Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Shazam pre Android z├şskava integr├íciu s Apple hudba; Uber, Spotify a LastPass tie┼ż dost├ívaj├║ spr├ívy

A sme tu znova s ÔÇőÔÇőnajnov┼í├şmi aktualiz├íciami od App Store a Google Play, tie┼ż! Mali by sme sa pozrie┼ą?

Shazam pre Android

Hudobn├í identifika─Źn├í slu┼żba Apple z├şskal d├┤le┼żit├║ funkciu v syst├ęme Android: integr├ícia so syst├ęmom Windows Apple hudba, V s├║─Źasnej dobe bol Shazam na robote integrovan├Ż iba so syst├ęmom Spotify, ale toto je teraz n├íle┼żite opraven├ę.

Shazam pre Android z├şskava integr├íciu s Apple hudba; Uber, Spotify a LastPass tie┼ż dost├ívaj├║ spr├ívy 1image: Pol├şcia Android

Pre t├║to chv├ş─żu integr├ícia Shazamu s Apple Hudba je st├íle vo verzii beta, ale jej funk─Źnos┼ą je u┼ż pln├í: ak pripoj├şte svoj ├║─Źet k platforme streamovanie do aplik├ície, ke─Ć si budete m├┤c┼ą vypo─Źu┼ą kompletn├ę skladby priamo v Shazam, ulo┼żi┼ą ich do svojej kni┼żnice a ─żah┼íie ich zdie─ża┼ą so svojimi priate─żmi.

Nov├í verzia Shazam pre Android je u┼ż k dispoz├şcii k dispoz├şcii na Google Play,

uber

Ikona aplikácie Uber

Medzit├Żm sa v┼íadepr├ştomn├í dopravn├í aplik├ícia st├íle prid├íva funkcie na u─żah─Źenie ovl├ídania. ─îoskoro Uber urob├ş z├ívodn├║ obrazovku intuit├şvnej┼íou a zv├Żrazn├ş predpove─Ć, kedy pr├şde va┼íe auto. Ke─Ć je vodi─Ź bl├şzko, aplik├ícia zv├Żrazn├ş va┼íu fotku a auto, aby ste sa omylom nedostali do nespr├ívneho auta.

uber

Okrem toho spolo─Źnos┼ą Uber poskytne tipy, ako sa dosta┼ą k miestu stretnutia s vodi─Źom, ak ste na miestach s viacer├Żmi v├Żchodmi; pri pr├şchode do cie─ża v├ím aplik├ícia zobraz├ş tipy na bezpe─Źn├ę prist├ítie.

Novinky v aplikácii Uber

Aplik├ícia tie┼ż prid├íva integr├íciu do Preklada─Ź Google n├ístroj na rozhovor s vodi─Źom; V─Ćaka tomu bud├║ m├┤c┼ą zahrani─Źn├ş pou┼ż├şvatelia ─żahko komunikova┼ą s vodi─Źmi jednoducho klepnut├şm na tla─Źidlo ÔÇ×Prelo┼żi┼ąÔÇť pod ka┼żdou spr├ívou.

V najbli┼ż┼í├şch t├Ż┼żd┼łoch sa spr├ívy bud├║ postupne spr├şstup┼łova┼ą v aplik├íci├ích Uber na v┼íetk├Żch platform├ích.

Spotify

Ikona aplikácie Spotify - Hudba a Podcasty

Nakoniec, streamovanie ohl├ísen├ę spr├ívy konkr├ętne vo vizu├ílnych spr├ívach aplik├ície iOS. Aplik├ícia zv├ş┼ąazila v k├║pe─żni a teraz prin├í┼ía omnoho minimalistickej┼í├ş a rafinovanej┼í├ş dizajn skladieb a nov├Ż rad funkci├ş, ktor├ę u─żah─Źuj├║ pr├şstup k ─Źinnostiam, ako je napr├şklad po─Ź├║vanie hudby alebo spr├şstupnenie v re┼żime offline.

M├íme tie┼ż nov├ę tla─Źidlo n├íhodnej reprodukcie, ktor├ę je konzistentn├ę vo v┼íetk├Żch skladieb, albumy a str├ínky umelcov; Sta─Ź├ş stla─Źi┼ą tla─Źidlo a spusti┼ą n├íhodn├ę prehr├ívanie na ktoromko─żvek z t├Żchto miest. Teraz budete ma┼ą mo┼żnos┼ą sledova┼ą umelcov a u┼ż├şva┼ą si ich skladieb Cel├ę.

Novinky pre Spotify na iOS s├║ u┼ż k dispoz├şcii v najnov┼íej verzii aplik├ície.

LastPass

Ikona aplikácie LastPass Password Manager

Verzia spr├ívcu hesiel pre iOS nakoniec z├şskala re┼żim Dark Mode, ktor├Ż nazval svoj vlastn├Ż. S├║be┼żne s t├Żm z├şskalo jasn├ę rozhranie aj tu a tam ur─Źit├ę dojmy.

LastPass m├┤┼że sledova┼ą nat├şvnu konfigur├íciu syst├ęmu iOS 13, alebo ak pou┼ż├şvate─ż uprednost┼łuje, m├┤┼że prejs┼ą na intern├ę nastavenia aplik├ície a zvoli┼ą si vizu├ílny ┼ít├Żl, ktor├Ż je v protiklade so ┼ít├Żlom aplik├ície sistema,