Skullcandy Push, bezdrôtové slúchadlá, ktoré sa usilujú o 12 hodín autonómie. Ideálne pre každodenný život?

Skullcandy Push som ja prvé plne bezdrôtové slúchadlá známej americkej značky. V Taliansku nie sú jeho línie príliš známe, ale v športovom prostredí v zahraničí je „lebka“, ktorá ich odlišuje, synonymom fitnes a street módy.

Le Push, čo v súčasnosti stojí 129,99 dolárovako dizajn si JayBird Run a Bose Soundsport Free pamätajú. Sú veľmi kompaktné a boli navrhnuté tak, aby pohodlne sedeli v uchu. Vďaka malému polmesiacu a silikónovému poťahu reproduktorov by sa malo ľahko umiestniť, ale spoločnosť by stále mala odporúča proti športu pretože nie sú vodotesné. Stručne povedané, je to produkt pre noviny, takže počúvajte hudbu a prijímajte hovory – v skutočnosti neexistuje integrovaný mikrofón. Všetko samozrejme pomocou podpory Bluetooth 4,2,

Osobitná vec, ktorá sa týka Push v porovnaní s alternatívami na trhu, by mala byť veľká autonómia, Lebka cukroví vysvetľuje dobre 6 Hodiny autonómie a vďaka nabíjačke by sa mali ďalej zabezpečovať, aby sa skladovali, keď sa nepoužívajú 6 hodín. Je zrejmé, že iba v prehľade je možné zistiť, či si slúchadlá zachovajú všetky sľuby, ale na papieri je potenciál viac ako uspokojivý, takmer rekordný.

Na správu hlasitosti, stôp a hovorov stačí iba stlačenie slúchadiel; Pri ďalších možnostiach môžete otvoriť hlasové rozhranie smartfónu dlhým dotykom. Siri podporoval, Google Assistant je Amazon Alexa.

Nakoniec treba poznamenať, že línie Skullcandy tradične uprednostňujú nízke frekvencie, podobne ako mnoho výrobkov určených pre šport. Push by mohol nasledovať rovnakú filozofiu.

Distribúcia sa začína v Spojených štátoch od 15. januára 2019, potom zostane len čakať na jej príchod do Európy.