Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Skul: Hero Slayer – keď je dobré byť zlý – prvé dojmy

Skul: Hero Slayer - keď je dobré byť zlý - prvé dojmy 1

Sme vychovaní veriť, že musíme byť dobrým človekom a poraziť našich nepriateľov, pretože dobro je dobré a zlo je zlé. Akonáhle sa stanete kostrou, všetko sa zmení, kto môže zmeniť svoje schopnosti zmenou hlavy. Boj s pokusom o záchranu démonického kráľa, ktorého slúžite, pomocou čarodejnice, všetko v snahe poraziť hrdinov. Toto sú naše dojmy spoločnosti Skul: The Hero Slayer.

Skul: Hero Slayer - keď je dobré byť zlý - prvé dojmy 2

Akčná plošinovka vyvinutá spoločnosťou SouthPAW Games a publikovaná spoločnosťou NEOWIZ, Skul: Hero Slayer je hra, ktorá vo vás vyvedie zlé, pretože ste zlí, ktorí bojujú za záchranu svojho domova, čo z vás robí dobrého chlapa. , Akonáhle si omotáte hlavu okolo toho a začnete hrať hru, budete mať výbuch, ako som to urobil s touto kostí ovládajúcou hrdinu.

Pre mňa to vyzerá ako hra typu Dark Souls s tým, ako zomriete a siaha späť na začiatok úrovne, ale svoju postavu môžete ešte vylepšiť, aby ste ho posilnili. Toto je kľúčom k posunu v hre ďalej, aby sa nepriatelia ťažko zabíjali. Nivelačný systém používa tmavé kamene, ktoré vyberiete po zabití nepriateľov, a môžete si kúpiť predmety, ktoré pomôžu vašim štatistikám s mincami, ktoré zhromaždíte.

Skul: Hero Slayer - keď je dobré byť zlý - prvé dojmy 3

Úrovne sú veľmi farebné a ľahko sa pohybujú, ale nesú určité nebezpečenstvo, ktoré nemôžete poraziť, napríklad rastliny, ktoré sa vás snažia chytiť zbraňami typu chápadlá a kvety, ktoré strieľajú ohnivé gule. Musíte sa len naučiť, ako sa im vyhnúť. Existujú najrôznejšie lebky, ktoré vám pomôžu zmeniť typ útokov, ktoré majú, a či sú blízko alebo dlhé. Tieto zručnosti vám pomôžu napredovať vo vašej misii na záchranu démonického kráľa.

Skul je v súčasnosti v skorom prístupe, ako taký vám poviem, že hrám tituly veľa zábavy. Je rýchla, tvrdá a veľmi expanzívna. Grafika je pixelacious a budete mať dobrý čas hrať. Akonáhle bude úplne spustený so všetkými ostatnými úrovňami a ďalšími položkami, urobím úplnú kontrolu, aby som vás informoval, o koľko je lepší.