Skopírujte svoj WhatsApp z jedného mobilu s Androidom do druhého jednoducho pomocou…

preneste whatsapp z jedného Androidu do druhého pomocou wondershare mobiletrans

V tej dobe dosť nepríjemný problém zmeňte svoj WhatsApp na iný mobil je odovzdať všetky informácie. Je pravda, že WhatsApp vám to umožňuje urobiť prostredníctvom Disku Google alebo odovzdať miestnu kópiu ručne, ale sú to pomalé a zdĺhavé procesy.

Chcete rýchlo preniesť údaje WhatsApp z jedného mobilu s Androidom do druhého? Tu vysvetľujeme ako.

Aplikácia mobiletrans robí všetko automaticky!

wondershare mobiletrans na jednoduchý prenos údajov WhatsApp z jedného mobilu do druhého

MobileTrans je veľmi kompletná zálohovacia aplikácia, kompatibilný so zariadeniami Android, iOS, Windows a MacOS. S ním môžete preniesť svoj WhatsApp z mobilu s Androidom na iný Android vo veľmi krátkom čase. A to je len jedna z jeho mnohých funkcií.

MobileTrans má a veľmi jednoduché rozhranie, v ktorom sú všetky funkcie ľahko vyhľadateľné a zrozumiteľné. Okrem WhatsApp funguje aj MobileTrans WhatsApp Business, Line, Viber, WeChat a Kink.

Môžete si dokonca vytvoriť záložnú kópiu súborov na svojom mobilnom zariadení alebo tablete na počítači a tiež ich obnoviť. Chcete posielať všetky svoje dáta z jedného mobilu do druhého, aj z Androidu na iOS alebo naopak? MobileTrans to umožňuje. A dokonca podporuje iCloud a Google Drive.

Ako ľahko preniesť svoj WhatsApp z jedného mobilu do druhého?

Preneste svoje údaje WhatsApp z jedného smartfónu so systémom Android do druhého je to veľmi jednoduché vďaka MobileTrans. V skutočnosti je to len niekoľko krokov a dokonca aj aplikácia vám pomôže ich vizuálne sledovať:

  1. Stiahnite si, nainštalujte a spustite aplikáciu na vašom počítači. Tu si môžete stiahnuť Wondershare MobileTrans.
  2. stlač tlačidlo “Preniesť” vnútorná časť “Prenos cez WhatsApp”.
  3. Na ďalšej obrazovke vyberte kartu WhatsApp v ľavej ponuke a potom stlačte “Preniesť správy WhatsApp”.
  4. Pripojte dva mobilné telefóny k počítaču s USB káblom. Aplikácia ich rozpozná automaticky a na konfiguráciu zariadení v správnom poradí (zdroj a cieľ) stačí kliknúť na „Prevrátiť“.
  5. Po rozpoznaní a v správnom poradí stlač štart” na spustenie prenosu.
  6. Iba počkajte niekoľko minút, kým MobileTrans funguje a posielať dáta z jedného mobilu do druhého. Počas procesu nezatvárajte aplikáciu ani neodpájajte mobilné telefóny.
  7. Po dokončení prenosu údajov vám program pošle upozornenie a teraz môžete používať WhatsApp na svojom novom mobile.

MobileTrans podporuje nielen vaše správy, ale skopíruje aj vaše fotografie, videá, hlasové poznámky, skupiny a dokonca aj upozornenia svahy. Stručne povedané, úplná záloha z jedného mobilu do druhého a oddelene môžete urobiť rovnaký proces pre WhatsApp Business.

Teraz ho môžete získať so zľavou 40%!

mobiletrans premium predplatné 40% zľava

MobileTrans je aplikácia, ktorú môžete bezplatne používať na zálohovanie dát zo svojich zariadení so systémom Android a iOS na počítači. Prenos dát WhatsApp z jedného mobilu do druhého je však prémiová funkcia.

The Ročná licencia MobileTrans, vďaka tomuto akciovému kupónu vás to bude stáť a o 40% menej. Všetky WhatsApp, ktoré chcete, môžete preniesť za približne 16 EUR, stačí prejsť na webovú stránku MobileTrans a pri nákupe zadať zľavový kupón SENMG2.

Využite túto príležitosť! A nezabudnite, že MobileTrans vám umožňuje posielať chaty z rôznych aplikácií, nielen z WhatsApp. A v budúcnosti môžu dokonca pridať ďalšie aplikácie.