Série Oppo Find X3 é oficial. Pripojte Oppo Find X3 Pro, Oppo Find X3 Neo a Oppo…

A OPPO portrou port Portugal no yes passado, com alguns equipment equipmentes que já tivemos a possibilidade de analisar, mas o Filet Mignon chega agora a Portugal. Všetky prvky série OPPO Nájsť X3 všetkých dostupných zdrojov na celonárodnej báze.

A OPPO é ema empresa Chinesa que não deve nunca ser subestimada. A OPPO fazuľa do skupiny BBK do kvality pre “tubarões” como a OnePlus e Vivo. E se a sua àrvore genealógica não for cartão de visita suficiente, temos um historical de inovações tecnológicas e excelentes terminais que vêem uma potvrzmação nesta kompetentné série OPPO Find X3.

Odpovede na tieto otázky sa môžu líšiť od toho, či sa tecnologia týka pontón na Slovensku alebo smartphones, super 10 -násobný zoom na OPPO Reno (viac ako v marci), čo najviac komprimované carregamento rápido , capaz de envergonhar qualquer concorrente.

A OPPO portrou port Portugal no yes passado, com alguns equipment equipmentes que já tivemos a possibilidade de analisar, mas o Filet Mignon chega agora a Portugal. Všetky prvky série OPPO Nájsť X3 všetkých dostupných zdrojov na celonárodnej báze.

Aktuálne obrázky:

OPPO Find X3 Pro 5G ponúka široký sortiment portugalských modelov

O OPPO Find X3 Pro 5G é um dos smartphones Číňania majú veľký výber. O telefone and lançado como Sucessor do Find X2 que fez suspirar um pouco por todo o mundo. Hore sa snažte hrať online a hlavne v Číne, aby ste sa dozvedeli viac o sérii a hľadaní seriálu Find X3. Venham conhecê-los melhor.

Rozoberá OPPO Find X3 Pro 5G

O OPPO Find X3 Pro 5G é mesmo um dos smartphones mais empolgantes e poderosos to início de 2021. Já suspeitávamos disso com base on qualidade do OPPO Find X2, e após a apresentação as suspeitas confirmam-se.

Câmaras OPPO Find X3 Pro 5G

Konfiguračná trasa obsahuje hlavný snímač 50 MP, ultra široký 50 MP, teleobjektív s rozlíšením 13 MP (dvojnásobné priblíženie a priblíženie) a makro fotoaparátu 3 MP. Normálne ako veľké makro akrescentá, ktoré môžu mať za následok zväčšenie záberu, zväčšenie 25 -násobného zväčšenia záberu Triumfálne zábery intermezantného záberu, ktoré sa môžu líšiť od bežného mikroskopického vytvárania. Sim leram bem.

K ďalšiemu opakovaniu bežných a bežných problémov s NFC. Všetko, čo sa týka technológie, ako aj toho, čo je v hre, nie je to OPPO Nájsť X3 Pro 5G používa “dizajn antény pre kopírovanie”, čo znamená, že je to možné pre telefóny, telefóny a telefóny. um antena na traseira apenas.

Ecrã OPPO Find X3 Pro 5G

O ecrã, por sua vez, é komposto por um painel AMOLED curvo de 6,7 rozlíšenie je 3216 × 1440 pixelov, čo znamená, že oficiálna licencia bude mať 3K a bude predstavovať jednu z najviac prispôsobených operácií snímkovej frekvencie 10 Hz až 120 Hz. Výsledok je veľký, ako je možné Galaxy S21 Ultra, “prispôsobená snímková frekvencia”, ktorá ponúka väčšiu autonómiu.

OPPO Find X3 Pro

Dodržiavajte OPPO Nájdite X3 Pro 5G technológiu, ktorá podporuje a podporuje technologickú oblasť OPPO. Viac ako 10-bitové prepojenie jadier s veľkým počtom odkazov, ich reprodukcia a zobrazenie 1, 07 mil. Mil. Jadier. Medzi ďalšie možnosti patrí Full -Path Color Management System do telefónu – väčšia technická a emočná úroveň a celkové tempo.

Gestový a celočíselný amplia ako prvý z vizuálov:

DCI-P3 zobrazuje 10-bitové HEIF formáty integrálneho formátu

Čo sa týka väčšieho počtu budúcich domov, nájdete tu množstvo ďalších jadier jadier a počet výškových profilov, ako aj ďalšie technické a technologické predpoklady pre OPPO, ktoré vám umožnia dosiahnuť mimoriadne náročné reprodukcie hardvéru. Celkové množstvo integrálnych integrálnych celkových množstiev, ako je to možné, môže mať jednu z nasledujúcich oblastí: najväčšia kompatibilita, najväčšia kompatibilita, vysoká kvalita, P3.

Daný gestačný systém Úplná cesta k použitiu algoritmu a hardvéru komplexných registračných a bezpečnostných údajov. Zariadenia na výskum a vývoj v oblasti OPPO používajú hlavne algoritmy na korekciu rozdielov, ako aj redukciu viacerých fotografií na extrémne veľké rozlíšenie. Ďalej sú to kompatibilné a kompatibilné snímače digitálnej a digitálnej HDR (DOL). Technológia DOL-HDR rôzneho rozlíšenia podmienok. Všetky formáty jadier môžu mať najväčšiu možnú mieru zachytenia a fotografovania.

O postupe kalibrácie do OPPO prechádzajú všetky profesie, ktoré sú profesionálne, digitálne a digitálne, cerca de 0,4 JNCD, proporcionality assim uma visualização sistematicamente precisa no ecrã. Viac ako 1 patentovaný algoritmus OPPO zaručuje kompatibilitu s jadrom jadra a tiež s DCI-P3 s portom D65 bez centralizovaného jadra.

Naše Compaçao com a profundidade de 8 počet bitov, čo je 10 bitov, ktoré môžu mať vplyv na kvalitu života. Jedna veľká 10-bitová melódia, ktorá by mala mať jednu z najdôležitejších a najdôležitejších edícií. Celé video obsahuje 50% JPEG, približné množstvo, veľkosť a formát HEIF a celková kompatibilita, čo znamená veľký počet multimediálnych súborov, ktoré si môžete pozrieť, Exif, informácie o profundidade e vídeos dinate, aos utilizadores uma maior liberdade criativa. Väčšina tamtých najvýznamnejších foriem HEIF podlieha všeobecným požiadavkám a požiadavkám na kompatibilitu a zvýšenie odbornosti. Väčšina šablí je tecnologia aqui.

Batéria OPPO Find X3 Pro 5G

Batéria 40,500 mAh, podpora pre superregulátor Super VOOC 2.0 Nabíjanie bleskom 65 W a výkon 30 W. K dispozícii sú všetky typy telefónov s operačným systémom Android 11 a farebný OS 11.2.

OPPO Find X3 Pro 5G Design „Impossível“

A nova máquina usa um ecrã AMOLED, como já referimos, com orifício no canto superior esquerdo para a acâmara frontal de 32MP e uma transição Simplificada entre o módulo de câmara quádrupla routeira ea concha stezira do corpo, que é chamada de “Superfície Impossível” e descrita como futurística.

Nasledujúce obrázky môžu obsahovať jednu z najlepších superfikácií, ktoré môžu mať za následok monobloky. Esta manhã, a OPPO lançou oficialmente o último vídeo promocional, que confirmma a aparência do OPPO Find X3.

O procese criação do OPPO Nájdite X3 pasa por mais de 2.000 pontos de controlo de ajuste de precisão da curva da Superfície routeira. Nasledujúca implementácia OPPO “Superfície Impossível” Okrem toho môžete spracovať niekoľko videí, vytvoriť logo, zobraziť logo, vytvoriť logo, obnoviť proces revidovania videa a znova kliknúť na OC0, aby ste získali čo najväčší podiel na svojom dôsledku.

Popis: Meizu 18x trouxe dois amigos: Meizu 18s e 18s Pro

SnapDragon 888

O OPPO Nájdite X3 Pro 5G s veľkým počtom podporovaných SoC da Qualcomm, napríklad s veľkým počtom portugalských, portugalských a portugalských čipových súprav. Motor je topo, OPPO obsahuje 12 GB LPDDR5 pamäť RAM a 256 GB UFS 5.1 de armazenamento. Čo sa týka prepojenia, alebo OPPO Find X3 Pro 5G, prečítajte si o našej najnovšej verzii Wi-Fi 6 HE160, BT 5.2.

O OPPO Nájdite X3 Pro 5G, ktoré máte k dispozícii 25 miliónov portugalských portugalských jadier, a preto Brilhante a PVP od 1199 €.

Rozbije OPPO Find X3 Neo 5G

Pozrite sa na zoznam OPPO Find X3 levava uma grande volta. Para vos ajudar and vnímber melhor vou dizer-vos que o X3 Pro é um ULTRA, que o X3 Neo é um PRO eo X3 Lite é o modelové pásmo que de Lite tem muito pouco.

O OPPO Nájdite X3 Neo 5G a viac vlajkových lodí.

O OPPO Find X3 Neo K dispozícii je procesor Qualcomm Snapdragon 865 a operačný systém Android 11 s operačným systémom ColorOS 11.1. Obyčajný úložný priestor, viac ako 12 GB LPDDR4 RAM a 256 GB UFS 3.0 de armazenamento interno. Vyberte si o SnapDragon 865 a spracujte vlajkovú loď Qualcomm, ktorá vám zaručí, že nebudete nič robiť.

O Snapdragon 865 je štvorjadrový procesor Cortex-A77 a štvorjadrový procesor Cortex-A55 je konštruovaný tak, aby TSMC používal a spracovával svoje výrobky. 7 Poznámka: Doplnkové procesory sú dodávané s procesorom Adreno 650. Snapdragon 888 bez OPPO Find X3 Pro a výroba procesorov 5 nm, alebo Snapdragon 888 apresenta 1 X 2, 84 GHz (jadro Cortex X1 má najnovšiu generáciu ARM) + 3 núcleos de 2,4 GHz (Cortex A78) + 4 X 1,8 GHz (Cortex A55) obsahuje 25% bez jadra desempenho CPU a 25% bez desempenho da GPU.

Ako sa zmenšujú dispozície 159.9 x 72.5 X 70,99 mm e 184 g. OPPO Nájsť X3 Štvornásobná štvornásobná trasa trasy obsahuje snímač 50 MP širokouhlý + 16 MP ultraširokouhlý + 13 MP teleobjektív + 2 MP Makro snímanie s veľkou kamerou 32 MP (amplo). O smartfóne a konštrukcii s bežným videom (Gorilla Glass 5), časť trasyira de vidro e moldura de alumínio. O tamanho do ecrã OLED é de 60,55 palca predstavuje 90 Hz rámca, 600 nitov (tipo) a 750 nitov (pico). O OPPO Find X3 Neo obsahuje batériu 4500 mAh, kompatibilnú s 65 W SuperVOOC 2.0 Nabíjanie bleskom.

O OPPO Nájsť X3 Aktuálne dostupné ceny na 25 portfólia portugalských portálov Prata Galáctico a Preto Estrelado a um PVP od 819 €.

Odstraňuje OPPO Find X3 Lite

O Oppo Find X3 Lite a o modeloch veľkých sérií sérií Find X3, ktoré sa deixem o nome Lite enganar-vos. Ao contrário dos outros Lite que se encontram á venda em Portugal, este modelo Find X3 Lite and um poderoso smartphone com características que só encontramos em smartphones tradičné caros.

O OPPO Nájdite X3 Lite, ktorý ponúka operačný systém Android 11 a viac Color OS 11.1. O telefóne a napájaní z osemjadrového čipu 7 nm (1×2,4 GHz Kryo 475 Prime e 1×2,2 GHz Kryo 475 Gold e 6×1,8 GHz Kryo 475 Silver) od Qualcomm Snapdragon 765G. Possui 8 GB, 8 GB RAM a 128 GB de armazenamento interno.

O Oppo Find X3 Lite tem um displej OLED de 6.4„Podporuje 90 Hz snímkovej frekvencie, pretože obsahuje všetky zariadenia a má” Lite “.

O Oppo Find X3 Lite priemer 59.1 x 73.4 X 70,9 mm a hmotnosť 172/180 g. Konfigurácia a konfigurácia snímača Lite Lite s 50 MP širokouhlým + 8 MP ultraširokým uhlom
+ 2 MP makro + 2 MP mono snímač s 32 MP pre selfie. Vracia sa k digitálnemu priblíženiu, automatickému blesku, rozpoznávaniu zárobkov a k zaostrovaniu. Ide o systémovú a potravinovú batériu s kapacitou 4300 mAh a výkonom 65 W SuperVOOC 2.0 Nabíjanie bleskom. Opakované prepojenie je súčasťou balenia smartfónu [email protected] 5 + BT 5.1 + IP52 + NFC.

O OPPO Find X3 Lite 5G má k dispozícii veľké množstvo jadier, ktoré sú teraz k dispozícii a majú 25 portov, pričom väčšina z nich má PVP od 499 EUR.

Predchádzajúce a nasledujúce akcie Nájsť X3

  • O OPPO Nájdite X3 Pro 5G, ktoré máte k dispozícii 25 miliónov portugalských portugalských jadier, a preto Brilhante a PVP od 1199 €.
  • O OPPO Nájsť X3 Aktuálne dostupné ceny na 25 portfólia portugalských portálov Prata Galáctico a Preto Estrelado a um PVP od 819 €.
  • O OPPO Find X3 Lite 5G má k dispozícii veľké množstvo jadier, ktoré sú teraz k dispozícii a majú 25 portov, pričom väčšina z nich má PVP od 499 EUR.

Vyskúšajte a vyskúšajte si OPPO Nájdite X3 Pro a hrajte, ako to najlepšie urobí. Fiquem atentos.