Sexuálne roboty AI „identické s ľuďmi“, ktoré hrbia svojich náhodných majiteľov, sa predviedli na najväčšej svetovej výstave „dospelých“

FUTURISTICKÉ sexuálne roboty, ktoré boli takmer „identické“ s ľuďmi, boli predstavené na AVN Adult Entertainment Expo v Las Vegas.

Najnovšie technológie sexuálnych robotov sa v súčasnej dobe predvádzajú na svetoznámej zábavnej akcii pre dospelých vrátane nových ponúk od spoločnosti RealDoll.

Spoločnosť zaoberajúca sa sexuálnymi hračkami RealDoll sa tejto akcie zúčastnila niekoľko rokov, takže bude predvádzať, na čom pracuje.

Spoločnosť na twitteri uviedla: „Po niekoľkých rokoch preč sa Realdoll budúci týždeň (!!!) v Las Vegas vydá späť na @AEexpo! Uvidíme sa tam všetci!“.

Tiež sú sľúbené darčeky a ukážky robotov.

Harmony je pravdepodobne najznámejším sexuálnym robotom spoločnosti RealDoll a už bola dodaná stovkám zákazníkov.

Love-droid poháňaný AI-ktorý má drzý škótsky prízvuk a priváty, ktoré sa samomazajú-sa vyvíjal roky, ale minulý rok bol konečne pripravený stretnúť sa s randy vlastníkmi.

Sexbot je postavený technologickou firmou Realbotix, ktorá je členením kalifornskej spoločnosti RealDoll, ktorá vyrába neživé bábiky lásky.

Zakladateľ spoločnosti RealDoll, Matt McMullen, predtým tvrdil, že jeho sex-roboty sú takmer identické s ľuďmi.

Ale Harmony je realistická robotická hlava, ktorá sa prichytáva na kremíkové telá a dokáže s vami hovoriť, vtipkovať a dokonca si pripomínať skutočnosti z predchádzajúcich rozhovorov.

Harmony sa prvýkrát dostala na titulky novín v roku 2016 a vyvolala vlnu predobjednávok od nadržaných fanúšikov sex-botov.

Adult Entertainment Expo sa koná v hoteli Hard Rock vo Vegas od 22. do 25. januára.

Zúčastňujú sa na ňom veľké spoločnosti v odvetví sexuálnych hračiek, fanúšikovia a filmové hviezdy pre dospelých.

Zoznámte sa s Harmony – sexuálnym robotom so škótskym prízvukom, ktorý má rád trojky, môže mať „viacnásobný orgazmus“ a dokonca môže hodiť aj štipku

V ostatných správach sú recenzie na sexuálnych robotov a videá z rozbaľovania jedným z najnovších bizarných YouTube trendy.

Bizarný sexuálny systém AI vám umožňuje používať Fitbit na sledovanie spálených kalórií pri „šantení s virtuálnymi priateľkami“.

A obľúbený sexuálny robot s názvom Harmony má drzý škótsky prízvuk a priváty, ktoré sa samomazajú.

Aký je váš názor na sexuálnych robotov? Dajte nám vedieť v komentároch …

Platíme za vaše príbehy! Máte príbeh pre Naším cieľom je byť vaším tím techniky a vedy? Pošlite nám e-mail na adresu