sims 4: Ako získať viac stĺpcov v CAS

sims 4: Ako získať viac stĺpcov v CAS 1

Guides

Vytvorenie simu, ktorý sa často označuje len ako CAS, je dôležitou súčasťou The Sims 4, To je miesto, kde navrhujete svoje postavy na začiatku, a dokonca môžete použiť cheat na prístup k nej potom, čo ste začali hrať. Navigácia však môže byť trochu ťažkopádna. Aby ste zjednodušili proces vytvárania simu, tu je všetko, čo potrebujete vedieť ako získať viac stĺpcov v CAS v Sims 4,

Čo hľadáte, je pridať ďalšie stĺpce ku všetkým vlasom, odevom a funkciám v CAS, čo uľahčuje navigáciu vo všetkom.

Ako získať viac stĺpcov v CAS v Sims 4

Čo musíte urobiť, je ísť ďalej weerbesu's Patreon page, Tu vytvorili niektoré mod balíčky, ktoré môžete použiť na vytvorenie funkcií CAS v troch, štyroch alebo piatich stĺpcoch.

Všetko, čo musíte urobiť, je kliknúť na súbory v dolnej časti stránky patrón, podľa toho, ktorý chcete, a potom postupujte podľa inštalačného procesu. Nezabudnite však, že viac stĺpcov v režime CAS bude fungovať iba s verziami The Sims 4 to sú 1.58.63 alebo novší.

Za zmienku stojí aj to, čo Weerbesu objasňuje.

„Ak je rozlíšenie vašej hry príliš nízke, nemusí mať dostatok priestoru na zobrazenie všetkých stĺpcov. 3 chuť stĺpca sa neodporúča, ak je vaše rozlíšenie nižšie ako 1280 × 720. 4 aróma stĺpca sa neodporúča, ak je vaše rozlíšenie nižšie ako 1600 × 900. 5 chuť stĺpca sa neodporúča, ak je vaše rozlíšenie nižšie ako 1920 × 1080.

Upozorňujeme, že ak máte mačky a psy, pre všetky stĺpce, ktoré sa majú zobraziť v Create A Pet, sa vyžaduje ešte vyššie rozlíšenie. “

Tento proces je veľmi jednoduchý a triedenie pomocou CAS je oveľa jednoduchšie.

To je všetko, čo potrebujete vedieť ako získať viac stĺpcov v CAS v Sims 4, Ak chcete získať ďalšie tipy a triky, nezabudnite vyhľadať Twinfinite.