Skullcandy Method ANC Review – Smartprix.com

Či už ide o príležitostné počúvanie, potrebu sústrediť sa alebo potrebu odpočinúť si po hektickom dni, dobrý pár slúchadiel môže byť vždy útechou. Pojem „dobrý“ však zahŕňa množstvo faktorov. To je miesto, kde prichádza známa značka, pretože je pravdepodobné, že pokryje mnoho z týchto základní. Jeden taký názov domácnosti v audio priestore je Skullcandy. Bol som pomocou jeho metóda ANC krku na krk pre lepšia časť „boh vie, ako dlho“. V Indii boli tieto bezdrôtové slúchadlá uvedené na trh v spoločnosti Rs. 7, 999. Tu je môj záznam o tom, či to stojí za označenie.

Predtým však

Skullcandy Method ANC India Price and Specs

Model Skullcandy Method ANC
Verzia Bluetooth 5,0
impedancia 16 ohmov ± 15%
rozsah 10 metrov
Priemer vodiča 90,2mm
THD 2%
Hladina akustického tlaku 101 +/-4 dB
Frekvenčná odozva 20 Hz – 20 KHz
závažia 16,6 g
India Cena Rs. 7999

Obsah ANC boxu Skullcandy

Do krabice dostanete:

 • Metóda ANC Bezdrôtové slúchadlá
 • Ušné gély (S, M, L)
 • Vymeniteľné gély stability
 • Nabíjací kábel micro-USB
 • Používateľ & 2-Ročná príručka o záruke

Skullcandy Method ANC Review: Design & Build

Skullcandy metóda ANC recenzia

Jednoducho povedané, metóda ANC je odolná a luxusná. Použitý materiál sa cíti robustný. Vďaka svojmu ľahkému profilu a magnetickým špičkám na ušiach som si ho veľmi obľúbil ako náhrdelník. Aj vy! To znamená, že magnetická spona nie je veľmi potešiteľná a je náchylná na ľahké odpojenie. Navyše neexistuje žiadna funkcia prehrávania / pozastavenia na základe toho, či sú orezané alebo odrezané.

Náušnice sú veľmi dobre priliehajúce a sprievodné krídla zaisťujú, že zostanú v jednej rovine v ušnom kanáliku, aj keď sa pohybujete po fyzickej aktivite potláčajúcej hlavu. Keď ich vkladáte, špičku trochu pritlačte na tesné utesnenie, ktoré podporuje izoláciu hluku (viac o potlačení hluku neskôr).

TIEŽ PREČÍTAJTE: Realme Buds Wireless recenzia

Skullcandy hovorí, že puky sú certifikované podľa IPX4, vďaka čomu sú odolné voči striekajúcej vode. To znamená, že by malo odolať cvičebnému potu a občasnému mrholeniu.

K dispozícii je multifunkčné diaľkové ovládanie, ktoré obsluhuje časť s voľnými rukami. Funguje to takto:

 • Zapnutie: Stlačte stredné tlačidlo pre 1 sekunda
 • Vypnutie: Stlačte stredné tlačidlo pre 4 s (stavím sa, že som vyzeral ako schmuck zakaždým, keď som to urobil na verejnosti; toto trvanie mohlo byť kratšie)
 • Režim párovania zapnutý: Stlačte súčasne tlačidlá Volume Plus a Mínus 4 secs
 • Track Forward: Stlačte 1 s na tlačidle Volume Plus
 • Track Rewind: Stlačte 1 s na tlačidle hlasitosti mínus
 • Prijatie / ukončenie hovoru: Klepnite 1x na stredné tlačidlo
 • Aktivovať asistenta: Klepnite 2x na stredné tlačidlo
 • Aktivovať dlaždicu: Súčasne stlačte stredné tlačidlo aj tlačidlo Volume Plus

Skullcandy Method ANC Review: Sound Signature

Basy, bez ohľadu na to, akú hudbu hráte, len vylepšujú zvuk a robia všetko krajším a krajším. Keď sa basy zastavia, spodný druh kvapiek klesne zo všetkého. – Charlie Haden, legendárny americký hudobník.

Podľa jeho slov hrá basy rozhodujúcu úlohu vo zvukovej štruktúre. Zároveň by basy nemali prepúšťať na iné frekvencie, ako sú stredné a vysoké hodnoty. Ak stále nie je pravda, že milujete basové kvapky, potom by ste milovali metódu ANC.

Skullcandy metóda ANC recenzia

Teraz hlboký ponor pre audiofily –

 • Ya, tu sa nachádza zvukové ladenie podpisu Skullcandy. Basová odozva (odkaz: Laung Gawacha od Nucleya, Wildfire od SBTRKT, Obmedzte svoju lásku od Jamesa Blake, The Hills od The Weeknd) je drsný a hrejivý, bez toho, aby bol príliš boomský.
 • Špecifikácia, tvrdí, že pokrýva celú frekvenciu 20 Hz až 20 kHz. Zvukové štádium je v poriadku rozložené s slušným zobrazovaním (odkaz: Bubliny od Yosi Horikawa).
 • Vysoké tóny (odkaz: November Max Richter, úsvit holokaustu od Dead Can Dance, Communion od Park Jiha, Carol of the Bell od Home Alone) mať uvoľnený register.
 • Stredný profil (odkaz: Zranený Johnny Cash, Aaqa Abida Parveen, Goshintai Radwimps (z filmu Vaše meno; časová pečiatka: 1: 38, Nara, E.S.Posthumus) je tiež podrobná a pod kontrolou.
 • Páčilo sa mi, ako sa hlas Chrisa Martina, vokály na pozadí a nástroje harmonicky zhlukli v posledných Coldplay skladby ako Siroty a arabesky z každodenného života, Teraz, keď o tom premýšľam, pri maximálnej hlasitosti došlo k nejakému rozliatiu zvuku a inštrumentálnej kakofónii. Tiež bonusový Sugerencia: Spotify hrá pri lepšej bitovej rýchlosti ako YMusic, čo znamená lepšie sluchové zážitky.
 • Dynamický rozsah a podrobnosti boli tiež na mieste. (Ref: Ramin Djawadi – Svetlo siedmich, GOT, Hans Zimmer – Coward z medzihviezdneho filmu; časová značka: 3: 20)

Teraz, keď sme hotoví s ezoterickým mumbo-jumbo, poďme hovoriť o niektorých ďalších veciach. Aktívne potlačenie hluku je vždy zapnuté a funguje celkom dobre. V cenovom bode je to funkcia Helluva.

TIEŽ PREČÍTAJTE: Recenzia slúchadiel Sony WH-CH510

Metóda Skullcandy ANC: Pripojiteľnosť a výdrž batérie

Skullcandy metóda ANC recenzia

Skúsenosti s hovormi neboli až po značku. Najčastejšie som skončil prechodom na slúchadlo, pretože hlas druhej osoby vyšiel ako oblačno a nepríjemne.

Pri streamovaní Youtube, hraní hier alebo chillaxingu s Netflixom som nemal žiadne problémy s oneskorením. Bluetooth 5,0 konektivita sa pohybovala v rámci štandardného okruhu 10 metrov za predpokladu, že medzi nimi nie sú žiadne prekážky.

Priamo vstavaný je okrem iného Tile Bluetooth tracker. Šikovná vlastnosť! Keď je sledovač aktívny, slúchadlá začnú zvoniť, aby vás upozornili na jeho polohu. Môže byť preto užitočné, ak je náhrdelník v tesnej blízkosti.

Je potrebné poznamenať, že metóda ANC nemôže zostať spárovaná s viacerými zariadeniami súčasne.

Skullcandy metóda ANC recenzia

V neposlednom rade výdrž batérie.

Skullcandy Method ANC potoky okolo 6 hodín na jedno nabitie. Akonáhle je to šťava z vonku, môžete ju naplniť pomocou mechanizmu rýchleho nabíjania. Pripojte ho asi na 10 minút a chodíte s hodinovým a pol bežným časom. Trvá to cca. 45 minút na pripojenie. Všetko je to Okie Dokie, ale nemám rád nedostatok USB typu C!

Skullcandy Method ANC Review: Verdict

Skullcandy metóda ANC recenzia

Tieto uši boli predtým naladené na iné Skullcandies (Crusher ANC & Sesh), a tak metóda ANC znie veľmi dobre. Sú poháňané basmi a ak máte basovú hlavu, bude to ako teplo pobozkať si svoje ušné bubienky. Napriek tomu sú príjemné aj výšky a stredné tóny. Tento pár Skullcandy vás dokáže preniesť do akustického neba, ktoré hľadáte. Okrem toho sú šikovní a šikovní na každodenné dochádzanie.

Ale s veľkým písmenom B by sa to nemuselo znížiť ako púčiky rozpočtu pre všetkých. Rozhodnutie sa teda zmenšuje na to, či potrebujete aktívne potlačenie hluku. Pretože ak nie, nie je to tak, že by vám došli všetky možnosti. Sakra, môžete ísť naozaj bezdrôtový tiež.