Skontrolujte tieto aplik├ície sk├┤r, ako p├┤jdete na pl├í┼ż

Za─Źala sa k├║pacia sez├│na a tohtoro─Źn├í dovolenka podporuje k├║panie. Tento rok v┼íak existuj├║ obmedzenia a je lep┼íie zvoli┼ą menej prosperuj├║ce pl├í┼że alebo tich┼íie oblasti.

Skontrolujte tieto aplik├ície pred opusten├şm domu na pl├í┼żi.

Predstavte si, ┼że ─żudia na pl├í┼żi nosia ochrann├║ masku COVID-19 za hor├║ceho po─Źasia - pred pou┼żit├şm na pl├í┼ż skontrolujte tieto aplik├ície

Inform├ície o pl├í┼żi

Prv├Ż n├ívrh sa t├Żka aplik├ície Info Praia. Viete, ─Źi je pl├í┼ż, na ktor├║ chcete ├şs┼ą, pln├í? Nie. Aplik├ícia bola na tento ├║─Źel bohu┼żia─ż ned├ívno aktualizovan├í, ale tieto indik├ície s├║ ve─żmi zriedkav├ę.

Aplik├ícia v┼íak pon├║ka d├┤le┼żit├ę inform├ície. Najprv s├║ pop├şsan├ę s├║─Źasn├ę pravidl├í bezpe─Źnosti na pl├í┼żi, ako napr├şklad dodr┼żan├ę vzdialenosti alebo povinn├ę doplnky (obuv a masky) na niektor├Żch pl├í┼żov├Żch ┼ítrukt├║rach.

Okrem toho v├ím umo┼ż┼łuje vyh─żad├íva┼ą pl├í┼że v okol├ş, tak┼że m├┤┼żete objavi┼ą pl├í┼że, ktor├ę nepozn├íte. M├┤┼żete tie┼ż ─żahko z├şska┼ą trasu jazdy. V┼íetky inform├ície o pl├í┼żi, o tom, ako ju monitorova┼ą, ak m├íte modr├║ vlajku, ak m├íte pr├şstup pre ─żud├ş s n├şzkou pohyblivos┼ąou … a mnoho ─Ćal┼í├şch.

Skontrolujte tieto aplik├ície sk├┤r, ako p├┤jdete na pl├í┼ż [Android/iOS]

┼Żiv├í pl├í┼ż

Aplik├ícia Live Beach poskytuje inform├ície o portugalsk├Żch pl├í┼żach v re├ílnom ─Źase. To znamen├í, UV index, teplota vody, teplota vzduchu, vlhkos┼ą, r├Żchlos┼ą vetra, vlnenie, kvalita vody, smer vetra, v├Ż┼íka vlny a ─Ćal┼íie inform├ície.

Tieto inform├ície m├┤┼żete skontrolova┼ą aj online prostredn├şctvom vyhradenej webovej str├ínky.

┼Żiv├í pl├í┼ż

M├┤┼żem ├şs┼ą?

M├┤┼żem ├şs┼ą? je aplik├ícia, ktorej cie─żom je uk├íza┼ą, kde s├║ zoskupenia. Aj ke─Ć je to celkom ├║pln├ę, v niektor├Żch oblastiach ide o aplik├íciu s nedostatkom inform├íci├ş. V podstate je to mapa s miestami, ktor├í by mala nazna─Źova┼ą, ─Źi s├║ na pl├í┼żi alebo kdeko─żvek inde davy ─żud├ş alebo nie. Aby v┼íak bolo skuto─Źne u┼żito─Źn├ę, pou┼ż├şvatelia musia za─Źa┼ą oznamova┼ą inform├ície.

M├┤┼żem ├şs┼ą?  - Pred odchodom na pl├í┼ż skontrolujte tieto aplik├ície [Android/iOS]

dom: m├┤┼żem ├şs┼ąCena: ┬ú: PomalyInterpunkcia: 3,7 [Android]/ 4,3 [iOS] Hviezda

Skontrolujte tieto aplik├ície sk├┤r, ako p├┤jdete na pl├í┼ż 1 Skontrolujte tieto aplik├ície sk├┤r, ako p├┤jdete na pl├í┼ż 2

Pl├í┼żov├í kamera

Okrem inform├íci├ş o po─Źas├ş a morskej vode obsahuje t├íto aplik├ícia aj fotoapar├íty, ktor├ę umo┼ż┼łuj├║ priamo vidie┼ą, ─Źi je pl├í┼ż pln├í alebo nie, a to aj v pr├şpade, ┼że je hmla alebo slne─Źno.

Kvalita sn├şmok z kamier je ve─żmi dobr├í, ale nie v┼íetky pl├í┼że ich maj├║.

Beachcam - Pred odchodom na pl├í┼ż si pozrite tieto aplik├ície [Android/iOS]

─ÄAL┼áIE POU┼ŻITIE: Instabridge – WiFi zadarmo

T├íto aplik├ícia nie je ur─Źen├í na konzult├íciu pred odchodom z domu, ale na udr┼żanie po ruke, ke─Ć le┼ż├ş na uter├íku. Instabridge m├í viac ne┼ż to 3 mili├│ny pr├şstupov├Żch bodov a bezplatn├ę, zabezpe─Źen├ę a aktu├ílne pr├şstupov├ę body Wi-Fi.

V─Ćaka tomu v├ím aplik├ícia umo┼ż┼łuje jednoduch├Ż pr├şstup na internet bez toho, aby ste museli nikoho po┼żiada┼ą o heslo. Instabridge vie, ┼że hotspoty Wi-Fi funguj├║ a udr┼żuj├║ v├ís ─Ćaleko od t├Żch, ktor├ę nie s├║. In┼ítal├ícia nie je potrebn├í. Funguje to.