vipera na prvom mieste, dal by som tejto ROM na prvé miesto v zozname. Páči sa mi, ako je ich vstupná stránka do fóra XDA podrobná a ako jasne všetko vysvetľuje.

tlačidlo stiahnuť teraz

3. LeeDroid One M9

LeeDroid One M9

LeeDroid je na scéne vývoja systému Android veľmi dlho a z jeho práce sa vynorilo mnoho menších režimov. Preto nie je prekvapením, že táto ROM pre HTC M9 je dobre vybrúsená a funguje dobre na takmer všetkých variantoch smartfónu. Je založený na HTC Europe 3.35 oficiálna základňa, ale podporované sú medzinárodné aj americké verzie operátorov.

ROM si požičiava HTC Sense 7 a zmysel 8 funkcie, ako aj témy HTC Freestyle. Je to rootovaná ROM, ktorá je tiež deodexovaná a zarovnaná so zipsom. Vývojár tiež vyčistil nadúvanie nájdené v smartfóne a nainštaloval BusyBox. Na tejto ROM je k dispozícii množstvo rôznych funkcií a dôrazne ich odporúčam prejsť si ich na hlavnej stránke fóra XDA.

tlačidlo stiahnuť teraz

4. Android Revolution HD

Android Revolution HD

Ak sa vám páči skladový HTC ROM, potom je tento vlastný ROM pre HTC M9 ako stvorený. Je založený na systéme Android 6.0 Marshmallow spolu s najnovším oficiálnym HTC 3.33 firmvér. Pretože ide iba o vylepšenú verziu akciovej pamäte ROM, nie sú tu viditeľné žiadne vizuálne zmeny. Ako som povedal, táto ROM je pre tých, ktorí majú radi vzhľad a dojem z rozhrania HTC Sense.

ROM je však rýchly, čistý a stabilný s plným HTC Sense 7.0 rozhranie. V ROM je však veľa vylepšení pod kapotou, vývojár odstránil vykresľovanie softvéru a ROM úplne optimalizoval a vyladil. ROM je tiež zakorenený a je dodávaný s Busy Box. Vývojár tiež zlepšil výkon guvernéra CPU a zakázal ladenie jadra, aby sa dosiahol lepší výkon.

tlačidlo stiahnuť teraz

5. ICE M9 ROM

ICE M9 ROM

Táto ROM je založená na HTC Sense 8 Základňa WWE 3.3 50,40 1.12 a Android 6.0 Marshmallow. Najlepšie na tejto ROM je, že sú podporované všetky varianty ACC M9, vrátane medzinárodných, AT&T, T-mobile, Sprint a Verizon. ROM má tiež predvolene povolených oveľa viac jazykov. Je to vopred zakorenená ROM, ktorá obsahuje aj zaneprázdnený box.

Výdrž batérie, správa pamäte a výkon boli vyladené tak, aby poskytovali lepšie zážitky. ROM zakáže protokolovanie a odstráni bloatware nájdený v smartfóne. ROM zvyšuje počet dlaždíc Rýchle nastavenia na 15 z 12. ROM tiež predstavuje farebný navigačný panel. Vďaka podpore natívnych funkcií nahrávania hovorov a automatického nahrávania hovorov je táto ROM dodávaná s vážnymi funkciami nahrávania hovorov.

tlačidlo stiahnuť teraz

Záver

Toto je smartphone, ktorý miluje veľa vývojárov, a má to celkom hlavné dôvody. Po prvé, smartphone vyzerá pozoruhodne a ďalším dôvodom je, že veľa ľudí HTC jednoducho miluje smartphones. HTC smartphones, najmä vlajkové lode, používajú prémiové materiály a cítia sa skvele na dotyk. Aj keď sa HTC One M10 darí skvele, HTC M9 je stále jedným z lepšie vyzerajúcich HTC smartphones okolo.

Čo si teda myslíte o týchto skvelých ROM? Neváhajte sa s nami porozprávať v nižšie uvedených komentároch a vyjadriť svoje názory.

Kredity za obrázok