Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Skóre iPhone DxOMark pre iPhone 11 je dôvodom pre duálne fotoaparáty

Telef├│ny iPhone s├║ st├íle rovnako drah├ę ako kedyko─żvek predt├Żm a trendy na trhu nazna─Źuj├║, ┼że bud├║ st├íle st├║pa┼ą ka┼żd├Ż rok. V─Ćaka tomu s├║ pre spotrebite─żov lacnej┼íie modely vlajkov├Żch telef├│nov l├íkavej┼íie, ale mnoh├ş si robia starosti s t├Żm, ─Źo str├ícaj├║ v├Żmenou. Na┼í┼ąastie pre fan├║┼íikov iPhonu testoval DxOMark najnov┼íie extr├ęmy gener├ície iPhone 11 a prinajmen┼íom ─Źo sa t├Żka v├Żkonu fotoapar├ítu, u lacnej┼íieho telef├│nu iPhone 11 v├ím u┼ż ni─Ź nebude ch├Żba┼ą.

Samozrejme, ┼że existuj├║ technick├ę rozdiely a rozdiely vo v├Żkone, a to najm├Ą kv├┤li tomu, ┼że iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max maj├║ tri fotoapar├íty. IPhone 11 m├í iba ┼ítandardn├Ż ┼íirokouhl├Ż 12-megapixlov├Ż fotoapar├ít a ultra-┼íirok├Ż 12-megapixlov├Ż spolo─Źn├şk. Napriek tomu telef├│n poskytuje vynikaj├║ce a presn├ę expoz├şcie a farby, ─Źi u┼ż vo vn├║tri alebo zvonku.

Skóre iPhone DxOMark pre iPhone 11 je dôvodom pre duálne fotoaparáty 1

Ch├Żbaj├║ca tretia teleobjekt├şv nedok├í┼że zrazi┼ą p├ír bodov pribl├ş┼żenia a dokonca aj bokehov. To v┼íak naprav├ş t├Żm, ┼że m├í jeden z naj┼íir┼í├şch zorn├Żch pol├ş testu DxOMark. Telef├│n iPhone 11 tie┼ż pokra─Źuje AppleTrend obetovania redukcie ┼íumu v├Żmenou za viac detailov, ale nie je to dos┼ą zl├ę, aby boli fotografie nepou┼żite─żn├ę, pokia─ż ich nepresk├║mate ve─żmi d├┤kladne.

Je zauj├şmav├ę, ┼że iPhone 11 funguje rovnako dobre ako drah┼íie zariadenie iPhone 11 Pro Max z h─żadiska nahr├ívania videa. Bonusov├ę body pre stabilizovan├║ podporu 4K, ale maj├║ nejak├ę probl├ęmy s nestabilitou pri expoz├şcii a vyv├í┼żen├ş bielej.

Priemern├í hodnota zariadenia iPhone 11 je 109 a je mimo ┼ípi─Źkov├Żch 10, ale umiest┼łuje ho vy┼í┼íie ako maxim├ílna kapacita pre iPhone Xs minul├Ż rok. Celkovo je to sol├şdna vo─żba pre t├Żch, ktor├ş chc├║ konkuren─Źn├Ż iPhone, ale nemusia ma┼ą rozpo─Źet na najlep┼íiu kameru pre smartf├│ny na zozname. Aj napriek tomu nie s├║ ┼ípi─Źkov├ę zna─Źky spolo─Źnosti DxOMark k dispoz├şcii pre mnoh├Żch spotrebite─żov.