┼áialenstvo! Prv├ę neofici├ílne ├║daje od spolo─Źnosti Samsung Galaxy S11

Hovorte o tom Samsung Galaxy S11 Je to trochu pon├íh─żan├ę, ale ─Źas plynie a k├│rejsk├ş v├Żrobcovia u┼ż pracuj├║ na ─Ćal┼íej vlajkovej lodi rodiny ÔÇ×SÔÇť. V─Ćaka sl├ívnemu ─Ź├şnskemu neofici├ílnemu filtru spr├ív ─Żadov├Ż vesm├şr, odhalili podrobnosti o tomto nad┼ítandardnom rozsahu.

Je d├┤le┼żit├ę si uvedomi┼ą, ┼że tieto inform├ície nemusia by┼ą ├║plne presn├ę, preto v├ím pripom├şname, aby ste boli opatrn├ş; Tie┼ż si v┼íimnite, ┼że e┼íte st├íle existuje nieko─żko mesiacov na to, aby sme sa to form├ílne zozn├ímili, v tomto pr├şpade mus├şme po─Źka┼ą, k├Żm sa tieto ├║daje stan├║ silnej┼í├şmi.

Samsung Galaxy S11 mal├ę zlep┼íenie

Niekto sa p├Żtal Galaxy S11, je mo┼żn├ę potvrdi┼ą ┼ítyri veci: 1, K├│dov├ę meno ÔÇ×PicassoÔÇť 2, T├íto kamera m├í podstatn├ę zv├Ą─Ź┼íenie3. Na z├íklade pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania Android Q One 2.X4. Zobrazenie na obrazovke je men┼íie ako Pozn├ímka 10. In├ę ako to, nezn├íme.

– ─Żadov├Ż vesm├şr (@ UniverseIce) 29. j├║la 2019

Pre ─Ź├şsla gener├ície 11 z Galaxy S.Neo─Źak├ívame z├ísadn├ę zmeny t├Żkaj├║ce sa dizajnu, ale m├íme v├Żvoj komponentov a softv├ęru. Toto je miesto ─Żadov├Ż vesm├şr dajte n├ím vedie┼ą, tento ├║┼żasn├Ż mobiln├Ż telef├│n bude ma┼ą Android Q, pod pou┼ż├şvate─żsk├Żm rozhran├şm 2,0, ┼że hoci podrobnosti o novom rozhran├ş neboli zverejnen├ę; Odhaduje sa, ┼że pr├şde s r├┤znymi zlep┼íeniami plynulosti a r├Żchlosti, ako aj s niektor├Żmi ikonick├Żmi zmenami aplik├íci├ş, ktor├ę nie s├║ tak├ę drastick├ę.

V tomto pr├şpade s pr├şchodom Galaxy Pozn├ímka 10Mohol by som ├şs┼ą s tebou Android 10a aktualiz├ície vrstvy prisp├┤sobenia, tu uvid├şme hlavn├ę zmeny s├║visiace so Softv├ęrom. Pokra─Źujte s ├║dajmi, ktor├ę boli n├íjden├ę Samsung Galaxy S11, zdroje hovoria, ┼że uvid├şme pr├ízdnu obrazovku; ale s men┼í├şmi dierami.

Ale aspekt, ┼że ak dok├í┼żem akceptova┼ą d├┤le┼żit├ę zmeny, bude s├║─Źas┼ąou fotografie, ale nane┼í┼ąastie nebolo povedan├ę ni─Ź relevantn├ę, st├íle hovoria, ┼że bude ma┼ą ve─żmi mal├Ż rozdiel z h─żadiska hospod├írskej s├║┼ąa┼że, tu odkazujeme na Huawei a P30a tie┼ż Pixely Google, V tomto sektore Samsung V┼żdy zdola, ale zd├í sa, ┼że sa to v┼íetko zmen├ş Samsung Galaxy S11,

Z├şskajte najnov┼íie spr├ívy zo sveta technol├│gi├ş, pripojte sa k spolo─Źnosti Club Tech na adrese Twitter Facebook telegram