Skontrolujte svoj WhatsApp HNE─Ä – ak m├íte t├║to verziu, m├┤┼że v├ím by┼ą zablokovan├Ż pr├şstup

Spolo─Źnos┼ą WHATSAPP varovala, ┼że zak├í┼że pou┼ż├şvate─żom nov├║, neofici├ílnu verziu svojej chatovacej aplik├ície, ktor├í sa stala vir├ílnou na soci├ílnych sie┼ąach.

“GB WhatsApp ÔÇť, aplik├ícia pre Android tretej strany, zdie─ża mnoho vlastnost├ş svojho menovca, ale s mnoh├Żmi ─Ćal┼í├şmi funkciami.

Pon├║ka mo┼żnos┼ą automatickej odpovede, odosielanie ─Ćal┼í├şch fotografi├ş a skrytie potvrden├ş o pre─Ź├ştan├ş okrem ─Ćal┼í├şch v├Żhod, ktor├ę nie s├║ k dispoz├şcii v ÔÇ×skuto─ŹnejÔÇť aplik├ícii.

Klon, ktor├Ż vytvoril anonymn├Ż v├Żvoj├ír, nie je k dispoz├şcii v syst├ęme Android Google Play Store a namiesto toho sa mus├ş stiahnu┼ą z webovej str├ínky.

V ned├ívnej aktualiz├ícii svojej webovej str├ínky WhatsApp zd├┤raznil, ┼że kop├şrky WhatsApp tret├şch str├ín s├║ pod─ża jej zmluvn├Żch podmienok zak├ízan├ę.

T├ş, ktor├ş ich pou┼ż├şvaj├║, ─Źelia trval├ęmu z├íkazu pou┼ż├şvania WhatsApp, pokia─ż neprepn├║ na ofici├ílnu verziu aplik├ície.

ÔÇ×Ak ste v aplik├ícii dostali spr├ívu s ozn├ímen├şm, ┼że v├í┼í ├║─Źet je do─Źasne zak├ízan├Ż, znamen├í to, ┼że pravdepodobne namiesto ofici├ílnej aplik├ície WhatsApp pou┼ż├şvate nepodporovan├║ verziu WhatsApp,ÔÇť uviedla americk├í firma.

ÔÇ×Ak po do─Źasnom zablokovan├ş neprepnete na ofici├ílnu aplik├íciu, v├í┼í ├║─Źet m├┤┼że ma┼ą natrvalo zak├ízan├Ż pr├şstup k aplik├ícii WhatsApp.ÔÇť

The FacebookZn├íma chatov├í aplik├ícia uviedla, ┼że aplik├ície tret├şch str├ín, ktor├ę s├║ prepojen├ę s WhatsApp, s├║ zak├ízan├ę z d├┤vodu bezpe─Źnostn├Żch ob├ív.

ÔÇ×Nepodporovan├ę aplik├ície, ako napr├şklad WhatsApp Plus, GB WhatsApp alebo aplik├ície, ktor├ę tvrdia, ┼że pres├║vaj├║ va┼íe rozhovory WhatsApp medzi telef├│ny, s├║ zmenen├ę verzie WhatsApp, ÔÇťuviedol WhatsApp.

ÔÇ×Tieto neofici├ílne aplik├ície vyv├şjaj├║ tretie strany a poru┼íuj├║ na┼íe zmluvn├ę podmienky.

ÔÇ×WhatsApp nepodporuje tieto aplik├ície tret├şch str├ín, preto┼że nem├┤┼żeme overi┼ą ich postupy zabezpe─Źenia.ÔÇť

Ak chcete prejs┼ą na ofici├ílnu verziu WhatsApp, mo┼żno budete musie┼ą najsk├┤r z├ílohova┼ą svoju hist├│riu rozhovorov.

M├┤┼żete to urobi┼ą pod─ża pokynov uveden├Żch na webovej str├ínke WhatsApp tu.

Ako pou┼ż├şva┼ą ko┼í├şk na nakupovanie na WhatsApp

V ─Ćal┼í├şch novink├ích, Instagram v├ím u─żah─Źuje verejn├ę zobrazovanie va┼íich z├ímen vo va┼íom profile.

Facebook v USA ─Źel├ş reakcii na pl├íny na vytvorenie verzie Instagram pre deti do 13 rokov

A ─î├şna tvrd├ş, ┼że je svetov├Żm l├şdrom v technol├│gii 6G.

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu