Skontrolovali ste svoju aplikáciu Gmail? Je tu niečo nové …

Google je pravdepodobne spoločnosť, ktorá ponúka najlepšie e-mailové služby. Okrem tohto vynikajúceho servisu má spoločnosť mnoho ďalších a integruje ich. Vzhľadom na pandémiu sa výskumná spoločnosť zamerala na platformu videokonferencie Google Meet.

Po pripojení sa k službe Google Meet na rozhraní pre stolné počítače začala spoločnosť Google vytvárať aplikáciu pre videokonferencie v aplikácii Gmail. Ak používate e-mailovú aplikáciu, aktualizujte sa a využite výhody tejto novej integrovanej služby.

Skontrolovali ste svoju aplikáciu Gmail?  Je tu niečo nové ...

Google Meet je teraz integrovaný do aplikácie Gmail …

Kto už organizuje online stretnutie alebo triedu? Chcete rýchle a spoľahlivé riešenie? Potom sa musíte dozvedieť viac o službe Google Meet. Táto platforma, ktorú vyvinula a prevádzkuje spoločnosť Google, umožňuje videohovory iba pomocou prehliadača.

Google Meet je jedným z najúžasnejších online chatovacích nástrojov, pretože sa ľahko používa. Tento nástroj sa sprístupňuje postupne používateľom a po grafickom rozhraní pre počítače Google tiež začal zdieľať prostredníctvom aplikácie Gmail, Táto nová položka je teraz k dispozícii v aplikáciách pre Android a iOS.

Skontrolovali ste svoju aplikáciu Gmail?  Je tu niečo nové ... 1

Skontrolovali ste svoju aplikáciu Gmail?  Je tu niečo nové ... 2

Ak máte účet Google a hľadáte platformu pre videokonferencie, vyskúšajte túto platformu. S prechodom je platforma bezplatná do septembra. Medzi rôznymi funkciami zdôrazňujeme skutočnosť, že v jednej miestnosti podporuje až 250 používateľov. Táto služba tiež umožňuje streamovanie pre tisíce ľudí. Tu nájdete, ako používať Google Meet.

Vďaka službe integrovanej do e-mailovej aplikácie získa spoločnosť Google Meet určite viac zákazníkov. Schôdza je súčasťou balíka G Suite a G Suite for Education. Aplikácia Google Meet zjednodušuje účasť na videohovoroch v práci. Stačí naplánovať stretnutie a zdieľať odkaz. Nemusíte sa obávať, či majú členovia tímu alebo zákazníci správne účty alebo doplnky. Vďaka ľahkému a rýchlemu rozhraniu a inteligentnej správe účastníkov je veľmi ľahké organizovať videohovory s mnohými ľuďmi. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa použitia, prečítajte si túto príručku Google Tutorial.

Pre tých, ktorí hľadajú iné platformy, tu vždy nájdete ďalšie zaujímavé a profesionálne možnosti.

Prečítajte si tiež …