Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Shizuku: Aplik├ícia Superuser pre v├í┼í neregistrovan├Ż Android

povolenia root aplikácie shizuku

Pred mnoh├Żmi rokmi bolo rootovanie v├í┼ího Androidu nie─Źo ├║┼żasn├ę, preto┼że otvorilo ├║plne nov├Ż svet mo┼żnost├ş. Teraz to u┼ż nie je mo┼żn├ę, preto┼że existuje ve─żk├ę mno┼żstvo n├ístrojov vykon├íva┼ą pokro─Źil├ę funkcie vo svojom syst├ęme Android bez toho, aby ste ho museli rootova┼ą. Ten, ktor├Ż ─żudia poznaj├║ najviac, je ADB, ale existuje aj Shizuku, ─Źo je aplik├ícia, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje udeli┼ą roz┼í├şren├ę povolenia in├Żm aplik├íci├ím vo va┼íom Androide bez root.

Na udelenie opr├ívnen├ş spr├ívcu aplik├íci├ím v syst├ęme Android ste predt├Żm potrebovali rootova┼ą zariadenie a pou┼żi┼ą pokro─Źil├ęho spr├ívcu povolen├ş, ak├Żm je napr├şklad SuperSU. Tie┼ż, so Shizuku m├┤┼żete robi┼ą to ist├ę ako so SuperSU, ale bez toho, aby ste museli rootova┼ą zariadenie. Zaujala v├ís t├íto aplik├ícia? Pridajte sa k n├ím, aby ste ju mohli bli┼ż┼íie spozna┼ą.

Takto funguje Shizuku, aplik├ícia, ktor├í ude─żuje opr├ívnenia root bez toho, aby mala root

darq aktivovan├Ż pomocou shizuku

─îo rob├ş Shizuku umo┼żni┼ą norm├ílnym aplik├íci├ím vyu┼ż├şva┼ą syst├ęmov├ę API priamo s opr├ívneniami ADB / Root. Ako? Prostredn├şctvom procesu Java spusten├ęho pomocou app_process, ktor├Ż nevy┼żaduje rootovanie zariadenia. Shizuku si m├┤┼żete stiahnu┼ą z Google Play Store.

Shizuku

Ke─Ć si Shizuku nain┼ítalujete, mus├şte ho vo svojom zariaden├ş aktivova┼ą nasledovne:

  • Otvorte aplik├íciu.
  • Klepnite na Zobrazi┼ą pr├şkaz a skop├şrujte zobrazen├Ż pr├şkaz.
  • Potom pomocou ADB z po─Ź├şta─Źa komunikujte s mobilom a po┼ílite mu predt├Żm skop├şrovan├Ż pr├şkaz.
  • To je v┼íetko! Shizuku teda bude u┼ż aktivovan├Ż a pripraven├Ż ├şs┼ą.

Jedin├Żm probl├ęmom Shizuku je, ┼że roz┼í├şren├ę povolenia m├┤┼żete ude─żova┼ą iba aplik├íci├ím, ktor├ę s├║ s n├şm kompatibiln├ę, ─Źo v├Żrazne obmedzuje jeho pou┼ż├şvanie. Tu vid├şte zoznam aplik├íci├ş kompatibiln├Żch s Shizuku (Ice Box, NoPopping a App Ops pr├íve teraz), ku ktor├Żm by sme mali prida┼ą DarQ, ktor├Ż bol ned├ívno kompatibiln├Ż.

Pod─ża tvorcov Shizuku musia aplik├ície, ktor├ę chc├║ by┼ą kompatibiln├ę, do svojho zdrojov├ęho k├│du prida┼ą iba mal├ę mno┼żstvo k├│du. Aj tak, k tejto iniciat├şve sa pripojilo ve─żmi m├ílo aplik├íci├ş.

Ako pou┼ż├şva┼ą Shizuku na ude─żovanie roz┼í├şren├Żch povolen├ş bez root

ude─żovanie pokro─Źil├Żch povolen├ş syst├ęmu Android pre Ice Box so shizuku

Ak u┼ż m├íte vo svojom Androide nain┼ítalovan├║ aplik├íciu kompatibiln├║ so Shizuku, mus├şte jej na to udeli┼ą roz┼í├şren├ę povolenia:

  • Otvor Aplik├ícia Shizuku, ktor├Ż ste museli aktivova┼ą, ako sme u┼ż vysvetlili predt├Żm.
  • Klepnite na Autorizovan├ę aplik├ície.
  • Aktivujte aplik├íciu chcete autorizova┼ą.
  • Vr├í┼ąte sa do autorizovanej aplik├ície A ak st├íle hovor├ş, ┼że nie je aktivovan├Ż, vyh─żadajte v jeho nastaveniach mo┼żnos┼ą aktiv├ície pomocou Shizuku.

Pripraven├Ż! Takto jednoduch├ę je ude─żova┼ą administr├ítorsk├ę pr├íva pomocou Shizuku. Na tomto n├ístroji sa n├ím najviac p├í─Źi to, ┼że v├ím umo┼ż┼łuje odstr├íni┼ą roz┼í├şren├ę povolenia, ktor├ę ste im jednotlivo udelili, z aplik├íci├ş, jednoduch├ę a r├Żchle, tak┼że budete ma┼ą svoje zariadenie v┼żdy plne pod kontrolou. Je ┼íkoda, ┼że v├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş, ktor├ę vy┼żaduj├║ root, s n├şm e┼íte nie je kompatibiln├í.

Ak ste z toho druh├ęho sklaman├ş, v nasleduj├║com ─Źl├ínku m├íte ─Ćal┼íiu dobr├║ mo┼żnos┼ą, ako sa dosta┼ą do root bez straty z├íruky alebo ├║pravy v├í┼ího mobilu v─Ćaka VMOS.