Skúsili ste už Headway 3,0 Zatiaľ? Vaša myseľ je neuveriteľná

Ako pravdepodobne viete od posledného mesiaca čítania tejto stránky, Headway 3,0 prebieha. Ukážeme vám praktické video o tom, ako vaše sistema drag and drop grid grid. Pred dvoma dňami konečne začali s prepracovaním novej verzie dostupnej pre všetkých. Pre tých z vás, ktorí si to predtým kúpili, boli múdri. Teraz sa spúšťa prijímanie celoživotných aktualizácií. To samozrejme nezahŕňa témy budúcich detí. Áno, Headway má teraz sekundárne témy. Niektoré známe témy od popredných vývojárov tém, ako sú Press75, Allure Themes a ďalšie, nebudú k dispozícii pre základňu Headway.

Čo je nové na Headway 3,0

Krátka odpoveď: veľa. Je toho tak veľa 3,0 čo je úžasné. Rozprával som sa s tým a je to skutočne tá najprijateľnejšia téma WordPress pre začiatočníkov. Naše obľúbené je sistema mriežka (Pozrite si video)

Nižšie sú uvedené niektoré z nových vecí:

  • postup vpred 3 Bola úplne prepísaná od nuly. Má úplne novú kódovú základňu, ktorá je rýchla.
  • Teraz môžete robiť viac ako inokedy bez toho, aby ste napísali jediný riadok kódu – vo svojich návrhoch dokonca aj veci, ako sú tiene a zaoblené rohy.
  • Headway teraz obsahuje podradené témy, z ktorých niektoré sú známe porty tém od hlavných vývojárov tém, ako sú Press75, Allure a Organic. Mnoho ďalších pochádza priamo z spoločnosti Headway a budeme mať neustále nové. Ktorýkoľvek vývojár tém môže vytvoriť sekundárne témy pre Headway a dokonca ich predať na Headway Marketplace!
  • Svoju webovú stránku môžete navrhnúť jednoducho tak, že na ňu nakreslíte živé obdĺžniky. Nazývame ich bloky. Stačí kliknúť a pretiahnuť, povedzte spoločnosti Headway, aký blok chcete (hlavička, navigácia, obsah a ďalšie) a máte hotovo – vytvárate vlastný dizajn bez kódovania.
  • V vizuálnom editore Headway môžete ľahko nakonfigurovať písma, farby, pozadie a ďalšie prvky návrhu. Zobrazte svoje zmeny naživo priamo na obrazovke bez hádania. Uložte zmeny a zverejnite ich na svojom webe.
  • Do autorských odkazov rel = author sme pridali novú funkciu SEO založenú na oznámení spoločnosti Google, že do svojich rebríčkov by zahrnuli tieto informácie xfn viac.
  • Pre vývojárov teraz aktívny editor CSS obsahuje farebné kódovanie syntaxe a vývojári blokov API môžu vytvárať svoje vlastné typy blokov … a dokonca ich predávať na trhu Headway Marketplace!

Bohužiaľ, tí z vás, ktorí premeškali skvelú cenu, sú prchaví. Ale existujú nejaké plávajúce kupóny, ktoré môžete použiť na získanie čo najlepšej ponuky.

Ak použijete kupón: HW33, môžete získať zľavu 33% na všetky programy okrem BASE. (Nevieme, kedy platnosť tohto kupónu vyprší.)

Ak však platnosť vyprší, môžete použiť kupón Headway, ktorý nikdy nevyprší, aby ste dostali zľavu 25%.

Áno, ceny sú trochu vysoké, ale ak pozeráte video vyššie, viete, že to stojí za to. Viem, že na svojich stránkach naznačujú, že štandardný balík je najlepšia hodnota. Ale ja nesúhlasím. Táto cena zahŕňa iba 3 Témy pre deti na diaľku a 1 rok podpory a aktualizácií. Ak sa chystáte investovať do tohto skvelého produktu, odporúčam vám ísť celú cestu, aby ste získali Lifetime Pass.

Vždy, keď vyjdú, rád by som dostával celoživotné aktualizácie a nové menšie témy. Takže mám Headway Lifetime Pass. Investujte raz a užívajte si výhody pre celý život namiesto toho, aby ste platili za novú tému pre deti, ktorá vyjde na svetlo.

Čo si myslíte o Headway 3,0?