Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Sk├│re iPhone SE 2020 DxOmark je na rovnakej ├║rovni ako jeho cena

Sk├│re iPhone SE 2020 DxOmark je na rovnakej ├║rovni ako jeho cena 1

Za posledn├Żch nieko─żko mesiacov nebola najv├Ą─Ź┼íou hrozbou pre trh so smartf├│nmi s Androidom ┼żiadny z modelov iPhone 10. Uvedenie najnov┼íieho telef├│nu iPhone SE sa uk├ízalo by┼ą ├║spe┼ínej┼íie ne┼ż dokonca Apple O─Źak├íva sa, ┼że bude kombinova┼ą najlep┼íie funkcie syst├ęmu iOS s cenovkou, za ktor├║ budete musie┼ą zomrie┼ą. Ale hoci sa iPhone SE 2020 uk├ízal ako ÔÇ×spr├ívnyÔÇť pre kupuj├║cich iPhone s obmedzen├Żm rozpo─Źtom, pri jednom z najpopul├írnej┼í├şch sp├┤sobov pou┼żitia mohli existova┼ą ur─Źit├ę pretrv├ívaj├║ce pochybnosti o v├Żkone. smartphones v t├Żchto d┼łoch. DxOMark podrobuje predn├Ż aj zadn├Ż fotoapar├ít men┼íieho iPhonu ┼żm├Żka─Źom, aby na tieto ot├ízky kone─Źne odpovedal.

Jedin├Ż 12 -megapixelov├Ż sn├şma─Ź fotoapar├ítu iPhone SE 2020 je pr├şnosom aj z├ív├Ązkom. V dobe telef├│nov s dvoma fotoapar├ítmi je to takmer v├Żbuch z minulosti, ktor├Ż nem├í priaze┼ł, pokia─ż ide o testovanie funkci├ş, ako je zoom, bokeh alebo dokonca ┼íirokouhl├ę z├íbery. Napriek tomu je senzor schopn├Ż odvies┼ą slu┼ín├║ pr├ícu pri zachyt├ívan├ş a zachov├ívan├ş detailov a farieb. Nahr├ívanie videa bolo v├Ą─Ź┼íinou v poriadku, najm├Ą preto, ┼że podporovalo z├íznam v rozl├ş┼íen├ş 4K a┼ż 60 sn├şmok za sekundu, ale ┼ąa┼ż┼íie bolo dr┼ża┼ą krok s automatick├Żm zaostrovan├şm a stabiliz├íciou.

Pokia─ż ide o selfie, iPhone SE 2020 je ┼żalostn├Ż 7 megapixelov├Ż fotoapar├ít, nie─Źo nie je prekvapuj├║ce AppleTendencia zanedb├íva┼ą t├║to str├ínku iPhone. Konkr├ętne je to takmer rovnak├Ż sn├şma─Ź ako pre iPhone X z roku 2018, aj ke─Ć st├íle dok├í┼że prinies┼ą nieko─żko pou┼żite─żn├Żch obr├ízkov, pokia─ż v├ím bude pri bli┼ż┼íom sk├║man├ş v poriadku ┼íum. Rob├ş to samozrejme aj vide├í, ale je to e┼íte menej p├┤sobiv├ę, najm├Ą pri slabom osvetlen├ş, ktor├ę m├┤┼że by┼ą v dne┼ínej dobe ┼ítandardom pre videohovory.

Je ─żahk├ę bagatelizova┼ą sk├│re zariadenia iPhone SE, ktor├ę ho zaradilo do stredu zoznamov DxOMark, a to tak pre be┼żn├ę fotoapar├íty, ako aj pre selfie. Mus├şme v┼íak pam├Ąta┼ą na to, ┼że telef├│n je tento rok tie┼ż o polovicu ni┼ż┼í├ş ako vlajkov├ę telef├│ny. Celkovo vzat├ę, pokia─ż svoje o─Źak├ívania nenastav├şte vysoko, iPhone SE (2020) bude schopn├Ż urobi┼ą takmer v┼íetko, ─Źo potrebujete, bez toho, aby ste museli l├íma┼ą hlavu.